Ви використовуєте застарілий браузер. Цей та інші сайти можуть відображатися в ньому некоректно. Необхідно оновити браузер або спробувати використовувати інший.
Kritik, про Шенген. Проверки были и раньше, может реже. Не забывайте, что шенген шенгеном, но для въезда по биометрии/безвизу с целью туризма будьте готовы предъявить тур. страховку, бронь отеля, обратный билет, назвать цель визита. Если у вас уже есть параграф/песель/другие визы защиты в ЕС, то нефиг шастать, сидите а стране, которая дала защиту. Защита не предусматривает туризм.
Если едете туда впервые из Украины с целью получить защиту, так и говорите, что нужен азюль. Не имеют права отказать во въезде. С параграфами будете на месте разбираться
Перевірки переважно на кордоні "бідної" і "багатої" Європи. Коли їхали машиною з Польщі до Британії, то так - на кордоні з Польщею вибірково поліція зупиняла транспорт, наше авто не зупиняли ну і наскільки я бачив зупиняли загалом мало кого. Далі між Німеччиною/Нідерландами/Бельгією/Францією жодних перевірок чи блок-постів.
Kritik, так, є така проблема зі слів людей. Проблема в тому, що візи захисту українців в Чехії закінчились 31.03, а видача нових зараз триває і буде тривати аж до 30.09. І для німців це люди без візи (ті, що не встигли ще отримати). Чому не працює наш безвіз для них - хз.
Бо безвіз працює тільки якщо перебуваєш у Шенгені не більше 90 днів із 180. Якщо довше - потрібен тимчасовий захист, або інший статус що дозволяє довгостроково залишатись в ЄС.
Нету такого. Мне в аэропорту Мюнхена немец не стал ставить печать на въезд в Шенген, потому что в их понимании виза защиты приравнивается к резидентству ЕС.
То был автобус не с украинцами. Украинцев всего два, точнее, две без защиты, с безвизом (и он работает). В первую очередь искали контрабанду и/или что-то запрещенное.
В кожній країні по різному, знаю, що є такі де навіть в правилах про тимчасовий захист написано, що при подорожах до 7 днів (все рівно куди), навіть допомогу не відміняють. Ну і дійсно, сама посвідка на проживання в тч на підставі тимчасового захисту не дає права на туристичні поїздки по Шенгену, але український біометричний паспорт дає 90/180 днів туристичних поїздок, звісно якщо у вас наприклад тимчасовий захист Франції, а вас зупинять на кордоні Польщі з Німеччиною і спитають, а скільки днів ви знаходились в Польщі і з якою метою і як на довго їдете в Німеччину, ви скажете, та я 4 місяці в Польщі жив, зараз на пару місяців їду в Німеччину, то будуть питання, але якщо скажете, що їздив в Польщу на тиждень, тепер на тиждень в Нічеччину, потім вже планую їхати в Францію, то питань не буде, і перевірити цю інформацію дуже складено. Але, ймовірність, що будуть задавати якісь питання, про терміни перебування в тій чи іншій країні, українцю з тимчасовим захистом в одній з країн ЄС дуже мінімальна. А висажують з автобусів в основному громадян РФ чи інших країн, в яких протермінована віза, або немає документів на право перебування в Шенгені
@Kritik, так, є така проблема зі слів людей. Проблема в тому, що візи захисту українців в Чехії закінчились 31.03, а видача нових зараз триває і буде тривати аж до 30.09. І для німців це люди без візи (ті, що не встигли ще отримати). Чому не працює наш безвіз для них - хз.
Знайому в Італії на вокзалі зупинили поліцейські з вимогою показати документи, це було десь в середині березня, а ВНЖ фінляндії у неї вже був прострочений вже як 2 тижні, а новий ще не встигла отримати, подивилися, сказали, а в березні 2024 закінчується, щасливої дороги
Бо безвіз працює тільки якщо перебуваєш у Шенгені не більше 90 днів із 180. Якщо довше - потрібен тимчасовий захист, або інший статус що дозволяє довгостроково залишатись в ЄС.
А ніяк не перевірять, якщо скажеш наприклад, був в Україні, приїхав продовжити документ, так як штампи на кордоні з посвідкою на проживання не ставлять. Тобто в теорії, після закінчення посвідки, є ще 3 місяці, щоб легально перебувати в шенгені
Горецкий, чаще всего работает такая схема: как только получаешь временную защиту, отсчёт срока безвиза приостанавливается. Если выезжаешь из страны, где выдано ТЗ, отсчёт продолжается. Плюс правила ТЗ: в некоторых странах перед выездом нужно уведомлять власти, при этом останавливается выплата пособий.
Якщо їздити по Шенгену, то неможливо прослідкувати, коли виїхав з країни де є Тимчасовий Захист, якщо його сам не задекларував. Головне, щоб з собою був біометричний паспорт
Кадри з прикордонної відеокамери зафіксували, як 20 квітня група з 5 чоловіків незаконно перетнула українсько-угорський кордон поблизу села Дийда в Закарпатській області ᐅ новини ТСН.ua.
Цей сайт використовує файли cookie, які допомагають персоналізувати Ваш контент і зберегти вхід в систему, якщо Ви зареєстровані.
Продовжуючи користуватися цим сайтом, Ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie.