YouTube та YouTube Music

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
artsel, у мене на Kyivstar з включеним лише IPv4 все коректно враховується в офіційному додатку YouTube.
Tottij, сайти з перевірки роботи IPv6 точно показують, що IPv6 неактивне, в т.ч. DNS?
 
Реєстрація
14.09.17
Місто
Харьков
Телефон
Poco x3
сайти з перевірки роботи IPv6 точно показують
Точно. Я думал может кто 100% знает что это такое и как с этим бороться. И почему нельзя сделать как в Vodafone и Lifecell, скачал и пользуйся. В киевстаре я должен знать больше ихних инженеров что б пользоваться их услугами.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
В мене на кс стоїтб точка internet і ipv6 і тарифікації немає.
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
В ленте попался ролик про Влада Листьева. Картинка пустая. При нажатии воспроизведения высветилось предупреждение о содержимом контента с выбором "Отмена" / "Подтвердить". Давно такое практикуется на YouTube? По-моему на платформе есть намного страшнее видео или это что-то новенькое в политике YouTube?
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
предупреждение о содержимом контента с выбором "Отмена" / "Подтвердить"
Мені вчора таке висвітилося на новому стендапі Сергія Ліпка. Нічого такого там не було, хіба що їб@шити русню - так це і в інших наших гумористів/блогерів часто є у відео, і немає таких попереджень
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Давно убрали количество дизлайков. Сейчас обратил внимание, что нету количества лайков, только количество просмотров. Для чего скрывать?
У меня есть и лайки и дизлайки. ( Может потому ,что у меня ревансед )
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Давно убрали количество дизлайков. Сейчас обратил внимание, что нету количества лайков, только количество просмотров. Для чего скрывать?
Больше года как. Хотя сторонние клиенты действительно показывают.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Там навіть лайки зникають з треків котрі лайкнув…Взагалі дивно все. Все частіше користуюсь епл мюзик
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Давно убрали количество дизлайков. Сейчас обратил внимание, что нету количества лайков, только количество просмотров. Для чего скрывать?
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Став помічати, що якщо лишити комент на україномовному каналі, то приходить повідомлення про лайк, якого нема.
Це вони так лайками рейтинги каналу накручують чи ютуб тупить?
 
Реєстрація
21.11.16
Місто
-
artsel, думаю просто дизлайків більше, тому лайки не відображаються
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Disok, також розглядав тактй варіант, але це трапляється моментально. Приходить сповіщення, відкриваєш його, а лайку вже нема
 
Реєстрація
05.01.15
Місто
Суми
Телефон
vivo Y31
Підкажіть як в ютуб можна заблокувати канал, щоб відео з нього не показувало в пошуку та рекомендаціях. Періодично, при пошуку потрібної інформації, в результатах пошуку показує відео яке взагалі не відноситься до того яке я шукав.
 
Зверху