Ви використовуєте застарілий браузер. Цей та інші сайти можуть відображатися в ньому некоректно. Необхідно оновити браузер або спробувати використовувати інший.
Чисто теоретически я думаю, что найдутся пункты(где-нить в поликлиниках) где все через Ж, не смотрят в систему и вносят постфактум. Но ХЗ чем это закончится. Даже если внесут в базу, не факт что Дия не заглючит и сертификат не перестанет генериться.
За підрахунками МОЗ, щеплення від коронавірусу рятує кожну годину 10 життів, кожні 6 хвилин – одне.
lb.ua
93% госпіталізованих за цю хвилю коронавірусу в Україні не були вакциновані. Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко.
"Майже всі тяжкі випадки, які потребують реанімаційних заходів, – також невакциновані. Компромісів із коронавірусною хворобою не має ніде в світі. Лише вакцинація захищає та рятує життя", – зазначив він.
За підрахунками МОЗ, щеплення від коронавірусу рятує кожну годину 10 життів, кожні 6 хвилин – одне.
За останній тиждень для хворих на коронавірус виділили ще 857 ліжок у 5 лікарнях. За минулий тиждень – 4755 ліжок в 41 медзакладі.
"Всього в українських лікарнях виділено 70 127 так званих «ліжок з киснем», тобто ліжок, де можна забезпечити проведення кисневої терапії. 51 598 (69%) з яких зайняті пацієнтами. Разом з тим, реальна зайнятість ліжок з киснем пацієнтами, які потребують кисневої терапії, складає 57%", – зазначив Ляшко.
Ситуація з вільними ліжками із киснем залежить від регіонів. У 48 з 520 ковід-лікарень ліжка з киснем зайняті на 100%, а у 45% лікарень – не більш ніж на 75%.
Оновлено. Віктор Ляшко в кулуарах парламенту повідомив журналістам, що ринкові консультації щодо кисневих станцій проводить ДП "Медзакупівлі", замовлення почнуться найближчим часом.
Він пояснив, що програма виділення коштів на кисневі станції була створена ще в червні і передбачала 400 млн гривень для лікарень в усіх областях і окремо 107 млн для шести областей. З цих коштів на закупівлі лишилося приблизно 100 млн, а завдяки новому спрямуванню на цю програму і закуплять ще приблизно 130 станцій.
Кількість госпіталізацій у регіоні за тиждень зросла більше ніж удвічі.
lb.ua
Регіональний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я в Європі Ганс Клюге заявив, що континент є епіцентром пандемії COVID-19, на нього припадає 59% усіх випадків захворювання у світі.
Під час віртуального брифінгу у Копенгагені Клюге сказав, що нинішній темп поширення вірусу в 53 європейських країнах "викликає серйозне занепокоєння". Він сказав, що нові випадки наближаються до рекордного рівня, при цьому сплеск спричиняє штам "Дельта".
Клюге зазначив, що кількість госпіталізацій у регіоні за тиждень зросла більше ніж удвічі. Тенденцію до зростання рівня інфікування відзначають в усіх вікових групах, але найбільше занепокоєння викликає швидке зростання захворюваності серед літнього населення. 75% смертей припадають на осіб у віці 65 років і старше.
Клюге додав що один із прогнозів вказує що за нинішніх темпів Європа може побачити ще півмільйона смертей від COVID-19 до першого лютого. Він також назвав причиною сплеску нерівномірність рівня вакцинації і послаблення заходів громадського здоров’я та соціальних заходів у регіоні.
Хоча загалом було розповсюджено мільярд доз вакцини, в Європі лише 47% населення повністю вакциновані. У восьми країнах щонайменше 70% людей були повністю щеплені. Клюге закликав країни з низьким рівнем вакцинації збільшити охоплення, особливо серед пріоритетних груп, таких як люди похилого віку. Він закликав країни з високим рівнем вакцинації та достатнім запасом вакцин поділитися ними з країнами, яким поталанило менше.
У ВООЗ нагадали, що вакцини найефективніші, якщо використовуються разом з іншими профілактичними заходами, такими як соціальне дистанціювання та носіння маски.
Лікарняні не підлягають оплаті під час відсторонення від роботи через відмову від вакцинації
Допомоги за лікарняними листками не надаються працівникам, яких було відсторонено від роботи через відмову або ухилення від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. Виплата не здійснюється за ті дні тимчасової непрацездатності, які збігаються з днями відсторонення від виконання обов’язків.
Зверніть увагу, відсторонення від роботи працівників, для яких визначена обов’язковість щеплень проти СOVID-19, однак які відмовились від вакцинації, покликане убезпечити їх колег, відвідувачів, учнів, вихованців, студентів та інших від ризику інфікування та подальшого поширення коронавірусу SARS-CoV-2. Відмова від щеплень за відсутності абсолютних протипоказань наражає на небезпеку оточуючих.
Допомоги по тимчасовій втраті працездатності у вказаному випадку не фінансуються, оскільки відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування покликані компенсувати заробіток застрахованої особи, втрачений нею за час лікування. У разі відсторонення від роботи з припиненням виплати заробітної плати працівника, який не дотримується вимог щодо обов’язкової вакцинації проти COVID-19, факт втрати заробітку через хворобу або травму в такий період відсутній.
Нагадаємо, перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням, визначено наказом МОЗ від 04.10.2021 № 2153. Так, на період дії карантину обов'язковим профілактичним щепленням від COVID-19 підлягають працівники:
1) центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів;
2) місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів;
3) закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.10.2021 № 1096, з 08 листопада керівники державних органів (державної служби), підприємств, установ та організацій мають забезпечити відсторонення від роботи працівників, щодо яких визначена обов’язковість профілактичних щеплень проти СOVID-19, і які відмовились або ухиляються від їх проведення. Виключенням є особи, які мають абсолютні протипоказання до проведення такого щеплення та надали відповідний медичний висновок.
Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з ефективним тестуванням та застережними заходами, що вже застосовуються. Вакцини, схвалені для використання ВООЗ, пройшли суворі тести та клінічні випробування, аби показати, що вони безпечні та ефективні в подоланні пандемії.
На Львівщині утилізують 40 тисяч доз AstraZeneca
Гениальное планирование. Бустерные мы будем давать только когда вакцинируем 50%+ населения.
А предложить бустеры вакцинами у которых подходит срок годности и которые очевидно не успеют использовать мы конечно не будем, пусть пропадают
Допомогу з непрацездатності виплачують як компенсацію від втрати зарплатні, а її відстороненим не нараховуватимуть.
lb.ua
Фонд соціального страхування не оплачуватиме лікарняні працівникам, відстороненим від роботи через їхню відмову або ухилення від обов'язкової вакцинації проти COVID-19.
"Допомоги за лікарняними листками не надаються працівникам, яких було відсторонено від роботи через відмову або ухилення від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. Виплата не здійснюється за ті дні тимчасової непрацездатності, які збігаються з днями відсторонення від виконання обов’язків", - сказано в повідомленні.
У Фонді пояснили, що допомога з тимчасової втраті працездатності у цьому разі не фінансуються, оскільки відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування покликані компенсувати заробіток застрахованої особи, втрачений нею за час лікування.
"У разі відсторонення від роботи з припиненням виплати заробітної плати працівника, який не дотримується вимог щодо обов’язкової вакцинації проти COVID-19, факт втрати заробітку через хворобу або травму в такий період відсутній", - наголосили в установі.
Там зазначили, що відсторонення від роботи працівників, для яких визначена обов’язковість щеплень проти СOVID-19, однак які відмовились від вакцинації, покликане убезпечити їхніх колег, відвідувачів, учнів, вихованців, студентів та інших від ризику інфікування та подальшого поширення коронавірусу SARS-CoV-2. Відмова від щеплень за відсутності абсолютних протипоказань наражає на небезпеку оточуючих.
Пряма мова Ляшка у кулуарах парламенту: "Щойно перетнемо позначку в 50% вакцинованого населення в Україні, ми повернемося до питання бустерної дози, або повторної, дворазової вакцинації проти коронавірусної хвороби".
По поводу Моршина и отсутствия заболевших там после тотальной вакцинации...
Оказалось, что это всё - лживая манипуляция!
Рассказывают, что у них всё супер, никто не болеет, а в Стебнике почти нет свободных коек из-за малого процента вакцинаций.
Так вот, в Моршине нет ковидного госпиталя или даже отделения. Всех тяжёлых по ковиду везут в Стебник (из-за чего там переполнено) или Стрый, ну или где ковидный центр есть.
А статистика в Моршине как и везде - из заболевших 30% вакцинированных. 10%-15% коек в госпиталях занимают вакцинированные.
Рассказывают, что у них всё супер, никто не болеет, а в Стебнике почти нет свободных коек из-за малого процента вакцинаций.
Так вот, в Моршине нет ковидного госпиталя или даже отделения. Всех тяжёлых по ковиду везут в Стебник (из-за чего там переполнено) или Стрый, ну или где ковидный центр есть.
Гонєвно те, що треба на Моршин рівнятись, бо в них ніхто не в стаціонарі. А правда в тому, що стаціонара там немає. І хворих везуть в стаціонари інших населених пунктів.
По поводу Моршина и отсутствия заболевших там после тотальной вакцинации...
Оказалось, что это всё - лживая манипуляция!
...
А статистика в Моршине как и везде - из заболевших 30% вакцинированных. 10%-15% коек в госпиталях занимают вакцинированные.
У курортному Моршині, де у межах пілотного проєкту Міністерства охорони здоров’я щеплення отримали майже 75 % населення, лише одна людина госпіталізована до лікарні з коронавірусом. Загалом у місті є 27 хворих.
suspilne.media
Подивився список Ковід-лікарень Львівщини, Стебник приймає мешканців Дрогобицького р-ну, а для Моршина (Стрийська міська рада) є лікарня в Стрию.
Чисто теоретически я думаю, что найдутся пункты(где-нить в поликлиниках) где все через Ж, не смотрят в систему и вносят постфактум. Но ХЗ чем это закончится. Даже если внесут в базу, не факт что Дия не заглючит и сертификат не перестанет генериться.
Я в Черкасах вакцинувався в пункті вакцинації не при поліклініці - то обидва рази мої дані записували на папері. Але в Дії сертифікат є. Так що такі пункти точно є
Цей сайт використовує файли cookie, які допомагають персоналізувати Ваш контент і зберегти вхід в систему, якщо Ви зареєстровані.
Продовжуючи користуватися цим сайтом, Ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie.