А яка ціна заправки 1 балона?МожнаЇх ще можна заправити?
А яка ціна заправки 1 балона?МожнаЇх ще можна заправити?
Ціна газу на Барсі або Авантажі + заправщику 20...30 "на кишеню". Якщо заправляти звичайний "дачно-туристичний" 5л балон, а з нього вже маленькі, то на сьогодні вийде (30*5+30)/12=15 грн за балон, якщо сам заправляєш. (чому /12, бо в балончику приблизно 400 мл скрапленого газу, 5/0,4). Тут не враховано вартість спеціального адатера та кухонних вагів, щоб не влити зайвого.А яка ціна заправки 1 балона?
На заправках ще й не таке можутьОт не розумію, як у вас виходить "влити зайвого". Я коли заправляю туристичний балон, то навпаки не можу залити норму, не лізе!
Та як, перевертаєш великий балон, воно тече, на вагах контролюєш маленький.як у вас виходить "влити зайвого"
Охолодити треба прийомний балончик. Дивіться "Пропоходи". В Антона все розжовано.Maxxx, пробували так заправляти... Більше половини маленький балончик не приймав. як у вас виходить "влити зайвого" ? (с)
Саме так і робили, маленькі були на холоді в машині, а великий з тепла.Охолодити треба прийомний балончик.
В мене 450-грамові балони по 3-4 рази в морозилку ходять під час заправляння, щоби набрати своїх 410-420 грамів.Кочевник, заправляли літом, малі балони витягали з морозилки. Великий (побутовий балон) нічим спеціально не гріли (сонце), перевертали, щоб "текло"...
Такі балони сильно менш зручні у використанні вдома, порівняно з плитками.Вот норм вариант, чтобы не трахаться с балончиками на 220гр.
Но есть нюанс, страна производитель - персидские ослотрахи.
Металевий газовий балон 2 л газовий балон із пальником (ID#1913481987), ціна: 750 ₴, купити на Prom.ua
Замовити Металевий газовий балон 2 л газовий балон із пальником (ID#1913481987) в Україні на маркетплейсі Prom.ua. Ціна: 750 ₴. Продавець: Katan_shop. Фото, характеристики та відгукиprom.ua
Ніби ж пишуть Туреччина, не іран?персидские ослотрахи.
А чому?
Потому что запас прочности разный. Предположим, что-то случилось с баллоном с фреоном. Страшного же ничего не произойдёт. А если что-то с пропаном - то произойдет, и ещё как страшно. Поэтому у пропана и давление меньше, но в тот же момент стенки толще.А чому?
Ну якщо в приміщенні, то просто задихнутися можна. Вибуху не буде, пропан в якості хладагенту зустрічав тільки в літературі. В сучасних рефах його використовують, хто знає?что-то случилось с баллоном с фреоном. Страшного же ничего не произойдёт.