Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5
ПриватБанк
privatbank.ua повна, pb.ua скорочена
3700 з мобільного, +380 (73) 716-1131 із-за кордону || ✉ [email protected]
чат-боти Telegram, facebook Messenger, Viber || онлайн-підтримка через веб-чат
iNET-банкінґ next.privat24.ua оновлена | www.privat24.ua повна || ✎ Ексклюзивний каталог Digital-обкладинок

— Ідентифікація та верифікація клієнтів
  • Ідентифікацію та верифікацію фізичної особи — резидента на території України може здійснюватися також на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон (стосується всіх банків). Повідомлення НБУ від 4 вересня 2019 року № Р/25-0006/45577 «Роз'яснення з питань здійснення ідентифікації та верифікації клієнтів».
  • Можливість використання копій цифрових документів у додатку «Дія» (шерінґ документів): е-паспорти (ID-картка чи біометричний закордонний паспорт) та е-РНОКПП. Постанова КМУ від 16 вересня 2020 р. № 885 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2020 р. № 278».
    Новина банку від 5 жовтня 2020 року щодо можливість проходження верифікації чи актуалізації власних даних через служби «Дія».

— Регламенти
  • Зазвичай операційний день із 8:00 по 19:30 (приймання платежів — із 8:30 по 18:00), детально в суміжній темі «Безготівкові розрахунки (платежі за реквізитами) — СЕП Нацбанку». Переказ коштів між своїми рахунками — миттєво, між рахунками в одному банку — до ДВОХ операційних днів, між рахунками різних банків — до ТРЬОХ операційних днів.
  • Підтримка банком СЕП у режимі 23/7: приймає вхідні платежі до 0:00; надсилає вихідні платежі зо 6:00 до 24:00.
  • Безготівкові валютно-обмінні операції проводяться онлайн (міжбанківській валютний ринок працює в робочі дні з 10:00 по 16:00).
  • Оформлення, поповнення депозиту після 22:30 буде проведено наступним днем.

— Платіжні картки: блокування
У разі викрадення чи втрати картки необхідно оперативно заблокувати її чи сам рахунок, до якого вона прив'язана: через мобільний додаток «Privat24» або інтернет-банкінґ «Приват24» чи з фінансового номеру дзвінком на 3700 / +380(56)716-1131 або SMS-повідомленням із текстом BLOCK+xxxx (де xxxx — останні 4 цифри номеру платіжної карти) на номер 10060 / +380(92)000-3700.

— Платіжні картки: тарифні пропозиції
  • Картка для виплат (КдВ, КдВ-GOLD): безкоштовне зняття коштів на території України й оплата через POS-термінали або в Інтернеті. Універсальна (Уні, Уні-GOLD, інтернет-картки/віртуальні): безкоштовне зарахування коштів і оплата через POS-термінали або в Інтернеті. Передплачена (Prp): анонімна платіжна картка (з окремими лімітами), безкоштовне зарахування коштів і оплата через POS-термінали на території України.
  • Платний випуск: миттєві неперсоніфіковані картки з індивідуальним дизайном, персоніфіковані картки (платіжна карта з фото) і персоніфіковані картки з індивідуальним дизайном.
  • При оформленні золотої картки з клієнта списується щомісячна абонентна плата (20 грн) за участь у GOLD-клубі.

— Платіжні картки: ліміти на оформлення/перевипуск
  • Миттєві неперсоніфіковані картки — за рахунком прив'язано не більше однієї активної картки миттєвого випуску (за виключенням неперсоніфікованих карток із індивідуальним дизайном). Відмова в безкоштовному оформленні/перевипуску: для КдВ/КдВ-GOLD, якщо протягом року (365 днів) вже були оформлені/перевипущені шість і більше карток КдВ і Уні (зойкрема, й GOLD); для Уні/Уні-GOLD, якщо за останні 30 днів уже були оформлені шість і більше КдВ і Уні (зойкрема, й GOLD), і строк дії обмеження — 1 рік (365 днів) із моменту останнього оформлення/перевипуску.
    безкоштовний випуск «патріотки» — одна картка на місяць із категорії «Безкоштовні», для замовлення доступні КдВ і Уні.
  • КдВ, КдВ-GOLD — не більше П'ЯТИ карток із окремими рахунками і, скоріше за все, не більше ДВОХ карток із окремими рахунками в одній валюті UAH, USD, EUR і RUB.
  • Гривневі Уні, Уні-GOLD — не більше ДВОХ карток із окремими рахунками у гривні. Один клієнт може мати тільки ОДИН гривневий рахунок Уні чи Уні-GOLD, за яким відкритий кредитний договір (можна встановити кредитний ліміт), — кредитка.
  • Валютні Уні-GOLD: можна мати не більше ОДНІЄЇ валютної картки, відкритій для кожної валюти USD, EUR і RUB (кредитний договір для валютних рахунків не передбачений).
  • Інтернет-картки — не більше ТРИ картки на добу й десять штук загалом, кількість карток в одній валюті обмежена трьома.
  • Інструкції перевипуску/прив'язки карток: банкомат, Приват24 (повна версія).

— Кредитка: пільговий період
  • Пільговий (грейс/grace) період — до 55 днів і діє за умови повернення ВСІХ кредитних коштів, які були використані в періоді. У разі не повернення (крайній строк авторизації операції погашення не пізніше 23:50:00 25 числа) стягуються проценти за КОЖНИЙ ДЕНЬ користування коштами.
  • Для входження в грейс необхідно повністю сплатити заборгованість і, можливо, ВИТРИМАТИ ніч. Потім можна користувати карткою в пільговому періоді.

— Кредитка: послуги на базі розстрочки
  • Зазвичай доступні на картці в разі наявності встановленого кредитного ліміту від 2'000 грн. Для кожного клієнту ліміт за розстрочкою є індивідуальним, але зазвичай дорівнює розміру кредитного ліміту, що присутній на кредитці.
  • Погашення заборгованості за договорами розстрочки: ПЕРШЕ списання з кредитних коштів без комісії, ПОДАЛЬШІ — 4 %; у разі списання зі власних коштів без комісії (відповідно пільговий період зменшується до розрахункової дати розстрочки).

— Платежі за комунальні й інші послуги платіж за реквізитами, через СЕП
  • Клієнт-пенсіонер, який за останні 30 днів на пенсійну КдВ отримав цільові зарахування у вигляді пенсії, через систему «Приват24», дзвінком на 3700 та в ТСО здійснює без комісії комунальні й телекомунікаційні платежі в загальній сумі до 3'000 грн на місяць (уключно) та не більше ніж 10 платежів на місяць.
  • За платежами на адресу комунальних і телекомунікаційних компаній на суму до 10'000 грн на місяць комісія за використання кредитних коштів НЕ СТЯГУЄТЬСЯ, інакше 3 % з картки Уні.
  • Для фізосіб платіж за реквізитами банк відправляє на наступний операційний день (день валютування), окрім податків і для деяких отримувачів.

— Підтвердження операції та актуалізація даних
  • У разі блокування системою операції, підтвердження дій з платіжної картки можна зробити через наданні селфі з цією карткою за адресою pb.ua/photo (висока вірогідність зняття обмежень). Також підтвердити дії можна зробити чере 3700 чи чат, пройшовши «гестапо» (вірогідність прийняття позитивного рішення — 50 % на 50 %.
  • У разі заходження до веб-версії «Приват24», система може запропонувати пройти актуалізацію паспортних і анкетних даних — privat24.privatbank.ua/p24/web/#photo-data, інструкція.

— Розрахунок платіжною карткою за кордоном: конвертація
  • Якщо валюта операції за гривневою платіжною карткою USD, EUR або RUB, то конвертація у валюту рахунку платіжної картки проводиться за курсом ПриватБанку: USD → UAH, EUR → UAH, RUB → UAH («валюта операції» → «валюту рахунку»). Конвертація не відбувається, якщо валюта операції (USD, EUR або RUB) відповідає валюті рахунку картки: USD = USD, EUR = EUR, RUB = RUB.
  • Якщо валюта операції за платіжною карткою відрізняється від валют USD, EUR або RUB, то конвертація — за курсами міжнародних платіжних систем Visa/mastercard через розрахункову валюту USD, наприклад: PLN → USD → UAH, GBP → USD → EUR, CZK → USD = USD («валюта операції» → «розрахункова валюта» → «валюту рахунку»). Розрахункова валюта = валюта BIN чи білінґова валюта.
  • Подвійна/потрійна конвертація чи конвертація за системою DCC (Dynamic Currency Conversion, миттєва конвертація валюти) — проведення за кордоном операції у гривневій валюті: UAH → «місцева валюта» → USD → «валюту рахунку». Детальніше на pb.ua та 1001idea.info.
  • Visa робить конвертацію через USD (окрім EUR), mastercard — також через USD (окрім EUR), але за бажанням банку емітента може конвертувати через EUR (окрім USD). Якщо банк приймає участь у Multi-Currency Settlement, то банк може обирати свою розрахункову валюту.
BIN'ы карт и архив шапки
 
Причина: Журнал «24mm» замінений на Ексклюзивний каталог Digital-обкладинок
Останнє редагування:

Mathias

Я - голос у твоїх вухах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Київ
Телефон
iPhone 15, Huawei E5573
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

Ага, ну всё понятно, дырки возможные залатали. Купил ради интереса пару баксов, но перевести их на физическую карту невозможно, платеж бракуют. One way ticket.
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Samsung A55 (lifecell)
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

Bond, обещал Дубилет младший на инет-карту, по-этому на виртуальную и не проходит
 
Реєстрація
20.08.13
Місто
Киев
Телефон
Nokia 301
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

А что, с интернет карты (USD) уже нельзя делать переводы на другие свои карты (чтоб скидывать бакс по рыночному курсу)?
 

СЛон

ПТРК
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ
бакс

simscaner, У нас менялы меньше 19.5 не продают, тут получается чуть дешевле, без интернет карты не как?, а то она только в грн, щас закажу проверю. PS Проверил, на интернет карту идёт, курс со всеми налогами 19.41 грн.

По идее должно идти 19,305+2% = 19,6911/$ дороговато...
Или приват считает иначе?
Отпишитесь, кто купил 6-го числа, почём реально посчитало?
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
Re: бакс

Слон, доллар безналичный, так что 2% не должно бы брать.

Добавлено через 20 минут
Кстати, отобразилось в выписке "Возврат средств за двойную конвертацию pb.ua/5368 "
 
Останнє редагування:
Реєстрація
25.01.09
Місто
Городок
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

...устанавливается для каждого клиента индивидуально...
С уважением, ПриватБанк.
Это все и так понятно - "что хочу - то и ворочу!" (Приват) :gdevil: И время для пересмотра у Вас есть, а на уведомления - нет!
Тут же, скорее, более ВАЖНО:
Без уведомления изменили, разве можно так?
И такое ("без уведомлений") встречается чуть ли не в каждом 2-м сообщении пользователей!!! :angry:
Вы, Приват и К, можете это понять???
 
  • Like
Реакції: GAS

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

Получается, при получении SWIFT-перевода на долларовую интернет-карту, деньги нельзя перевести на иные свои карты/счета, а можно лишь потратить в интернет-магазинах?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

GAlexV,
Насколько я понимаю, в режим "только оплата" переводятся только те карты, на которые была куплена валюта в Приват24. Т.е. смысла в такой покупке только в случае, если ожидаешь что может быть рефанд.
 
Реєстрація
22.11.08
Місто
Славянск
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

Приватбанк при покупке валюты пока действительно считает 0.5% пенсионного фонда, но с интернет карты теперь нельзя перевести на любой свой другой счёт или обменять назад на грн, депозит тоже не даёт пополнить, только использовать в интернете. Если есть дырочка как с неё вывести стукните в личку плиз.
 
Реєстрація
02.12.09
Місто
Днепр
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

utwer, Пробовал и через обмен валют и через перевод между счетам. Забракован :
В связи с нестабильной ситуацией на валютном рынке, лимит на продажу валюты одному клиенту в сутки 181.49 долларов

Уважаемый Клиент, добрый день!

Провести пополнение возможно только на интернет карту Visa которая открыта в валюте доллар.
Если у Вас не получается провести пополнение на карту, сообщите, пожалуйста, нам на [email protected] детали по вопросу, чтобы мы проверили информацию.

С уважением, ПриватБанк.

Добавлено через 3 минуты
Ага, ну всё понятно, дырки возможные залатали. Купил ради интереса пару баксов, но перевести их на физическую карту невозможно, платеж бракуют. One way ticket.

Mathias, здравствуйте!

На данный момент, с интернет карт VISA Internet (валюта USD) в Приват24 возможно провести только оплату в интернете. Проведение остальных платежей (между своими счетами, на карту ПБ и на т.д счета/карты) - недоступны в связи с нестабильной валютной ситуацией.

С уважением, ПриватБанк.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
20.08.13
Місто
Киев
Телефон
Nokia 301
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

На данный момент, с интернет карт VISA Internet (валюта USD) в Приват24 возможно провести только оплату в интернете. Проведение остальных платежей (между своими счетами, на карту ПБ и на т.д счета/карты) - недоступны в связи с нестабильной валютной ситуацией.

Вот-вот! А в чем в данном случае нестабильность, если я таким образом хочу ПРОДАТЬ банку доллары??????????? Наоборот, это должно приветствоваться. Вы их потом по over 19 продадите.
 

al-m

red-*****.com
Реєстрація
25.02.08
Місто
Херсонская обл.
Телефон
Samsung
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

В чем тогда плюс этого нововведения с покупкой валюты?
 

Maxxx

420244
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

barrister, ну кто сейчас продает банку доллары? Их барыгам несут, а в Приват несут уже вырученные гривны, если уж так припекло :) Или вопрос чисто до... риторический? :D
 
Реєстрація
20.08.13
Місто
Киев
Телефон
Nokia 301
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

Видимо, сейчас такая нестабильная ситуация с валютой, что в банках ее можно только покупать по "рыночному" курсу, а сдавать нельзя. Типа сдавайте менялам и в обменники, люди! А нам ваши баксы не нужны!
 

Maxxx

420244
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

В чем тогда плюс этого нововведения с покупкой валюты?

Плюс - закупить доллар на виртуальную Визу для расчетов с кетайцами.

ЗЫ: я вот глобальнее думаю, если разрешили это дело, хоть и по коммерческому курсу, значит Приват "что-то знает", и курс не должен расти, как пугают до 30...50 грн и выше?
 
Реєстрація
20.08.13
Місто
Киев
Телефон
Nokia 301
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

barrister, ну кто сейчас продает банку доллары? Их барыгам несут, а в Приват несут уже вырученные гривны,

Мне ж не тысячи нужно сдавать, я бы и Привату спокойно впарил.
 
  • Like
Реакції: al-m

Maxxx

420244
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

barrister, еще раз спрошу, тебе _реально_ надо сдать валюту в банк, или просто не мешки ворочать порассуждать "о высоком"?
 

al-m

red-*****.com
Реєстрація
25.02.08
Місто
Херсонская обл.
Телефон
Samsung
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

Maxxx,У нас "бырыги" покупают по 18.
А приват по 18,30
почему бы не здать.
 
Зверху