У вартість підключення входить:
- прокладання оптоволоконного кабелю або «UTP5е» до квартири клієнта;
- включено оптоволоконний кабель або «UTP5е» в середені квартири (до 10 м.);
- налаштування кінцевого обладнання абонента;
- комутація ethernet розетки або розетки під оптичне волокно;
- у разі підключення оптоволокном надається оптичний патчкорд типу SC.
Сьогодні "ПАВУТИНА" - це сучасна оптоволоконна мультисервісна мережа, що пропонує своїм абонентам преміум якість телекомунікаційних послуг. Ми пропонуємо повний перелік зручних послуг Інтернет (технології FTTB, FTTH, PON), Телебачення (технології IPTV, OTT, CaTV), Телефонії (VoIP) та Онлайн-Кіно (VOD). Будуємо оптичні мережі на інженерні споруди для з'язку.
Мережа ПАВУТИНА регулярно інвестує у якість свої послуг. Наше обланання сертифіковане та обслуговується висококваліфікованими спеціалістами. Наше покриття срімко зростає в Києві, Київській обл., Чернігові.
"ПАВУТИНА" тм це окремий канал від 1 до 10 Гігабіт/с в кожен будинок від нашого центрального ядра. При побудові магістральних каналів компанія використовує надлишковий швидкісне сполучення - 10-гігабіт Ethernet. Центральним та основним обладнанням нашої компанії є лідер мережевих та Інтернет рішень - Cisco Systems, Raisecomm, Edge-Core, Extreme Networks. Все обладнання, яке використовується для розгортання мережі "Павутина" і надання послуг, сертифіковане зігдно до умов чинного законодавства України.
Мені колега жалівся що вони монополіст в будинку, і ОСББ чи що в них там нікого більше не пускають, якщо не помиляюсь мова була саме про павутину, квартира в новобудові в Києві на гарматній.kindzudza, дорого. Можно дешевле найти
PON буде працювати без світла не 4 години, а 70-80 годин. крім того, на PON товстий канал. тому коли, наприклад, тягнуться якісь торенти на максимумі можливостей тарифу, паралельно можна спокійно дивитися щось онлайн в 4k HDR і паралельно спілкуватися по відео із супер картинкою. на Fttx таке неможливо.Если выбирать между FTTx (за 200 грн) и PON (600 грн), то даже без того, что FTTx выгоднее финансово, он еще и лучше.
Ну 1Гб/с PON ничем не лучше чем 1Гб/с по витой паре, кроме долгой работы без электричества.PON буде працювати без світла не 4 години, а 70-80 годин. крім того, на PON товстий канал. тому коли, наприклад, тягнуться якісь торенти на максимумі можливостей тарифу, паралельно можна спокійно дивитися щось онлайн в 4k HDR і паралельно спілкуватися по відео із супер картинкою. на Fttx таке неможливо.Если выбирать между FTTx (за 200 грн) и PON (600 грн), то даже без того, что FTTx выгоднее финансово, он еще и лучше.
У вас на Ланете либо был перегружен канал, а это как правило 1 Гбит/с оптика на роутер, либо неправильно настроенный QoS на роутере оператора. Ну а отсутствие света по трое суток, тут бесспорно только PON нормально будет работать.Kovalevgen, була гігабітна віта пара від ланет, а зараз 600 мбіт PON від павутини. виявилося, що на практиці менший PON краще ніж більша вита пара. хоча жодних нарікань на якість ланету не було. якість підключень там і там однакова, але на ланеті, якщо валив потужний торент, були лаги в онлайн відео, зʼявлялася затримка при відкритті важких сайтів тощо. а на PON такий самий важкий торент взагалі ні на що не впливає. можливо, справа просто у значно більшій кількості абонентів на будинковому каналі ланета, тому на каналі павутини для мене залишається більше місця. ну і головним при переході цієї осені з витої пари на PON була саме можливість роботи інету 3 доби без світла. бо хата в мене витягне 3 доби автономно, а якщо інет закінчиться вже за кілька годин то буде сумно сидіти 3 доби зі світлом, але в інформаційному вакуумі.
У вас GPON или GEPON ?Kovalevgen, ну так якщо канал ланета на підʼїзд всього 1 гбіт і на ньому сидить 10 абонентів, а у павутини теж 1 гбіт, на якому тільки я і той хлопець, то мабуть павутина буде кращою. хоча короткочасний спідтест покаже, що на павутині жалюгідні 600 мбіт, а на ланеті жирнючі 980 🫠
але ж то писалось у 2020 роцi...PON буде працювати без світла не 4 години, а 70-80 годин
Тогда у вас магистральная скорость 2,5 Гбит/с, которая делится на всех кто сидит на порту.
дяк, значить у падіку нас на павутині максимум троє. бо хоч і тариф 600, але спідтест стартує від 800+ і повільно опускається до 600.Тогда у вас магистральная скорость 2,5 Гбит/с, которая делится на всех кто сидит на порту.