А в мене зовсім не працює. Знаєте мою локацію. Коли приїзжає Болт то водіі неМобильный КС интернет действительно потужный.
взмозі налаштувати трекер
А в мене зовсім не працює. Знаєте мою локацію. Коли приїзжає Болт то водіі неМобильный КС интернет действительно потужный.
А чому не змінити тариф? В той час була лінійка Smart, де молодші тарифи починались з 45 та 75 грн.?А 180 грн. на той час було $22.5.
Паралельно ідуть розмови про різне, про полочників, які не завантажують мережу, і про номера, які використовуються на вхідні, але майже не витрачають кошти.Ті абоненти майже неактивні, що вони є, що немає різниці немає. Різниця може бути при продажу оператора, якщо покупець далекий від телекомунікацій.Можна зекономити ті нещасних пару мільйонів на місяць, але скільки втратиш через це доходів?
Прості рішення завжди вилазять непростим боком.
Я вже не пригадую чому, але з тим були якісь складнощі.чому не змінити тариф?
Но-но! Неподобство! Що за применшення свинорильного стажу? Не 12 років, а з 2012 року!Ага, деякі форумчани по 12 років тримають номера на голодуванні.
Але коли на ті неоплачені номери дзвонять абоненти інших операторів, life при цьому отримує прибуток по ставці інтерконектуТі абоненти майже неактивні, що вони є, що немає різниці немає
На 100% з вами згоден. Якщо хочуть врізати абонбазу за рахунок полочників, хай встановлять блок для тих, в кого наприклад не було місяць вхідних вихідних викликів.Бо абоненти, яким дзвонять, будуть дзвонити і далі, тільки питання на якого оператора
Не хочуть. Тому і пропонують всякі смаколики, щоб полочник поповнив рахунокЯкщо хочуть врізати абонбазу за рахунок полочників, хай встановлять блок для тих, в кого наприклад не було місяць вхідних вихідних викликів.
Навряд чи для цього тримають саме лайф на вхідні. Скорше якраз для абонентів лайфа й тримаютьдзвонять абоненти інших операторів
Нашо? Абонент й так сам поставив фактично блок і не ниє за 500 вхідних. Ниють ті, хто хотів звонити на шару, купив комусь для цього сім лайфа(а може й всім родичам) і не хоче втрачати цю шару) Але вже кілька сторінок доказує який лайф гівно і чомусь не міняє собі оператора і сім карти для своїх родичів.хай встановлять блок
Не переживайте, питання вже вирішене. Лишилось "добити" оплачений пакет до кінця дії оплаченого пакету.вже кілька сторінок доказує який лайф гівно і чомусь не міняє собі оператора і сім карти для своїх родичів.
А якщо Київстар встановить ліміт менше 500 (наприклад, 200) хвилин вхідних дзвінків на свої сімкарти з неоплаченими тарифами? Ви маєте план Б для такого випадку?Не переживайте, питання вже вирішене. Лишилось "добити" оплачений пакет до кінця дії оплаченого пакету.
Буду вирішувати проблеми по мірі їх надходження.не варто приймати поспішне рішення
Як це мудре рішення можна буде застосувати практично? Бігати від одного мобільного оператора до іншого, переносячи свій номер?Буду вирішувати проблеми по мірі їх надходження.
Практика показує, що рішення про підняття цін, роумінг, закриття архівних тарифів та послуг приймаються синхронно, +/- 3 міс.Я, наприклад, поки що чекаю, чим відповість оператор Київстар на введення Лайфселлом плати за вхідні після п'ятисот хвилин на сімкарти з неоплаченими тарифами.
Так, я здогадуюсь про синхронність ухвалення рішень по всьому тому, що ви перерахували. Саме тому й чекаю.Практика показує, що рішення про підняття цін, роумінг, закриття архівних тарифів та послуг приймаються синхронно, +/- 3 міс.
Непоповнювані картки ЛС відкласти, а свій номер перевести на КС. Так як у всіх інших основна поповнювана картка КС, а додаткова непоповнювана для вхідних була ЛС, на них це ніяк не вплине. А за три місяці, як ви кажете, буде видно. Навіть якщо КС введе плату за вхідні при не поповненні, і навіть якщо це буде менше хвилин ніж в ЛС, мені це буде паралельно, так як майже в усіх КС поповнюваний на відміну від ЛС.Бігати від одного мобільного оператора до іншого, переносячи свій номер?
Щось багато хто зациклюється на "бігати". Але ж можна мати 3х3 і лише перемикати.Бігати від одного мобільного оператора до іншого,
Я поки що за весь час переніс тільки один раз свій номер із Київстар до Лайфсел. Один і єдиний раз. І не тому, щоб дешевше було, а потужність мережі та зв'язок краще набагато. Поки що не зациклився на біганини від оператора до оператора. На даний момент у мене сплачено тарифи всіх трьох операторів. Не знаю, що буде завтра, чекаю.Щось багато хто зациклюється на "бігати". Але ж можна мати 3х3 і лише перемикати.