Новини Київстар

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.

"Ресурсный" законопроект является негативным сигналом для инвесторов телеком-рынка - "Киевстар"​


Увеличение рентной платы за радиочастоты и повышающие коэффициенты, предусмотренные в законопроекте №5600, могут негативно отразиться на дальнейшем развитии телеком-отрасли, считает крупнейший мобильный оператор Украины компания "Киевстар".

"За последние пять лет мобильные операторы инвестировали свыше 74 млрд грн в 3G/4G сети и обеспечили 4G покрытие для 89% населения Украины. Однако дальнейшее развитие новых технологий может затормозиться из-за планов Правительства повысить рентную плату за радиочастоты и нежелания отменить на законодательном уровне повышающие коэффициенты, которые применяются к ренте", - подчеркивают в "Киевстаре".

Оператор напомнил, что в октябре 2019 года во время инвестиционного форума в Мариуполе мобильные операторы подписали с правительством меморандум о преодолении цифрового разрыва между городами и селами. Правительство обязалось содействовать этому, в том числе принять отдельный закон о четырехлетнем моратории на повышение фискальной нагрузки на отрасль, который до сих пор не представлен на рассмотрение Верховной Рады. Вместо этого в законопроекте №5600 предлагается очередное повышение рентной платы за радиочастоты на 5%, а также зафиксированы повышающие коэффициенты за концентрацию радиоспектра и фрагментированный спектр, которые внедрялись как временная мера для стимулирования перераспределения частот (рефарминг).

"В условиях глобального финансового кризиса и падения рынков из-за Covid, важно создавать механизмы для перезагрузки экономики государства, в частности — инвестиционных стимулов. Это особенно касается телеком-отрасли, которая является инфраструктурой, и от нее зависит развитие экономики и функционирование тысяч предприятий", - подчеркивает директор по регуляторному обеспечению "Киевстар" Александр Когут.

По мнению оператора, увеличение рентной платы за радиочастоты и повышающие коэффициенты могут негативно отразиться на дальнейшем развитии телеком-отрасли. В частности, дополнительная фискальная нагрузка на отрасль противоречит обязательствам правительства по меморандуму 2019 года и может затормозить развитие 4G в сельской местности и на автодорогах.

Рентная плата за радиочастоты, которые используются для связи 2G, 3G, 4G – самая высокая. В то же время, к этим частотам также применяются предусмотренные законопроектом повышающие коэффициенты.

В "Киевстаре" отмечают, что из-за индексации рентной платы и нерешенности вопроса о повышающих коэффициентах, компания вынуждена будет платить 125 млн грн ежегодно дополнительных налоговых платежей, что эквивалентно обеспечению связью 4G как минимум 150 сел.

"Развитие новых мобильных технологий, в частности 5G, требует покупки новых частот. Однако система повышающих коэффициентов, которая продолжает "вымывать" финансовый ресурс компании, делает подобные кейсы непривлекательными. То есть под вопросом потенциальные аукционы на частоты 2100 МГц, 700 МГц, 3500 МГц, которые могли бы принести государственному бюджету миллиарды гривен дополнительных поступлений только от платы за лицензии и ежегодной платы за спектр, который сейчас принадлежит государству и не используется", - подчеркивают в "Киевстаре".

Также оператор отметил, что согласно официальным данным Государственной налоговой службы, телеком-отрасль даже без индексации ренты стабильно уже четыре года подряд наращивает суммы налогов на 1-2 млрд грн в год.

Кроме того, в Украине стабильно сохраняются одни из самых дешевых в мире тарифов за услуги мобильной связи, однако, как подчеркивают в "Киевстаре", из-за инфляции, подорожания электроэнергии, роста операционных затрат, налоговой нагрузки и необходимости увеличивать инвестиции телеком-индустрии становится все сложнее удерживать настолько низкие цены.

"Помощь государству в развитии основ для цифровизации, развитие новых технологий в неприбыльных, малонаселенных и отдаленных районах требует от мобильных операторов постоянного поиска источников доходов для инвестиций и их возврата в будущем. Поэтому мы просим правительство придерживаться обязательств, которые были предоставлены мобильным операторам, а народных депутатов во время рассмотрения законопроекта 5600 не поддерживать положения, которые могут затормозить развитие телеком-отрасли", - заявил Александр Когут.

Как сообщалось, о несоответствии "ресурсного" законопроекта меморандуму о развитии 4G связи ранее заявляли также операторы "Vodafone Украина" и lifecell.

Директор директората мобильного и фиксированного широкополосного доступа к сети интернет Министерства цифровой трансформации Юрий Мацик в интервью агентству "Интерфакс-Украина" также заявил, что принятие "ресурсного" законопроекта негативно повлияет на развитие сетей доступа к интернету.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Правительство обязалось содействовать этому, в том числе принять отдельный закон о четырехлетнем моратории на повышение фискальной нагрузки на отрасль, который до сих пор не представлен на рассмотрение Верховной Рады. Вместо этого в законопроекте №5600 предлагается очередное повышение рентной платы за радиочастоты на 5%, а также зафиксированы повышающие коэффициенты за концентрацию радиоспектра и фрагментированный спектр, которые внедрялись как временная мера для стимулирования перераспределения частот (рефарминг).
не треба сідати за стіл з шулером, бо результат заздалегідь відомий :(
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Оператор напомнил, что в октябре 2019 года
А сколько раз с того времени оператор поднимал цену на тарифы? Мне помнится "плавно" с 75 до 125 взвинтили, ниже сейчас нет ничего, и в процентах это далеко не 5%.
Уроды :mad:
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.

Київстар пропонує абонентам оновлений тариф Смачний​


20.10.2021

З 20 жовтня 2021 року абоненти Київстар у окремих регіонах зможуть підключити оновлений тариф Смачний із вигідними умовами. Лише за 125 грн на 4 тижні абоненти отримають:
  • 20 ГБ мобільного інтернету
  • безлім для дзвінків у мережі Київстар
  • 300 хвилин для дзвінків на інші мобільні мережі в Україні та деякі закордонні напрямки (номери мобільного та фіксованого зв’язку у Польщі, Італії, Німеччині, Чехії, Узбекистані, Ізраїлі, США, Канаді, Індії, Росії)
Окрім цього, в оновленому тарифі абоненти можуть підключати Суперсили – окремі телеком-послуги: додаткові хвилини на інші мережі чи за кордон, гігабайти мобільного інтернету, безлімітний трафік на відео, онлайн-телебачення Київстар ТБ, SIM для планшета чи другого телефона.
У зв’язку зі стартом підключення на новий Смачний, підключення нових абонентів на попередній тариф припиняється з 19 жовтня. Також змінюється назва попередньої версії тарифу — з 20.10.2021 шукайте Смачний 2020.
З умовами дії тарифу в окремих регіонах можна ознайомитися в описі тарифного плану з 20.10.2021

 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Київстар пропонує бізнес-клієнтам комплекс сервісів для кіберзахисту від Fortinet та Barracuda

Оператор мобільного зв’язку «Київстар» пропонує бізнес-клієнтам комплекс сервісів для кіберзахисту до якого увійшли інструменти, розроблені постачальниками рішень у сфері інформаційного захисту Fortinet та Barracuda. Вони допоможуть компаніям захищати від загроз різних типів мережеві інфраструктури, сервіси та хмарні рішення.

Кіберзахист від Київстар можуть використовувати будь-які компанії, незалежно від індустрії, форми власності чи розміру: державні установи, банки, фінансові організації, IT-бізнеси, промисловість, компаній, що працюють з персональними даними, сервісні підприємства, ритейл, стартапи тощо.

В залежності від потреб та пріоритетів компаній, кожне з рішень може надаватися окремо або в комплексі з іншими інструментами для кібербезпеки. Це допоможе не лише захистити інфраструктуру, а й оптимізувати її.

Фунціонал інструментів для кіберзахисту дозволяє організувати:

  • Захист корпоративної пошти (Email Security) від шкідливого програмного забезпечення, фішингових атак, спаму та інших кіберзагроз. Запобігає втраті даних, шифрує й архівує електронну пошту.
  • Захист від різнорівневих атак, фільтрацію корпоративного трафіку (Next Generation Firewall). Виявляються та блокуються нові складні загрози, при цьому не зменшується продуктивність та пропускна здатність мережі.
  • Захист вебдодатків (Web Application Firewall (WAF)) від шкідливого трафіку з інтернету. Аналізується http-трафік між вебдодатком та мережею інтернет, відфільтровуються виявлені загрози.
  • Захист корпоративної мережі (Network Access Control (NAC)) від неавторизованих користувачів і зловмисників. Надається мережевий доступ відповідно до профілю користувача та з’ясовується, чи безпечно під’єднувати до мережі той чи інший пристрій.
  • Роботу систем захисту даних для аналізу поведінки користувачів (User and Entity Behavioral Analytics (UBA / UEBA)). Виявляється будь-яка аномальна поведінка в мережі та порушення правил, встановлених компанією.
  • Захист кінцевих точок (Endpoint Security) ІТ-інфраструктури компанії (серверів, ПК, ноутбуків, смартфонів) від відомих і невідомих атак. Виявляються, аналізуються та блокуються різноманітні загрози — злом пристрою, зараження вірусом, спам інших пристроїв тощо.
В Київстар зазначили, що запропоновані рішення працюють у будь-якому середовищі – у хмарі, на віртуальній машині чи на наявному обладнанні компанії. Вони сумісні з іншими сервісами для інформаційного захисту та можуть поєднуватися з ними. А використання сучасних технологій на основі машинного навчання (machine learning) дозволяє точно визначати вразливі місця системи та блокувати не лише відомі, а й нові загрози.

Нагадаємо, що раніше Київстар запропонував бізнес-клієнтам сервіс AntiDDoS, ефективність якого у протидії DDoS-атакам різних рівнів компанія перевірила на власних системах та мережі. AntiDDoS постійно відстежує структуру трафіку, що надходить з інтернету в підмережі клієнта. Щойно система виявляє відхилення від легітимного трафіку, він автоматично переспрямовується на очищення і тільки після цього повертається до клієнта.

 
Причина: Ссылку добавил.
Останнє редагування:

m.ksy

Пассивный пользователь
Реєстрація
20.03.20
Місто
RV
Роботу систем захисту даних для аналізу поведінки користувачів (User and Entity Behavioral Analytics (UBA / UEBA)). Виявляється будь-яка аномальна поведінка в мережі та порушення правил, встановлених компанією.
цікаво, як працює ця уеба? і де можна глянути список тих правил, встановлених компанією
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Київстар провів опитування абонентів щодо кібербезпеки — 85% респондентів стикалися з викликами у цій сфері (найпоширеніші види шахрайства)

У жовтні 2021 року оператор мобільного зв’язку «Київстар» провів серед своїх абонентів опитування щодо ставлення до власної кібербезпеки. Результати демонструють, що 85% респондентів стикалися з викликами у цій сфері.

Ключові результати опитування:

  • 7% користувачів мобільного зв’язку й інтернет-послуг вважають недоцільним вдаватися до додаткових заходів, аби упередити кібершайхрайство;
  • 51% клієнтів у разі виявлення злочину змінять паролі до найважливіших облікових записів або одразу заблокують банківські картки, а 33% звертатимуться до правоохоронних органів або безпосередньо до фінансових установ та оператора мобільного зв’язку;
  • 66% опитуваних абонентів захищають свій фінансовий номер;
  • 32% респондентів планують захищати свій мобільний номер за допомогою реєстрації його на паспорт, а 12% опитаних уже авторизувалися.
З найпоширеніших видів шахрайства більшість опитаних виділила:

  • повідомлення про перемогу в неіснуючій акції;
  • дзвінок чи SMS із обіцянкою виграшу після сплати комісії;
  • дзвінок начебто з банку чи від оператора з проханням назвати одноразовий пароль із SMS, що надійде;
  • повідомлення про отримання невеликого грошового переказу із подальшою спробою вилучення даних кредитної картки.
«Такий результат дослідження доводить, що атаки на платоспроможних користувачів у сучасному світі стали агресивнішими, а технології для цього — досконалішими. Київстар постійно інвестує свої ресурси у запровадження культури кібергігієни, слідує світовим трендам і практикам у сфері цифрової безпеки, регулярно проводить інформування користувачів і бізнес-клієнтів щодо кібербезпеки та пропонує відповідні рішення. Сьогодні кожен має знати, як себе захистити, дотримуючись базових правил і принципів цифрової гігієни та кібербезпеки», — прокоментував Юрій Прокопенко, директор з кібербезпеки та DPO Київстар.
Компанія рекомендує абонентам в цілях безпеки персоніфікувати свій номер і прив’язати SIM-картку до паспорта або укласти контракт із телеком-оператором. В цьому разі заміна картки після викрадення потребує верифікації особи.

Київстар також закликав українців до обачної й обережної поведінки у публічному просторі, зокрема: не розкривати персональних даних, історії користування номером – кодів із SMS-повідомлень, особливо якщо ваш номер телефону знаходиться у відкритому доступі;реєструвати банківські рахунки на окремий номер телефону; ретельно перевіряти, які послуги й онлайн-сервіси пов’язані з мобільним номером; користуватися заходами та сервісами для захисту бізнесу від кібератак і навчати співробітників дотримуватися правил цифрової безпеки.

Із більш детальною інформацією щодо правил кібергігієни можна на офіційному сайті оператора в розділі «Профілактика мобільного шахрайства».
 

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
03.11.21 Київстар презентує нові тарифи для абонентів, які обслуговуються за договором: контрактних та бізнес-клієнтів. У нових пропозиціях буде не лише більший обсяг послуг, а й додаткові сервіси — Суперсили.
У зв’язку з тим, що з 3 листопада діятимуть нові пропозиції, попередні тарифні плани не будуть доступні для нових підключень. Зокрема, мова йде про тарифи для бізнес-клієнтів Простий, Smart, Smart+, Smart Max, Smart Max+, Smart Business, Smart Premium та Smart Business+. Для контрактних абонентів не будуть доступні для підключення тарифи Smart, Smart+, Smart Max, Smart Business, Smart Premium, Smart Business+ та Київстар 4G Business. Також контрактні абоненти з цими тарифами з 3 листопада не зможуть підключити Домашній Інтернет без додаткових оплат, якщо вони не зробили цього до змін.
Усі інші умови тарифів залишаються без змін, абоненти можуть і далі користуватися ними на тих же умовах.
Також у контрактних абонентів із попередніми тарифами продовжить діяти акція Все просто 10 місяців, згідно з умовами якої можна отримати знижку 33% на оплату тарифу при купівлі 4G-смартфона в магазинах Київстар. Для абонентів із новими тарифами акція Все просто 10 місяців не діятиме.
Нагадаємо, що 12 жовтня Київстар презентував нову лінійку тарифів передплати — ТВІЙ. Окрім оновленого пакета основних послуг абоненти отримали можливість налаштовувати тарифи під особисті потреби. Це стало можливим завдяки Суперсилам — додатковим послугам, які можна обрати безоплатно. Серед Суперсил: додаткові гігабайти або хвилини для дзвінків на інші мережі та за кордон, Київстар ТБ і Домашній Інтернет та багато інших.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Ого.
Також контрактні абоненти з цими тарифами з 3 листопада не зможуть підключити Домашній Інтернет без додаткових оплат, якщо вони не зробили цього до змін.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
В перечне нет Смарт региона. А описания этого тарифа уже нет на официальном сайте. Могут ли тронуть его улучшениями? Или кто-то знает информацию по нему?
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
З 27.10.2021 користувачам тарифів Все разом Контракт стануть доступні послуги Швидке підключення, Статична IP-адреса та Гігабіт.

Послугою Швидке підключення можна скористатися за 100 грн, аби Домашній інтернет запрацював того ж дня, коли ви подали заявку на його підключення. А плата за послуги Статична IP-адреса та Гігабіт становитиме 50 грн на місяць.

Активувати послуги можна за номером 460 або у магазинах Київстар.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.

Київстар посилив партнерство з Microsoft: отримав авторизований LSP-статус та збільшив кількість експертних компетенцій​


Розширений до рівня Licensing Solution Provider (LSP) формат партнерства дає право Київстар працювати з хмарними рішеннями від Microsoft на ринку великих підприємств та державного сектору – постачати ліцензійні продукти за корпоративними угодами та надавати їм відповідну технічну підтримку.
З авторизацією Cloud Services Provider (CSP), яку мав Київстар раніше, компанія могла здійснювати продажі широкого спектру онлайн-сервісів, ліцензій ПЗ на основі підписки, а також безстрокових ліцензій на локальне ПЗ. Статус LSP суттєво доповнює ці можливості й дає змогу поставляти на ринок України продукти Microsoft за програмами корпоративного ліцензування Enterprise Agreement (EA) та Enterprise Agreement Subscription (EAS). Вони є оптимальними пропозиціями для купівлі чи використання ПЗ на умовах підписки, із розстрочкою оплати, що дозволяє знизити фінансове навантаження на підприємства, оптимізувати їхні витрати, а також зафіксувати ціни на період дії угоди.
«Київстар вже понад 5 років розвиває напрямок продажу хмарних продуктів для бізнес-клієнтів компанії. Ми розширюємо лінійку рішень, посилюємо власну експертизу, спеціалісти компанії підтверджують компетенції різних рівнів та напрямків, щоб надавати нашим клієнтам кваліфіковану підтримку у впровадженні та використанні сервісів, - говорить Ілля Польшаков, директор з розвитку нових напрямків бізнесу в Київстар. - LSP-статус, який ми отримали, надається найбільшим та найнадійнішим партнерам Microsoft, які підтвердили свою професійність в роботі з хмарними продуктами всесвітньо відомої корпорації. Він надає можливість Київстар створювати унікальні пропозиції для бізнесу, що базуються на потребах конкретних клієнтів».
Сьогодні Київстар надає бізнес-клієнтам рішення на основі хмарних технологій у таких продуктових напрямках:
  • Modern Workplace - сервіси Microsoft 365, Office 365, до яких входять сучасні додатки Office, інтелектуальні хмарні служби та інструменти захисту даних для користувачів.
  • Azure Cloud - хмарна платформа міжнародного класу, яка включає понад 200 продуктів та хмарних служб, необхідних для створення інноваційних рішень під наявні та подальші завдання.
  • Azure Stack - хмарна платформа, яка дозволяє надавати доступ до інструментів Azure в дата-центрі в Україні.
  • Big Data-аналітика – інструменти для аналізу великих обсягів структурованих та неструктурованих даних, що надходять на обробку з високою швидкістю.

Поєднання CSP – та LSP-можливостей Київстар дає такі переваги бізнес-клієнтам:
  • Розширений набір ліцензійних рішень Мicrosoft.
  • Нові можливості для розбудови гібридних рішень. Доступ до ліцензійних угод, які враховують потреби компаній різних рівнів – від малого бізнесу до великих підприємств.
  • Можливість погоджувати з корпорацією Microsoft нестандартні умови.
  • Експертиза та допомога кваліфікованих спеціалістів Київстар у підборі оптимальної ліцензійної стратегії під потреби конкретного бізнесу.
Окрім доступу до хмарних технологій, Київстар також надає своїм бізнес-клієнтам повний цикл послуг із впровадження та підтримки рішень. Зокрема, консалтинг, підготовку архітектури рішення, розробку концепції – на першому етапі, далі – конфігурацію рішення та міграцію інфраструктури даних – на стадії реалізації та технічну підтримку після впровадження.
Це можливо, зокрема, завдяки постійному розширенню компетенцій спеціалістів Київстар у роботі з хмарними продуктами, які підтверджені відповідними сертифікатами Мicrosoft. Зараз компанія підтвердила вже 15 професійних компетенцій:
  1. Gold Windows and Devices
  2. Gold Small and Midmarket Cloud Solutions
  3. Gold Cloud Productivity
  4. Gold Datacenter
  5. Gold Cloud Platform
  6. Gold Collaboration and Content
  7. Gold Application Development
  8. Gold Project and Portfolio Management
  9. Gold Data Platform
  10. Gold Data Analytics
  11. Silver DevOps
  12. Silver Messaging
  13. Silver Application Integration
  14. Silver Security
  15. Silver Enterprise Mobility Management
Також Київстар – одна з небагатьох компанії з усього світу, що отримала спеціалізації Microsoft Adoption and Change Management та The Meetings and Meeting Rooms for Microsoft Teams Advanced Specializations, які підтверджують здатність партнера надавати високоякісні консалтингові послуги в конкретних напрямках рішень Microsoft.
Спеціалізація Adoption and Change Management демонструє не лише високий рівень технічної експертизи та професійних знань команди Київстар, а й визнає її досвід в успішному впровадженні хмарних рішень, а також навички підтримки клієнтів у досягненні ними високих бізнес-результатів завдяки використанню сервісів та продуктів Microsoft 365.
Отримати більше інформації, підібрати оптимальне рішення на основі хмарних технологій для конкретної компанії та замовити консультацію можна на офіційному сайті Київстар.

 
Зверху