YouTube Premium: YouTube та YouTube Music без реклами, у фоновому режимі й офлайн

Реєстрація
13.09.23
Місто
Limanka
Телефон
MI 9T Pro
После дозвона котам в КЦ ВФ ответили следующее по поводу подключения и сроков действия данной акции:
1. Подключённые ГБА или месячная АП - не имеет значения, а на «базовых» - нет подключения
2. Срок действия - ровно 60 дней с момента подключения, хоть в месяце будет 28/29/30/31 день - не важно
 
Останнє редагування:
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
підкажіть, чи по факту працює обмеження щодо спільної геолокації усіх членів "родини ютуб преміум"? чи один із учасників може знаходитись в іншій країні?
1701786044733.png
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
грався з налашутваннями безпеки картки та відключив платежі без підтвердження - не знявся платіж за ютуб
Знаю мав би знятися наступного дня , але я ж поспішив та оновив спосіб оплати - оплата знялась , але зарахувалась, як Гугл, а не Ютуб Преміум, і в історії транзакцій особистого кабінету гугла її не видно ... Пише що завтра знову буде знімати :( Ні щоб просто почекати , але руки свербіли
Post automatically merged:

написав в підтримку - тяжко муторно , через костилі якось їм відправив питання - чекаю відповіді , або просто подарую гуглу 149 грн :) бо завтра знову зніметься
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
як глянув ЮТуб без преміуму - очманів! ним же нереально користуватися...

а чи мона якось на YouTube Music перемістити одним махом увесь список улюблених гуртів з Deezer?
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Як в редакторі відрізати пару секунд початку і кінця відео? І зберегти середину, а не лише кінець.
Мануал читав, ні фіга не виходить, дозволяє лише відрізати початок.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Квазар, в акаунтах користувачів має бути вибрана однакова країна проживання. А де фізично хто знаходиться, не повинно заважати.
В моїй гугло сім'ї люди знаходяться в 3х різних країнах фізично. Наче не було проблем.

Виявляється завантажені ютуб відео мають ліміт дії :( . Я час від часу довгі відео скачувала, щоб подивитись коли буду в дорозі, а потім сидячи в літаку виявила, що багато з них недоступні:(. Доводить потім шукати, в знов додавати в список.
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
В мене викачані висять роками в памʼяті телефона. Годинні точно є …
А який резон google видаляти з вашого телефону контент? Можливо ви самі кеш app чистили, чи програми оптимізатори?
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Selianka, у нас 30 днів зберігається і продовжується зберігання, якщо є доступ до інтернету. Але в інших країнах є свої обмеження.

Перебуваючи в наведених вище країнах або регіонах, ви можете завантажувати певні відео з мобільного додатка YouTube, щоб дивитися їх офлайн. Завантажені відео доступні протягом 48 годин. Після цього потрібно підключати пристрій до мобільної мережі або мережі Wi-Fi раз на 48 годин, щоб виконати перевірку на наявність змін у відео і його доступності.

Примітка. У деяких країнах і регіонах немузичний контент зберігається на пристрої протягом 29 днів без повторного інтернет-з'єднання. Після цього потрібно підключати пристрій до мережі принаймні раз на 29 днів.
 

Вкладення

  • SmartSelect_20240427_140623_YouTube.jpg
    SmartSelect_20240427_140623_YouTube.jpg
    265.4 КБ · Перегляди: 15
Зверху