Гудзак
Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Для "урода" нет плохой погоды - у них всё по сезону: и одежда, и хата, и "тачка"... И должность всесезонная. Шутник этот Гетманцев...
14 та 15 вересня у Києві зафіксували три температурних рекорди. Загалом від початку місяця у столиці вже встановили шість рекордно високих показників.
Про це повідомили у Центральній геофізичній обсерваторії імені Бориса Срезневського.
Так, 14 вересня мінімальна температура повітря у столиці виявилась найвищою для цього дня – вона не опустилася нижче +17,1°С. Це перевищило попередній рекорд на 0,6°С, встановлений у 2011 році. Температура повітря 15 вересня також виявилась найвищою для цього дня і знизилась лише до +19,4°С. Відтак був побитий попередній рекорд, який зареєстрували 1909 року – його перевищено на 1,9°С. Середньодобова температура повітря також виявилася найвищою для цієї дати – +23,3°С. Це на 0,2°С більше за попередній рекордний показник того ж 1909-го, а за кліматичну норму – на 7,7°С.
Нагадаємо, метеорологи зафіксували у Києві перший осінній температурний рекорд ще 3 вересня. Тоді максимальна середньодобова температура повітря досягла показника 24,5°С.
16 вересня у Києві мінімальна температура повітря не опустилася нижче 17,5°С, а отже виявилась найвищою для цього дня.
Таким чином, попереднє рекордне значення 1955 року перевищено на 0,9°С. За кліматичною нормою така температура повітря відповідає початку серпня.
Масштабна лісова пожежа на Полтавщині: евакуйовано 69 людей, пошкоджено 50 будівель
Постраждалим буде надана вся необхідна допомога. Харчування, ночівля, матеріальна підтримка.
Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.
«Унаслідок масштабної лісової пожежі евакуювали 69 мешканців сіл Пудлівка, Дубина, Маньківка, Собківка та Балівка Новосанжарської громади. Вогонь пошкодив 26 житлових будинків і 24 господарчі споруди.
Уночі сталося ще одне займання на території Борівського лісництва, площа пожежі сягнула близько 200 га, – Філіп Пронін
Рятувальники продовжують боротися зі стихією у Полтавському районі.
Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.
“Рятувальники продовжують боротися зі стихією у Полтавському районі. Уночі сталося ще одне займання на території Борівського лісництва у Великорублівській громаді. Площа пожежі сягнула близько 200 га лісового масиву та сухої рослинності. Нині вогнем охоплено орієнтовно 10 га”, – зазначив Філіп Пронін.
Премьер-минстр Польши Дональд Туск поддержал борьбу с бобрами для предотвращения наводнений, сообщают Wiadomości. На встрече кризисного штаба по ликвидации последствий наводнения, состоявшейся в Глогове, он подчеркнул, что «приходится выбирать между любовью к животным и безопасностью городов, деревень и устойчивостью дамб». Грызуны, как уведомили его, разрушают насыпи, сдерживающие воду. Туск пообещал поддержать законные решения местных властей по борьбе с бобрами и защищать эти решения в парламенте. В то же время экологи, слова которых приводит издание, подчеркивают, что животные не виноваты в том, что дамбы не были защищены сетками, не дающими им рыть норы в них, хотя об этой проблеме известно не первый год. Действительно, во время наводнения 2010 года на Висле и Одере местные власти уже жаловались на бобров, разрывающих дамбы, однако и тогда все ограничилось тем, что чиновники призвали «меньше заботиться о природе» и уничтожать бобров.
Bober....
У всьому винні бобри
Еммм... Не бачу фотоСьогодні Чорногора ще красивіша... Фото від рятувальників на Попі
Зайди на їх сторінку. Пост за сьогодні.Не бачу фото