Ви використовуєте застарілий браузер. Цей та інші сайти можуть відображатися в ньому некоректно. Необхідно оновити браузер або спробувати використовувати інший.
Stellarium — вільний планетарій з відкритим кодом для вашого комп’ютера. Програма здатна показувати реалістичну просторову картину неба, таку, яку можна бачити неозброєним оком, у бінокль або у телескоп.
Я колись вже читав таке десь на просторах інтернету, чи то на Ютубі дивився, що політ Гагаріна - це була друга спроба. Бо перша спроба із іншим космонавтом зазанала невдачі і була засекреченою. Кому цікаво - спитайте в Гугла, бо мені лінь шукати.
Про не первую попытку дичь конечно, впрочем тут как всегда.
Кроме того, что нужна была еще тайная секретная ракета нужно было ПО КАКОЙ-ТО НЕВЕДОМОЙ ПРИЧИНЕ лететь в радиотишине, хотя передача с орбиты нужна была не только для полета, но и для демонстрации кузькиной матери американцам, что собсна Гагарин и сделал.
Даже с сраные собаки передачу с орбиты вели. Но нет, есть тайный нулевой космонавт, мдауж
Хуечено
Ващет настроили конечно много, как и стартов было много, например на википедии. Но к каждому старту существует подготовка, нельзя через пару дней внезапно решить стартовать еще раз
Доречі, про собак. Там, на Ютубі, також говорилось, що з собаками не все гладко пройшло. Вони при приземленні зварились живцем, бо там виявились якісь проблеми з трмоізоляцією посадкового модуля. От, не пам"ятаю, чи то говорилось про перший політ собак, а Бєлка і Стрєлка були другими, чи то при першому польоті собаки загинули, а по телевізору показували собак, які не літали в космос. В ссср правду завжди змішували з брехнею, все засекречували, тому кінці тепер вивести важко.
Ну, секретные ролики которые везде удаляют это такое.
СОбак было просто докучи дофига и полеты их были несекретными конечно и опять таки на википедии можно почитать про все в том числе и про смертельные случаи
Первый орбитальный полет выполнила Лайка и ее возвращение не планировалось изначально. Предполагалось, что ей будет дозировано выдаваться еда на орбите, где в одной из порций будет яд. Но при выходе корабля на орбиту вышла из строя система вентиляции и собака погибла через 5—7 часов после старта от стресса и перегрева. Этот случай широко освещался также и зарубежем. На ютьюбе есть секретные видео, которые везде удаляют (нет) про подготовку и смерти собак
Тут больше интересно, что в 1961 идея о неудачном первом пилотируемом запуске была достаточно популярной в западной прессе, что попала даже в эмигрантский дайджест. Естественно, никаких инсайдов у них не было.
Кстати, в этой газете и с Чернобылем налажали, в нескольких номерах писали о 2 тысячах, а потом 10-15 тысяч погибших сразу при аварии, что не соответствует истине, и высмеивали советскую цифру о двух погибших.
А ви знали, що можна було голосувати за назви зірки і екзопланети? Від України в конкурсі обрали відповідно: Тризуб і Берегиня.
А ось як проголосували інші.
Бетельгейзе, наприклад
Бетельгейзе — це така зірка у сузір'ї Оріон. Якщо ви іноді дивитись на небо вночі, то напевно бачили Оріон, це сузір'я напрочуд легко читається. Ця зірка приємна для спостережень — яскрава, з помітним теплим кольором.
А ось її справжнє дуже сучасно-складне фото. Як бачите, вона не куляста (це не головне) і вона помаранчева (це теж).
Що важливо, вона величезна. Одна з найбільших зірок, що ми знаємо. Оце у центрі наше Сонце, а далі орбіти планет у масштабі до Бетельгейзе.
Бетельгейзе — змінна зоря. Буває яскравішою, буває тьмянішою. Останні місяці вона надзвичайно тьмяна. Всі це бачать і мріють про те що це є предвісником її вибуху. Може і так, а може і ні. Ніхто не знає.
Але коли вибухне — її буде видно вдень. Півроку вона буде яскрава як Місяць. Шоу! Нюанс - вірогідність що вибухне через 100 000 років, чи завтра — однакова. Просто усі хочуть щоб це було завтра, і тому вірять що падіння яскравості є сигналом. Насправді, не відомо!
Потім, можливо, Бетельгейзе перетвориться на білого карлика. Варіанти залежать від маси та інших фізичних параметрів цієї зорі.
Наднові спалахи відбуваються постійно, оскільки різні зірки вмирають і перероджуються заново. Після наднової в космічному просторі може поширюватися величезна кількість речовини, включно з небезпечним радіаційним випромінюванням. Але це доволі рідко буває в Чумацькому шляху, останній спалах наднової в нашій галактиці спостерігався в 17 сторіччі. Ми живемо у дуже тихій частині галактики, де нічого не відбувається. Це і забезпечило нам таку довгу і сталу еволюцію. Ми посередності у Всесвіті. І це наша перевага. З Бетельгейзе усе буде гаразд, з нами теж. Ми помремо від старіння і хвороб, прийміть це.
Цей сайт використовує файли cookie, які допомагають персоналізувати Ваш контент і зберегти вхід в систему, якщо Ви зареєстровані.
Продовжуючи користуватися цим сайтом, Ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie.