«Луснув» черговий український банк

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
30.03.10
Місто
тимчасово Київ (раніше Миколаїв)
Телефон
Redmi5Plus,RedmiNote8T
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб
Розмір гарантованої суми відшкодування: 600 000 грн
На період дії воєнного стану держава гарантує виплату 100% сум усіх вкладів населення
Сайт: http://www.fg.gov.ua
Вікіпедія: стаття
Гаряча лінія: 0-800-308-108 та 044-333-36-55
Відповіді на найбільш поширені питання вкладників
Кошти, які фонд не відшкодовує
ФОНД НЕ ВІДШКОДОВУЄ КОШТИ:
1) передані банку в довірче управління;
2) за вкладом у розмірі менше 10 гривень;
3) за вкладом, підтвердженим ощадним (депозитним) сертифікатом на пред’явника;
4) розміщені на вклад у банку особою, яка є пов’язаною з банком особою або була такою особою протягом року до дня прийняття Національним банком України рішення про віднесення такого банку до категорії неплатоспроможних (у разі прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку з підстав, визначених частиною другою статті 77 Закону України «Про банки і банківську діяльність», – протягом року до дня прийняття такого рішення);
5) розміщені на вклад у банку особою, яка надавала банку професійні послуги як аудитор, оцінювач, у разі, якщо з дня припинення надання послуг до дня прийняття Національним банком України рішення про віднесення такого банку до категорії неплатоспроможних не минув один рік (у разі прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку з підстав, визначених частиною другою статті 77 Закону України «Про банки і банківську діяльність», – один рік до дня прийняття такого рішення);
6) розміщені на вклад власником істотної участі у банку;
7) за вкладами у банку, за якими вкладники на індивідуальній основі отримують від банку проценти за договорами, укладеними на умовах, що не є поточними ринковими умовами відповідно до статті 52 Закону України «Про банки і банківську діяльність», або мають інші фінансові привілеї від банку;
8) за вкладом у банку, якщо такий вклад використовується вкладником як засіб забезпечення виконання іншого зобов’язання перед цим банком, у повному обсязі вкладу до дня виконання зобов’язань;
9) за вкладами у філіях іноземних банків;
10) за вкладами у банківських металах;
11) розміщені на рахунках, що перебувають під арештом за рішенням суду;
12) юридичних осіб;
13) за вкладом, задоволення вимог за яким зупинено відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».
Юридичні та фізичні особи, кошти яких не гарантовано, після прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку мають право заявити Фонду про свої вимоги до банку. Задоволення таких вимог здійснюється за рахунок коштів, одержаних в результаті ліквідації та продажу майна банку у черговості, визначеній статтею 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб». Детальніше про те, як заявити вимоги до банку див. у розділі «Кредиторам».
Виведення банків з ринку (список)
Законодавство
Питання та відповіді про гарантування вкладів фізичних осіб (у форматі.pdf)
Гарантування вкладів фізичних осіб в Україні (у форматі.pdf)
Поради вкладникам. Що робити, якщо банк став неплатоспроможним? (у форматі.pdf)

Рейтинг стійкості банків за підсумками 1 квартала 2022 від Мінфін
Перелік банків-агентів
Перелік відібраних банків-агентів Фонду гарантування вкладів, підключених до Автоматизованої системи виплат:
- АТ КБ «ПРИВАТБАНК»*: https://privatbank.ua/;
- АТ «Ідея Банк»: https://www.ideabank.ua/;
- АТ «ПРАВЕКС БАНК»: https://www.pravex.com.ua/;
- АТ «КРЕДОБАНК»: https://kredobank.com.ua/;
- АБ «УКРГАЗБАНК»*: https://www.ukrgasbank.com/;
- АТ «ПУМБ»*: https://www.pumb.ua/;
- АТ «ТАСКОМБАНК»: https://tascombank.ua/;
- Акціонерний банк «Південний»*: https://bank.com.ua/;
- АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК»: https://www.universalbank.com.ua/;
- АТ «Ощадбанк»: https://oschadbank.ua;
- АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ»: https://www.bisbank.com.ua/;
- ПАТ «КБ «АКОРДБАНК»: http://www.accordbank.com.ua/.

*банк також виплачує гарантоване відшкодування від Фонду дистанційно, без відвідування відділення банку-агента.
 
Причина: 600, 100%
Останнє редагування:

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
S24+
Roman_UA, інсайдерська інфа - "вже є"
 
Реєстрація
28.07.13
Місто
Харків
Банк Михайлівський віднесено до категорії неплатоспроможних

Где об этом написано? Дубинского не предлагать.

http://www.bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=31538321&cat_id=55838

Відповідно до вимог статті 76 Закону України "Про банки і банківську діяльність" 23 травня 2016 року Правління Національного банку України прийняло рішення № 14 "Про віднесення Публічного акціонерного товариства "Банк Михайлівський" до категорії неплатоспроможних".

ПАТ "Банк Михайлівський" був визнаний проблемним 23 грудня 2015 року через ризикову діяльність. З того моменту Національний банк вів роботу з акціонером та менеджментом банку для врегулювання ситуації.

"20 травня 2016 року голова правління ПАТ "Банк Михайлівський" Ігор Дорошенко повідомив, що залишив посаду. Цього ж дня банк заявив, що з технічних причин в ньому не працює система "операційний день банку". Система не працювала увесь день, що унеможливлювало доступ куратора до операційних даних. Система запрацювала лише пізно ввечері 20 травня. Куратор, отримавши доступ, побачив велику кількість операцій з переведення вкладів фізичних осіб з фінансової компанії, пов'язаної з банком, на баланс банку. Це збільшило навантаження на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) з 1,6 млрд. грн. до 2,6 млрд. грн.", - заявила заступник Голови Національного банку Катерина Рожкова.

При виявленні таких операцій, що відбуваються у проблемному банку, Національний банк згідно з Законом України "Про банки та банківську діяльність" зобов'язаний прийняти рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних.

Протягом понеділка, 23 травня 2016 року, ПАТ "Банк Михайлівський" чинив спротив кураторові Національного банку у доступі до інформації, що підтвердила би такі операції. Через необхідність отримати ґрунтовні докази для визнання банку неплатоспроможним, рішення було прийняте лише ввечері. Незважаючи на прийняття відповідного рішення в кінці дня понеділка, Національний банк повідомив Фонд гарантування вкладів про ситуацію, що склалася, ще в п’ятницю, 20 травня. Працівники ФГВФО прибули в банк в понеділок зранку для здійснення додаткового контролю.

Протягом цього часу кореспондентський рахунок банку був заблокований, що унеможливлювало виведення коштів за межі ПАТ "Михайлівський". Водночас куратор отримав інформацію про низку операцій внутрішнього взаємозаліку. На даний момент ця інформація перевіряється. За результатами перевірки Національний банк планує звернутись до правоохоронних органів з приводу доведення банку до банкрутства. Додаткове навантаження на Фонд гарантування вкладів в обсязі 1 млрд. грн., що з’явилось 20 травня 2016 року, буде оскаржуватись.

Станом на 23 травня 2016 року 100% акцій банку належить ТОВ "Екосіпан", 92,5% якого належить Віктору Поліщуку, 3,9% - Ігорю Дорошенку та 3% - Віктору Єрасову. Національний банк не отримував пакет документів для приєднання ПАТ "Банк Михайлівський" до іншої установи.
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
kaev, ещё будут по идее в то же время до 31 мая крутить, по рабочим дням точно.
Рекламные блоки на месяц вроде расписываются и строго посекундно.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
кто следующим упадет ?
ставлю на ВТБ
 

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
НБУ закрыл Смартбанк

Уже третий банк пострадал из-за непрозрачной структуры собственности.



Национальный банк 24 мая признал неплатежеспособным Смартбанк, который отказался раскрывать своих настоящих владельцев.

Как сообщает пресс-служба регулятора, он два года обращал внимание учреждения на то, что его структура собственности не является прозрачной. В течение 2015-2016 года банк неоднократно раз пытался записать в акционеры различных лиц, но требования НБУ так и не были соблюдены.

Смартбанк стал третьим учреждением, закрытым из-за непрозрачной структуры собственности. Первым был "ТК Кредит" в феврале этого года, вторым - "Юнисон" в апреле.

В Смартбанке хранили деньги менее 100 человек, нагрузка на Фонд гарантирования вкладов не превысит 100 тысяч гривен.

Напомним, что Смартбанк стал третьим неплатежеспособным банком за последнюю неделю. 20 мая был закрыт Фидобанк, 23 мая - "Михайловский".
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Финанс Банк собрался ликвидироваться

Бывший ТММ-банк прекращает деятельность.



Акционеры Финанс Банка (бывший ТММ-банк) на собрании 30 мая рассмотрят вопрос о ликвидации финучреждения.

Об этом говорится в повестке дня собрания.

Согласно информации о структуре собственности, по состоянию на 30 марта 74,05% акций банка принадлежит гражданину Венгрии Игорю Кюснаржову.

Напомним, ТММ-Банк (Нэвикон-Банк) был основан в 1992 году, в 1997 году его приобрел гендиректор девелоперско-строительной компании ТММ Николай Толмачев. В 2012 году Толмачев банк продал, после чего финучреждение переименовалось в Финанс Банк.
 

Sagax

Лазутчик
Реєстрація
25.08.10
Місто
Біла Церква, Рівне
Телефон
Asus ZenFone Max Pro M1

simscaner

отрицаю
Реєстрація
06.01.11
Місто
Винница
Телефон
Google Pixel
ВТБ за власною ініціативою мені недавно кредитний ліміт підвищив, з червня обіцяли відновити кредитування для нових клієнтів.

и мне Миша не так давно кредитку выдал
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
ВТБ за власною ініціативою мені недавно кредитний ліміт підвищив, з червня обіцяли відновити кредитування для нових клієнтів.

Каждый месяц обещают кредитование возобновить.
С нового года эта песня.
 
Останнє редагування:
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху