Кіт - гід, це азіровське "Кот-гад"?
в Укрпошту его )))Из всех вариантов хоть как-то понравился Соловейко, но с Киевом он не ассоциируется
Скажи спасибо, что победителя решили не определять )))Вообще, это конкурс мега-маразма был, как я посмотрю..
Уперше в історії транспортних компаній в рамках повномасштабного проекту #kyivpastransformation ми власноруч створили свій талісман і символ незворотності змін у сфері столичного наземного громадського транспорту - Київпастрансформера!
Модель «Київпастрансформер» - унікальний художній, мистецький, персоніфікований та комунікативний витвір компанії «Київпастранс» і охороняється Законом України про авторське право та суміжні права.
Автор ідеї та куратор повномасштабного проекту трансформації компанії - Дмитро Левченко.
Автор художніх ескізів моделі «Київпастрансформер» - Olga Blednaya.
Дмитро Левченко,
генеральний директор:
- Говорив це неодноразово і сьогодні наголошую вкотре, якщо ми живемо в столітті прогресивних технологій, де людина вимушена конкурувати з роботом, то єдиним розумним підходом я бачу не боротьбу, а партнерство. Ми потискаємо один одному руки: людина і трансформер.
Win & Win
Це означає йти до перемоги і перемагати разом. Де обидва виграють.
Ольга Блєдна,
керівник служби із зв’язків з громадськістю:
- Київпастрансформер – як alter ego кожного з нас, від генерального директора, молодого й амбітного креатора, який насмілився зібрати команду однодумців, незашорених старою системою, об’єднати їх авторською ідеєю масштабних і глибинних змін під кодовою назвою #kyivpastransformation, і до кожної окремо взятої особистості, яка долучилася до розробки проекту трансформації компанії й на своєму рівні майстерності вдихнула в неї свіжість думок і швидкість цифрової епохи. Для мене це завжди більше, ніж робота. Завжди більше, ніж колеги. Я називаю їх командою Київпастрансформерів і дякую кожному, хто з нами.
Дмитро Рекеда,
відповідальний за напрямок розвитку проекту «Київпастрансформер – діджитал-комунікатор»:
- На разі ми в пошуку партнерів із виготовлення вже розробленої нами унікальної лінійки трансформерів-комунікаторів. Це наш ексклюзивний проект, він надзвичайно перспективний і може бути цікавим як українському, так і закордонному партнерові.
Цей забіг нелегкий, тож побажайте нам успіху, підтримайте, слідкуйте за подіями і долучайтеся до команди Київпастрансформерів! to be continued
![]()
Міністерство оборони України показало Бавовнятко, нібито відповідальне за несподівані вибухи та пожежі на російських воєнних об’єктах та НПЗ.
"Пухнасте і непосидюче. Вночі Бавовнятко тихенько приходить на бази окупантів, склади, аеродроми, нафтопереробні заводи та інші місця, заповнені легкозаймистими предметами, і починає там бавитися з вогнем", - йдеться у повідомленні.
«З 1999 року на гербі Київщини зображений Юрій Змієборець, який копіює і нагадує Георгія Побідоносця на гербі московської області та москви. Але нічого спільного з терористами ми не маємо. Тому цілком логічно, що з початку повномасштабного вторгнення росії до України постало питання про зміну символіки. Вона повинна відповідати нашій історії, культурним цінностям, враховувати соціально-економічні особливості й традиції регіону», – наголосив під час презентації начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
...
«Фахівці запропонували, щоб в основі герба Київщини був зображений ангел. Адже саме ангел, який молиться за Київщину, її мешканців і стоїть на захисті, зафіксований в історичних документах на гербі Київської землі щонайменше з 1416 року», – зазначив Руслан Кравченко.
Хм... Ти десь там побачив сіські?!?Більше підійде для ЗАГСу. Класична весільна тьотя.
Долонями закриті.Ти десь там побачив сіські?!?
Ти збоченецьДолонями закриті.Ти десь там побачив сіські?!?
Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості тепер використовуватиме бренд української оборонної індустрії "ЗБРОЯ" (або ZBROYA англійською) зі слоганом "Розумна сила".
Про це йдеться у релізі, який є у розпорядженні ЕП.
Зазначається, що мета бренду – дати спільну назву всьому озброєнню та українській оборонній індустрії, яка "відродилася і розвинулася за три роки повномасштабного вторгнення і яку вже знають у світі", стверджують у відомстві.
У Мінстратегпромі кажуть, що хочуть донести світові таким чином, що українська зброя "розумна сила, загартована реальним полем бою, і що це знак якості".