Ви використовуєте застарілий браузер. Цей та інші сайти можуть відображатися в ньому некоректно. Необхідно оновити браузер або спробувати використовувати інший.
Вы говорите стандартными фразами из рекламных буклетов производителей железа, на самом деле, если подумать, то для всего этого 5G не нужен, достаточно провода или последних стандартов WIFI.
"Бред" - це те що взагалі існують кастровані версії мобілок, у той час коли майже будь-який модем вже давно працює у будь-якій мережі у всіх країнах світу.
За большинство фишек в телефоне нужно платить различные отчисления обладателям патентов, поэтому для бедных рынков типа Украины выпускают обрезанные версии, но стоить они должны конечно же дешевле, а не дороже.
Це дурне обмеження вже в LTE мережі не мало жодного сенсу, бо вона разрахована на значні навантаження.
В 5G, напевно, буде так само. Тобто, обмеження буде, але не для стабілізації мережі, а щоб на нас грошей більше заробити.
Никто вам ничего не снимет. Свидетели секты "замены проводного интернета мобильным", а также сект "мой тариф называется безлим, как же так" будут ныть дальше.
Так можна про все сказати. Але чи потрібно?
Ви ж розумієте, що не може стверджувати як факт щось, допоки воно не відбудеться, саме тому існує така річ як екстраполяція - зробити висновки зараз щодо майбутнього, використовуючи данні що вже є на руках.
Поки що всі ці данні вказують на жадібність операторів.
Ще раз, для тих хто не зрозумів - чи були реальні причини для створення обмеження швидкості в LTE мережі?
Ні. Жодної реальної причини для цього нема. Таке обмеження мало б сенс для 3G мережі, але цей етап вже пройдено.
В LTE мережі швідкість ніколи не падала щоб вводити шейп. Більш того, той шейп працює нерівномірно.
Тобто, за логікою оператора на початку місяця навантаження на мережу немає, тому всі ходять без шейпу, а потім воно різко чомусь з`являється, тому необхідно людям різати швидкість, та ще й до рівня пергого покоління 3G, так?
Нажаль, в тому що ми, абоненти, робимо такі висновки, винуваті самі оператора.
Але ви, звісно, можете сидіти і знову чекати швидкого революційного Інтернету.
Якщо опеартора і приберуть той шейп, то не тому що запустять 5G мережу, бо вони вже це мали б зробити, а тому що їх змусять це зробити.
"Бред" - це те що взагалі існують кастровані версії мобілок, у той час коли майже будь-який модем вже давно працює у будь-якій мережі у всіх країнах світу.
Фактично, виробник захотів на вас заробити більше, а ви на це повелись.
Самый прикол, что физически, модем лте в аппарате был, был софтовый лок. На первых прошивках, даже можно было разлочить банд7. Так что, думаю, тут вопрос не в экономии, точнее в экономии но не на железе. Мое предположение, что причина была в сертификации аппарата в стране, типо больше технологий поддерживается - больше нужно заплатить. Но это только моё предположение, как на самом деле было не знаю.
Logshield, у Лайфа на більшості локацій 4G перевантажений бо шейпу немає, причиною того явища є тарифи по суті безлімітні
які можливо розкачати до дуже великих значень, 1ТБ+
В моєму випадку 250ГБ вистачає на місяць
Logshield, у Лайфа на більшості локацій 4G перевантажений бо шейпу немає, причиною того явища є тарифи по суті безлімітні
які можливо розкачати до дуже великих значень, 1ТБ+
В моєму випадку 250ГБ вистачає на місяць
У декількох областях був, ніде не почув того перенавантаження.
Більш того, його і до запуску шейпа в Київстар не було навіть близько.
Там де погано працювало і до сих пір погано працює.
В мене швидкість з моменту запуску якось не дуже змінилась, як і після шейпу.
Як було приблизно 20-50 по Харкову, так і залишилось.
Звісно, можливо, якісь дуже перенавнтажені місця і були, але це все ж таки точкова проблема, а не глобальна.
Тому глобальний шейп - дурістика, особливо такий бездарний.
Ну не може бути такого що до 3Гб на день ви не навантажуєте мережу (тепер вже 40Гб на місяць), а потім різко починаєте.
Ви ще скажіть що якщо викачаєте 40ГБ на день, не створите навантаження.
А я нагадаю що люди допоки шейп не спрацює не дуже й дивляться на залишок трафіку. Тобто, вони його вижирають як і раніше.
Про яке зменшення навантаження ми тут кажемо?
Уявіть собі моста, у котрого максимальная навантаженніть, скажімо, 1Т.
Але в першій половині дня вам дозволено перевищувати цей ліміт, а у другій половині дня ні.
Це якось допоможе тому мосту? Ні, він все ж таки розвалиться, але це створить незручності для водіїв.
Навантаження дає не кількість трафіку а швидкість (у випадку моєї аналогії вище - вага).
Тобто шейп повинен був би спрацьовувати коли ви задовго качаєте щось на максимальній швидкості.
І якби так було б, я б лише підтримував це рішення.
А так, це всього лише штучне обмеженя котре не вирішує проблему, а дає можливіть оператору надавати абонентам менше за ті ж кошти.
Якби оператор дійсно думав за навантаження мережі, то
1) Вони б її розвивали і доставляли сайти там де навантаження зависоке, збільшуючи ємність мережі
2) Створили лінійку тарифів, щоб користувачі мали вибір максимальної швидкості (скажімо, 1, 5, 10, 15, 30 Мбіт/с та "необмежено"), або кількості трафіку, за необхідністю, з різними цінами, звісно.
Це б призвело до того що усі кому значні швидкості не потрібні, не створювали б пікових навантажень на обладнання, а ті кому потрібно не мали б цих дурних обмежень.
Якби оператор дійсно думав за навантаження мережі, то
1) Вони б її розвивали і доставляли сайти там де навантаження зависоке, збільшуючи ємність мережі
В "Киевстаре" спрогнозировали, когда в Украине появится 5G
По словам генерального директора компании "Киевстар" Александра Комарова, прежде чем проводить тендеры по распределению между операторами мобильной связи радиочастотного ресурса, на котором будет развернут 5G, нужно провести исследования по электромагнитной совместимости разных стандартов и исследования по спецпользователям. Все это займет 9-12 месяцев, а сейчас только проходит формирование технического задания на их проведение, сообщает "ДС".
Согласно утвержденному в ноябре 2020 г. Кабинетом Министров плану, аукционы по распределению радиочастотного ресурса должны были провести в декабре этого года, чтобы уже с 2022 г. операторы могли внедрять новую технологию.
"Практически сейчас есть ориентировка, что тендер пройдет не в конце 2021 г., а в 2022г. Но текущий план с задержкой примерно год — это очень оптимистичный план. Поэтому, в моем видении, мы достаточно органично выйдем на тендеры в 2023 г. и запуски 5G в Украине. Это мои ожидания", — сказал Александр Комаров.
Важный момент — внедрение стандарта связи 5G, как уверяют в "Киевстаре", не повлияет на стоимость услуг для рядовых абонентов.
Деловая столица: Система мобильной связи 5G появится в Украине не ранее 2023 г. хотя первоначально планировалось, что она может быть запущена уже в 2022 г.
Цей сайт використовує файли cookie, які допомагають персоналізувати Ваш контент і зберегти вхід в систему, якщо Ви зареєстровані.
Продовжуючи користуватися цим сайтом, Ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie.