Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
Причина: Валютні перекази в межах України
Останнє редагування модератором:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Отлично работает, проверял на био-загране, вначале фотографирует страницу с кодом внизу, потом вычитывает по nfc, причем четко и практически моментально, лучше чем все приложения, что до этого на Ведрах пробовал - не всегда с первого раза и не быстро.
 
  • Love
Реакції: idea

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Отлично работает, проверял на био-загране, вначале фотографирует страницу с кодом внизу, потом вычитывает по nfc, причем четко и практически моментально, лучше чем все приложения, что до этого на Ведрах пробовал - не всегда с первого раза и не быстро.
У меня требовал пинкод. Где его брать, так и не разобрался, с паспортом ничего не давали.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
У меня требовал пинкод. Где его брать, так и не разобрался, с паспортом ничего не давали.
Для ид-карт, пин-код владелец сам указывает при получении. В загране его нет.
Но в обоих случаях, можно считать используя CAN-код, которым являются последние 6 цифр номера паспорта.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Нацбанк запускает систему электронных платежей в новом режиме

Система электронных платежей (СЭП) Национального банка Украины (НБУ) переходит на расширенный регламент работы в режиме 23/7 с 3 августа.
Соответствующее решение №408 от 18 июня 2020 года приняло правление НБУ.

Как сообщает пресс-служба регулятора, система будет доступна для проведения межбанковских платежей 23 часа в сутки 7 дней в неделю (23/7).

"Такая новация даст возможность проводить чувствительные ко времени платежи, а также способствовать расширению доступа клиентов к финансовым услугам и росту доли безналичных расчетов", — говорится в сообщении.

Предварительно старт работы СЭП в режиме 23/7 планировался через 30 календарных дней после завершения карантина.

"Это было обусловлено пониманием трудностей, которые возникли у персонала банков из-за ограничений. Напротив, сегодня в Украине внедрена адаптивная модель карантина. Поэтому Национальный банк установил конкретный срок введения работы СЭП в режиме 23/7, чтобы участники системы могли рассчитывать и оптимально планировать свою деятельность в условиях карантина", — пояснили в Нацбанке.

В то же время в НБУ отмечают, что проведение банками межбанковского перевода денег через СЭП в новом режиме является добровольной опцией.

"Банки самостоятельно будут принимать решение относительно начала и завершения работы в СЭП на основании собственных нужд и потребностей своих клиентов. Напомним, что работа СЭП в режиме 23/7 станет первым этапом для перехода СЭП на круглосуточный режим работы", — заявили в НБУ.

 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Особливо тугі банки так і працюватимуть до 16:30 у робочі... 😤

Ну, це робочі години системи змінюються, але як довго йтиме сам переказ у новому алгоритмі?
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
З 1 липня 2020 року Національний банк стане регулятором ринку небанківських фінансових послуг фінансового сектору, а саме страхових, лізингових, факторингових компаній, кредитних спілок, ломбардів та інших фінансових компаній.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Голова Національного банку Яків Смолій написав заяву про звільнення через систематичний політичний тиск
Сьогодні Голова Національного банку України Яків Смолій написав та подав Президенту України заяву про звільнення у зв’язку з відставкою за власним бажанням.
"Протягом тривалого часу на Національний банк України здійснюється систематичний політичний тиск. Це унеможливлює ефективне виконання мною як Головою покладених на мене обов’язків керівництва діяльністю Національного банку та взаємодію з іншими державними органами. Своєю відставкою я прагну застерегти від подальших спроб підірвати інституційні основи центрального банку в Україні", - заявив Яків Смолій.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Міжнародні резерви України у червні зросли на понад 3 млрд дол. США

Станом на 01 липня 2020 року міжнародні резерви України за попередніми даними становили 28 515,73 млн дол. США (в еквіваленті). У червні вони збільшилися на 12,4%. Востаннє на такому рівні вони перебували восени 2012 року. Суттєве зростання резервів упродовж минулого місяця зумовлене як надходженням першого траншу за новою програмою з Міжнародним валютним фондом і пов’язаного фінансування, так і нарощенням купівлі валюти Національним банком на міжбанківському валютному ринку.

Загалом динаміку резервів упродовж місяця визначали такі чинники:
  • по-перше, надходження міжнародного фінансування та операції уряду з управління державним боргом.
Україна отримала перший транш від Міжнародного валютного фонду обсягом 1500,0 млн. спеціальних прав запозичень (SDR) або 2076,4 млн дол. США за новою програмою Stand-By, а також пов’язане офіційне фінансування від Євросоюзу обсягом 500 млн євро. Крім цього, уряд розмістив облігації внутрішньої державної позики (ОВДП), номіновані у валюті, на 353,3 млн. євро.

Водночас на обслуговування та погашення державного боргу в іноземній валюті було спрямовано 1192,3 млн дол. США (в еквіваленті). З цієї суми 1073,8 млн дол. США сплачено за облігаціями внутрішньої державної позики (ОВДП), номінованими у валюті, а також 75,7 млн дол. США – за облігаціями зовнішньої державної позики (ОЗДП), решта коштів – за іншими зобов’язаннями перед іноземними кредиторами.

  • по-друге, операції Національного банку на міжбанківському валютному ринку. Пропозиція валюти з боку бізнесу продовжувала перевищувати попит, тож, користуючись сприятливою ситуацією, Національний банк викуповував надлишковий обсяг валюти і поповнював міжнародні резерви. Загалом у червні Національний банк викупив 1155,0 млн дол. США. Інтервенції з продажу валюти не проводились;
  • по-третє, переоцінка фінансових інструментів (унаслідок зміни ринкової вартості та курсів валют). У минулому місяці їх вартість збільшилася на 154,0 млн дол. США (в еквіваленті).
Поточний обсяг міжнародних резервів покриває 4,8 місяців майбутнього імпорту, що є достатнім для виконання зобов’язань України та поточних операцій уряду і Національного банку.

Дані про міжнародні резерви та ліквідність у іноземній валюті складаються та оприлюднюються щомісяця:

  • не пізніше 7-го дня місяця, наступного за звітним – попередні дані;
  • не пізніше 21-го дня місяця, наступного за звітним – уточнені дані.
Уточнені дані можна знайти за посиланням.

 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Верховна Рада призначила на посаду голови Нацбанку голову правління "Укргазбанку" Кирила Шевченка.
 
Зверху