за посиланням, викидають з усіх сесій,
Але ж в схемі атаки з голосуванням за дитину необачність жертви також відіграє роль.
Мій брат також на неї попався. Коли він перейшов за посиланням і отримав одноразовий код до облікового запису, ввів його і підтвердив push повідомлення, що це дійсно він, далі впродовж 24 годин не звертав уваги на сторонні пристрої, після чого зловмисник отримав право завершити усі інші сеанси.
"Авторизація" була потрібна начебто для підрахунку голосів
Я побачив підозрілий лист пізно вночі, одразу зателефонував йому. Він написав електронний лист в підтримку. З Телеграм постійно викидало через декілька секунд з акаунту. Але якимось чином вдалось на одній зі спроб завершити інші сесії.
Схема атаки:
1. Зловмисники розповсюджують у месенджерах повідомлення з тематикою голосування за дітей, які беруть участь у конкурсах мистецької діяльності (образотворче, сценічне тощо).
2. Жертві пропонується перейти за посиланням на вебресурс та «авторизуватися» за допомогою месенджера, щоб віддати свій голос або обрати конкурсанта.
3. У разі сканування QR-коду і/або введення номера телефону та одноразового коду до облікового запису жертви буде додано сторонній пристрій, після чого акаунт слід вважати скомпрометованим.
4. Викрадені акаунти використовуються для розповсюдження повідомлень з посиланнями серед контактів жертви, в тому числі шляхом використання існуючих чи створення нових груп.
5. Насамкінець викрадені облікові записи застосовуються для монетизації за різними шахрайськими схемами.