Останнє редагування модератором:
Мне литров 5 штолеЗависит от объема.
и ВН - тоже ВНизу УкраиныВТ - Внизу Территории Украины
ВИЙ, шо тут думатьSerP, а ну ка, расшифруй мою родную Полтавщину - ВІ
Депутати пропонують звільнити від транспортного податку людей, у яких автомобіль вкрадений і знаходиться в розшуку.
Мабуть, викрадення дорогого автортранспорту придбали настільки масове явище в нашій країні або в середовищі народних обранців, що законодавці в якості першочергових завдань вирішили звільнити постраждалих (колишніх автовласників) від сплати «податку на розкіш». Так, народні депутати Шурма І.М. і Шпенов Д.Ю. (Обидва в Опозиційному блоці) 27 березня зареєстрували законопроект №2484 «Про внесення змін до статті 267 Податкового кодексу України» (щодо захисту прав платників транспортного податку).
У пояснювальній записці до проекту йдеться, що відповідно до пп. 267.1.1 п. 267.1 ст. 267 Податкового кодексу України платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, у яких знаходяться у власності зареєстровані в Україні легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і з об’ємом циліндрів двигуна понад 3000 куб. см. При цьому, ст. 267 Податкового кодексу України не врегульовано питання про звільнення від оподаткування легкових автомобілів, які перебувають у розшуку у зв’язку з їх викраденням.
В результаті, постраждалі від кримінального злочину особи потрапили в глухий кут, оскільки з одного боку вони позбавлені законодавчої можливості зняти з реєстрації транспортний засіб у разі його викрадення. А податок платити повинні.
Проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України» повинен врегулювати це «проблемне питання». Проектом Закону пропонується звільнити платників податків від сплати транспортного податку за вкрадені автомобілі.
Депутати-опозиціонери планують доповнити статтю 267.2.1 Податкового кодексу такими словами: «У разі викрадення легкового автомобіля, що відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 цієї статті є об’єктом оподаткування, транспортний податок НЕ сплачується з місяця, наступного за тім, в якому транспортний засіб викрадений, якщо факт викрадення підтверджується відповідними документами уповноважених державних ОРГАНІВ України про внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного Реєстру досудового розслідувань. У разі повернення уповноваженими державними органами України викраденого транспортного засобу його власнику податок за такий транспортний засіб сплачується з місяця, в якому транспортний засіб було поверніто».
Не только. Почитай вики, что ли.Волынь - это Луцк же.
да никто никуда не втискивал. Всё СТРОГО по алфавиту, две колонки - слева коды (по латинскому алфавиту), справа - области (по украинскому алфавиту).А в этой видимо хоть как-то попытались втиснуть где можно в, очевидно спущенную сверху, жесткую последовательную систему нумерации.
да никто никуда не втискивал. Всё СТРОГО по алфавиту, две колонки - слева коды (по латинскому алфавиту), справа - области (по украинскому алфавиту).
Спецкоды дали Крыму (автономия) и Киеву (столица).
Единственная непонятка - Харьков.
Я так думаю, что при распределении кодов не была поставлена задача расположить по алфавиту, а только дать Киеву АА. Остальное разработчик сделал по своему усмотрению, но, видимо, это бывший харьковчанин и он сделал для Харькова так, как ему понравилось... без соблюдения ПОРЯДКА букв латинского алфавита...
С Крымом и Киевам всё ясно... А почему еще и Харьков (я бы еще как-то понял, если бы это Одесса была...)?
ВМ - Сумы
ВО - Тернополь
АX (!!??) - Харьков
ВТ - Херсон
ВХ - Хмельницк
При этом, когда регионы обозначались числами, то Харьков получил обычный порядковый номер (21) после Тернополя (20) и перед Херсоном (22)
так он тоже спецподчинения... был... с ним-то все понятно...SerP, Ще окремий код - має місто Севас.