Wise — компанія з електронних переказів коштів

Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
як би усюди вайс чи подібні приймали....
Відкривається до рахунку Visa - і приймають де завгодно.
Ну щоправда для України спочатку закрили можливість відкриття карток(привіт схемщикам які крутили через них валюту), а потім і відкриття рахунків закрили. Тому хто не встиг - тому вже зась(
fiverr приймає?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Щось не дуже розумію, щось змвнилося? щойно зайшов в свій Wise і иоя віза там як була так і є. В гаманець гугла теж пропонує її додати. Мої пару євриків теж нікуди не ділися)
Бо ти встиг.
Вже більше року прикрили відкриття нових карт. І кілька місяців як прикрили відкриття нових Wise аккаунтів для тих хто проживає на території України.
Коли термін дії картки закінчиться - нову вже не відкриєш. Плюс Wise зараз інтенсивно розсилає "прохання" оновити дані про місце проживання, і якщо обрати Україну - він каже що усі вхідні перекази будуть недоступні, але витратити те що є на рахунках ти зможеш. Поки що це повідомлення можна ігнорувати, але невідомо як довго...
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Спробував замінити, успішно змінилася, термін дії тепер до 02/29. Навіть не знав про якісь обмеження. А рахунок маю давно
Якщо аккаунт з адресою в Україні то дивно. Але можливо якісь обмеження послабили. Мені приходив лист що випуск нових карт закритий. Та і тут на форумі у темі Wise це обговорювалось.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Адреса українська, але країна інша європейська. Ось тільки увагу на це звернув. Не пам'ятаю вже, як то у мене то вийшло зробити. Ніяких попереджень ніколи не отримував, про якісь обмеження
Ну ото мабуть тебе Wise вважає "європейцем", тому і немає обмежень.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Ну ото мабуть тебе Wise вважає "європейцем", тому у немає обмежень.
Добре, якщо так. Хоча я в Україні фізично знаходжусь)

Ось знову перевипустив віртуальну картку
Вірю, але у себе пробувати не буду. У мене картка Wise основна зараз і залишитись без неї через експерименти не на часі.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А фізичну карту дає замовити? Мені за 4 евро пропонують доставити (але питання, куди вони її доставляти будуть)
100% тебе "європейцем" вважають. В Україні не було навіть опції фізичної картки. Тільки віртуальна.
Post automatically merged:

UPD. Глянув у мене навіть опція перевипуску просто недоступна на українському аккаунті
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А рефералка діє на укр акаунтах? Просто цікаво вже стало
У мене вона взагалі чомусь в фунтах (хоча країна у мене не Британія. а єврозона). Чи так і має бути? Ще нікого не запрошував (пропонують 50 фунтів за 3-х друзів), але вони ще мають на 200 фунтів переказів зробити
Діє, у мене пропонує до 90 євро за 3х друзів які зробили перекази від 250 євро
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
какие подтверждения/документы они могут захотеть, если изменить страну, чтоб открыть карту ?!
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Горецкий, цікаво, в мене на смартфоні із українською мовою системи, Вайз пише англійською :sneaky:
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
какие подтверждения/документы они могут захотеть, если изменить страну, чтоб открыть карту ?!
Подтверждение резидентства и адреса проживания.
Post automatically merged:

Горецкий, цікаво, в мене на смартфоні із українською мовою системи, Вайз пише англійською :sneaky:
Вайз не підтримує укр. мову.
 

coplity

Заблокирован
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев - Haapsalu
Телефон
Xiaomi 12
Интересно, а эти тоже интегрируются с украинской налоговой? Вроде они из Британии, которая не входит в Евросоюз?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Интересно, а эти тоже интегрируются с украинской налоговой? Вроде они из Британии, которая не входит в Евросоюз?
На разі, шерять дані тільки по цінним паперам а не по рахункам. Але у майбутньому ніхто не гарантує, що і по рахункам не почнуть шерити.
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
А в мене з вейзу вкрали 30 євро. 2 платежі в ночі :(.
В когось було позитивне оскарження?
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
А в мене з вейзу вкрали 30 євро. 2 платежі в ночі :(.
В когось було позитивне оскарження?

а какая разница было или не было, Вам должно быть важнее что у Вас будет, а не у других...

какие детали воровства ?!
 

coplity

Заблокирован
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев - Haapsalu
Телефон
Xiaomi 12
А в мене з вейзу вкрали 30 євро. 2 платежі в ночі :(.
В когось було позитивне оскарження?
Было, после кражи 10 фунтов, настоятельно рекомендую отключать все способы оплаты, пока не пользуетесь. С жалобой не затягивайте
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
А в мене з вейзу вкрали 30 євро. 2 платежі в ночі :(.
В когось було позитивне оскарження?

а какая разница было или не было, Вам должно быть важнее что у Вас будет, а не у других...

какие детали воровства ?!
Да це зрозуміло що мені важливіше.
Картку заблокував, оскарження подав.
Просто розрахувалися через пейпал і в інтернет магазині Британії.
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
А в мене з вейзу вкрали 30 євро. 2 платежі в ночі :(.
В когось було позитивне оскарження?

а какая разница было или не было, Вам должно быть важнее что у Вас будет, а не у других...

какие детали воровства ?!
Да це зрозуміло що мені важливіше.
Картку заблокував, оскарження подав.
Просто розрахувалися через пейпал і в інтернет магазині Британії.

а деньги были последние или ?!
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
А в мене з вейзу вкрали 30 євро. 2 платежі в ночі :(.
В когось було позитивне оскарження?

а какая разница было или не было, Вам должно быть важнее что у Вас будет, а не у других...

какие детали воровства ?!
Да це зрозуміло що мені важливіше.
Картку заблокував, оскарження подав.
Просто розрахувалися через пейпал і в інтернет магазині Британії.

а деньги были последние или ?!
Або. Але там їх вже немає :). Лежали там ну дуже довго.
 
Зверху