Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
vlady, ще залежить від того, для чого використовується комп. В моєму випадку фігово працює робочий РДП і були скарги від колег-розробників. Тобто в моєму специфічному кейсі переходити поки не варто, на жаль( Бо хотів би спробувати...
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Прямо так впевнено? Опитав людей з оточення, які користуються 11 (хотів би перейти з 10). Однозначна відповідь - не варто.
Переходити з 10-ки - не варто, встановлювати з нуля - варто. Встановив 11-ку на Lenovo B590 (20208) (Intel I7-3612qm/RAM8GB/SSD512GB/SSD128GB/HDD500GB/NV720m1GB). Встановлював за допомогою Rufus по відео з ю-туб.

Встановлена система мала одну приємну особливість - не потребувала витрати (100-200)грн СаміЗнаєтєДляЧого.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
Просто знаю своїх знайомих, так умудряються на hdd ставить, а потом бубу..... то щось довго грузить, то ще якісь недовольство((((( , хотя у меня на работе 10ки стоят на hdd, да тупит, Но, то таке, там обычно офис/почта, то особо на скорость не влияет, по прывыкали уже, хотя я после домашнего компа , на робочий комп аж впадло "садиться" за него,)))) медлено оно с hdd ,даже браузер с нуля открывает.....
 
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
nickprosto, у мене руфус не пропонує опцій зняття обмежень
Откуда взят образ диска с Windows 11?
Какой-то самопал\говно_сборка?

Если скачать образ с сайта Microsoft, то Rufus при нажатии на конопку старт показывает такое меню:



Если не знаете где взять оригинальный образ диска, тот же Rufus поможет.
Правее кнопки Select для выбора файла ISO есть стрелочка вниз, нажимаете на нее и там есть download, выбираете этот пункт и потом жмете на кнопку Download.
Выскакивает меню и вы там выбираете какой образ, язык, архитектуру вы хотите скачать.
В итоге начнется скачивание образа с сервера https://software.download.prss.microsoft.com/
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
чому може не працювати мікрофон в прозі "Зв'язок зі смартфоном"? у всіх інших прогах - все ок.

п.с.: не оффтоп, бо ця прога зі стандартного набору даної ОСи.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Створив акаунт пошти Майкрософт для встановлення 11 на новий ноутбук. При встановленні ввів його і все було нормально, а через деякий час в 11 написало, що треба уточнення даних акаунта. Заходжу в акаунт, а там висить, що заблоковано і пропонує надіслати смс на мобільний. Пробував різні 3 номера, жодний не підходить, ніби українські номера заблоковані. В акаунті стоїть регіон Україна. Є ще альтернативний вхід не по паролю, а підтвердження на додаткову пошту. Код на іншу пошту приходить, ввожу його, а далі знову пропонує підтвердження через номер телефона. Ноутбук перевів на локальний акаунт, але хочеться якось відновити доступ до акаунта і пошти. Хтось мав подібні проблеми?
 

Вкладення

  • 1 (1).png
    1 (1).png
    21 КБ · Перегляди: 22
  • 1 (2).png
    1 (2).png
    21.5 КБ · Перегляди: 22
  • 1 (3).png
    1 (3).png
    16.1 КБ · Перегляди: 21
  • 1 (4).png
    1 (4).png
    34.1 КБ · Перегляди: 22
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Stiv, тепер треба здається 5 діб чекати, а тоді пробувати відновити акаунт знову
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
студент, я навіть мобільний номер не зареєстрував в акаунті. Але просять чужий ввести і це виглядає дивним захистом. Є моя друга пошта, яка підтверджена і код приходить, але їм мало.

stone, перший раз вводив номер, то написало, що код по смс відправили і він діє 10 хв. Але смс на лайфселл прийшов десь через 20 хв а може довше. І вони його не прийняли. Знову відправити мені код не дало.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
я навіть мобільний номер не зареєстрував в акаунті. Але просять чужий ввести і це виглядає дивним захистом
Неправильно (або не до кінця) зробив акаунт Microsoft. Потрібно було свій мобільний номер (який зможе отримувати SMS) зареєструвати в акаунті Microsoft. Звідти і всі проблеми.
Post automatically merged:

Створив акаунт пошти Майкрософт
Пошта лише частина послуг, насправді це акаунт Microsoft який зробили не до кінця.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Captain, акаунт навіть добу не протримався, а вже блок і варіанти відновити доступ не працює. Що робити далі не пропонують. При реєстрації не просили вводити телефон, хоча я планував його ввести, але пізніше. Займався 11 і драйверами, потім спати пішов, а наступного дня таке.
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Captain, акаунт навіть добу не протримався, а вже блок і варіанти відновити доступ не працює. Що робити далі не пропонують. При реєстрації не просили вводити телефон, хоча я планував його ввести, але пізніше. Займався 11 і драйверами, потім спати пішов, а наступного дня таке.

Встанови на телефон додаток Microsoft Authenticator. В мене все завʼязано на нього.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
А що дає реєстрація екаунту у Вінді? :rolleyes: Певно роки 2 ставлю всім охочим Він11, завжди цей крок пропускаю, ніхто ніколи не жалівся.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
andriy_z, може хтось хмару OneDrive використовує.. Я особисто акк MS використовую для мобільного Офісу та Copilot GPT-4
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Сьогодні знову дало змогу на отримання коду по смс, але самі коди не прийшли. Пробував ЛС і ВФ, а далі знову блок.
 

Вкладення

  • 1.png
    1.png
    9.7 КБ · Перегляди: 24
Зверху