Супутниковий інтернет

  • Автор теми cpes
  • Дата створення

cpes

дохтер
Реєстрація
27.10.07
Місто
Харкiв
Телефон
нехус 5-сгс 2
реально кто-нибудь пользуется? пытаюсь найти провайдера из связки сириус+амос+хотберд, интерисуют цены и качество канала.
сатгейт вроде уходит с сириуса, не знаю на счет радуги...
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
NEW Belici Country
Телефон
ПМР, фирма "СОБР"
cpes, гдето в журналах читал сравнение провайдеров, и механизм подключения. Покури форумы про спутники, если ничего конкретного не найдешь, то я буду рыть журналы в гараже [обожаю єто делать] всегда что то новое найдешь....
 

Roman

Заблокирован
Реєстрація
09.06.08
Місто
Львівська обл.
Телефон
lg u8330
Десь я чув, що на бокові головки інтернет не буде працювати, тільки на центральну.
Тарифи на Сіріусі http://satgate.ru/services/tarify-dlya-sirius-4/
Тарифи високі. Ніякої шари.
Крім того потрібний ще додатковий інтернет для створення запиту. Якщо таким додатковим інтернетом буде Утел Юфемелі (рекомендую), то вигідніше буде цим Утелом користуватись і на запит і на скачування, а супутник тільки для рибалки, або взагалі не користуватись.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
NEW Belici Country
Телефон
ПМР, фирма "СОБР"
Роман, потрібно лише "головку" налаштувати на необхідний супутник
 

Roman

Заблокирован
Реєстрація
09.06.08
Місто
Львівська обл.
Телефон
lg u8330
Не лише. Ще треба велике підсилення антени. Найбільше підсилення на центральній головці.
Хоча можливо, якщо тарілки дуже велика, то і на бокових буде нормальне підсилення.
 

Desperado

free-rider
Реєстрація
08.08.08
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy S5 + Fly Q420
не рекомендую підключатись на супутник. Скористайтесь краще низькими тарифами на U'try або U'family. спутнік - це постійний геморой із підключенням, поповнювати рахунок треба через дилерів... відносний спокій на згадуваному сатгейті буде лише через підключення IP-IP, яке в мене було коли я використовував кабельного провайдера на вихід. А їхні тарифи безлімітні також зовсім не вигідні. Швидкість надто мала...
 

cpes

дохтер
Реєстрація
27.10.07
Місто
Харкiв
Телефон
нехус 5-сгс 2
вот что нашел: SkyEasy
Скорость, Kbps Цена [USD за месяц]
500 12
2000 440
 

Wise.Shubin

Гугиль
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
UA05,UA21
Реєстрація
24.12.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone
а как сейчас с рыбалкой все обстоит? есть тарелка, есть головки. вот думаю побаловаться, так как инет только ютрай.
 

Lenur

мое рабочее место)
Реєстрація
28.10.07
Місто
Джанкой
Телефон
xiaomi redmi note 12pro
наверное рыбки сейчас нет, тарифы дорогие
 
Реєстрація
24.07.09
Місто
Запорожье
Телефон
2610
Канадці хочуть запустити проект з формування глобальної мережі супутникового доступу в Інтернет. Для цього планується вивести 84 мікросупутники в шести орбітальних площинах.

джерело : http://tsn.ua/nauka_it/kanadci-poob...abezpechiti-ves-svit-deshevim-internetom.html
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

За допомогою лазерного супутника встановлено новий рекорд швидкості передачі даних з космосу на Землю.

Що трапилося​

За допомогою нового супутника, який було розроблено інженерами з Массачусетського інституту технологій (МІТ), встановлено новий рекорд передачі даних між супутниками та Землею. У системі терабітної передачі в інфрачервоному діапазоні хвиль TeraByte InfraRed Delivery (TBIRD) було використано лазери для передачі величезних обсягів даних зі швидкістю до 100 гігабітів на секунду (Гбіт/сек).

Ця швидкість передачі даних є набагато вищою за швидкість більшості з’єднань між небом і землею. Наприклад, супутниковий інтернет Starlink від SpaceX пропонує клієнтам преміумкласу швидкість до 500 Мбіт/сек. А швидкість передачі даних між Землею і Міжнародною космічною станцією сягає позначки у близько 600 Мбіт/сек. Це робить систему TBIRD у 200 разів швидшою.

Особливість системи​

Головна відмінність нової системи полягає у способі передачі даних. У той час, як більшість супутників спілкуються з наземними станціями за допомогою радіохвиль, система TBIRD використовує лазерне світло. Воно може передавати до 1000 разів більше даних за один сеанс. Однак, у лазерів теж є свої недоліки. Промінь лазера набагато вужчий за радіохвилю і тому вимагає більш точного узгодження положень між випромінювачем і приймачем. Крім того, світло може бути спотворено атмосферою, і в такому разі дані можуть бути втрачені.

Саме з метою розв’язання цих проблем і було розроблено систему TBIRD. Супутник містить три основні готові компоненти:

  • високошвидкісний оптичний модем;
  • підсилювач оптичного сигналу;
  • накопичувач.
Усе це розміщено у контейнері розміром із коробку для взуття. Для розв’язання проблеми втрати даних командою інженерів було розроблено нову версію так званого протоколу ARQ (Automatic Repeat Request, автоматичний повтор запитів). Цей протокол дозволяє приймачу наземної станції сповіщати передавач про певні пакети даних (кадри), які передавач пропустив, аби супутник міг легко повторно їх передавати.


Що ж до вирівнювання з узгодженням позиціювання, то у системі не використовуються спеціальні підвіси для вирівнювання лазерних променів. Натомість передбачено спеціальну систему сигналу помилки, яка вирівнює весь супутник, аби промінь чітко було направлено на приймач. За словами представників команди розробників, це дозволяє використовувати у системі оптичні компоненти меншого розміру.

«Якщо сигнал зникає, ми можемо повторно передати дані, але якщо повторна передача даних є неефективною, тобто якщо ми витрачаємо весь час на надсилання повторних даних замість передачі нових даних, ми можемо втратити багато пропускної здатності, – зазначив Курт Шілер, системний інженер TBIRD. – У нашому протоколі ARQ приймач інформує про те, які кадри він отримав правильно, тому він знає, які кадри необхідно передавати повторно».

Що далі?​

Команда дослідників, яка займалася проведенням місії швидкої передачі даних за допомогою лазерного променя через систему TBIRD, наразі планує досягти вдвічі вищої швидкості.

«Надалі ми плануємо протестувати додаткові можливості системи TBIRD. Ми збільшимо швидкість до 200 гігабітів на секунду та передамо понад 2 терабайти даних (еквівалентно 1000 фільмів у стандарті високої чіткості) за 1/5 часу. Це теоретично можливо», – каже менеджер програми TBIRD Джейд Ванґ.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Спутниковое мегаслияние: в SES подтвердили намерение объединения с Intelsat

В компании SES подтвердили информацию о ведении переговоров по слиянию с конкурентом – компанией Intelsat. Цель объединения – создание спутникового гиганта, способного лучше конкурировать с компанией миллиардера Илона Маска. Предполагаемая стоимость сделки – 10 миллиардов долларов.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Україна отримає 100 шведських терміналів супутникового інтернету Satcube​

Satcube не перешкоджатиме ЗСУ використовувати свій супутниковий інтернет​

Шведська компанія Satcube направить в Україну щонайменше 100 власних терміналів супутникового інтернету, які будуть використовуватись на деокупованих територіях, Про це заявив засновник і генеральний директор Satcube Якоб Каллмер, пише «Європейська правда».
Satcube використовує супутникову мережу американської компанії Intelsat, яка й розмістила замовлення на постачання терміналів на суму близько 70 мільйонів шведських крон (5,97 млн євро). Вартість терміналів оплатить Німеччина, яка їх і передасть.
У Satcube кажуть, що не знають, чи буде використовуватись її обладнання військовими, але не заперечують.
«Це може бути що завгодно – від підключення до польових госпіталів до підтримки зв'язку в польових умовах», – каже Якоб Каллмер.
 
Зверху