Тарифный план «Vodafone Red 2015» (закрыт)

Статус
Закрита.

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Re: Тариф «Vodafone Red»

Пришла СМС: Новый день 1 гривна за пользование интернетом до 31.03.
это что такое?

В принципе по умному сделали, ведь командировки и есть 5-7 дней, редко 2 недели, а месяцами это уже повод по злоупотреблять
 
Реєстрація
21.10.15
Місто
Васильков
Re: Тариф «Vodafone Red»

epekur, на сайте новость выкатили, мол проанализировали, хватит. Я бы тоже до 14 рубил бы.

Роуминг партнер во Франции - Free Mobile
 

lite

Заблокирован
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Re: Тариф «Vodafone Red»

Сказали, что РкД будет действовать до своего окончания, т.е. срок действия урезать не будут, поэтому кому надо, стОит 31.03 отключить РкД и подключить снова. Главное, чтобы в честь такого события МТС не начало глючить.
 

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
Re: Тариф «Vodafone Red»

Таки РяВ для усіх країн Водафон з 1 квітня - 7 днів. Це мені підтвердив Водафон-Україна у своєму фейсбучному пабліку. :mad::mad::mad:
 
Реєстрація
22.08.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone
Re: Тариф «Vodafone Red»

МТС: Починаючи з 1 квітня 2016 року послуга "Роумінг, як вдома" стане також доступною і на території Франції. Термін дії послуги (у всіх країнах) складе 7 днів (замість 30) з моменту активації. Підключених до 1.04 не обмеживатимуть до завершення дії пакету.
на весь період, чи тільки на 30 днів.
 
Реєстрація
22.08.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone
Re: Тариф «Vodafone Red»

Toronto_gu, в мтс може бути все.
 
Реєстрація
30.11.15
Місто
Львов
Телефон
iPhone Х , iPhone 8 plus , iPad mini LTE
Re: Тариф «Vodafone Red»

Arp, Для них 20 евро что для нас 20 грн, кто у нас дает за 20 грн 5 гб?
Это не у них дорого, это у нас зряплаты нищенские.

Що за бред ? Яких 20 . до чого тут це ? Не вдале порівняння ! Бо воно не так !!! Я вже порівнював тарифи відносто наших зарплат і у нас вони дешевші. Коли Ви були у Европі і скільки там були ? Бо таке порівняння може зробити лиш людина яка там ніколи не працювала і не була !!!
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Re: Тариф «Vodafone Red»

Не был там и не работал. Даже если и поеду то мне эти тарифы водафоне неинтересны, у меня на кс и мтс бесплатные входящие в роуминге в любой стране в любой сети.
Тарифы водафон это временно, наберут базу и подрежут.
 
Реєстрація
30.11.15
Місто
Львов
Телефон
iPhone Х , iPhone 8 plus , iPad mini LTE
Re: Тариф «Vodafone Red»

Не был там и не работал. Даже если и поеду то мне эти тарифы водафоне неинтересны, у меня на кс и мтс бесплатные входящие в роуминге в любой стране в любой сети.
Тарифы водафон это временно, наберут базу и подрежут.

Ну тогда все понятно , осебенно об безплатных входных от КС . одним словом очередной ... Зачем писать то что не знаеш ? Зачем обсуждать услугу которой никогда не пользовался?
 
Реєстрація
19.03.16
Місто
Краків
Телефон
Google Pixel 4a
Re: Тариф «Vodafone Red»

Як з'ясувалося на практиці, при зміні тарифного пакету (скажімо з Red S на Red M) активна послуга "Роамінг як вдома" відключається і її треба активізовувати повторно за розцінками поточного тарифного пакету.
 

lite

Заблокирован
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Re: Тариф «Vodafone Red»

Про це написано на сайті.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Re: Тариф «Vodafone Red»

осебенно об безплатных входных от КС . одним словом очередной ...
А что не так с бесплатными входящими от кс?
Давай жги еще, мне твои высеры настроение поднимают:D
Тебе не понять одного - минимальная зп за бугром и в Украине это разные вещи. И будь у нас минималка 600 евро и их цены на жилье, машины, продукты и прочее, то 20 евро за инет это не те деньги, которые б я экономил.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.02.16
Місто
Киев
Телефон
Redmi Note 10 5G

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Re: Тариф «Vodafone Red»

ага 450грн за 7 дней, это было бы что-то.
уже слышу как все массово переходят на кс с его эксклюзивным предложением.
 
Реєстрація
19.03.16
Місто
Краків
Телефон
Google Pixel 4a
Re: Тариф «Vodafone Red»

7 дней - не только для Франции, для всех стран, сказал опреатор:(

Ех, стільки стартапів руйнується по продажу товарів made in Ukraine

http://www.ebay.pl/itm/VODAFONE-UKRAINE-Prepay-starter-pack-Best-European-Roaming-ever-/252276802948

Доступно 6 пакетів
Продано 8 пакетів
 
Реєстрація
30.11.15
Місто
Львов
Телефон
iPhone Х , iPhone 8 plus , iPad mini LTE
Re: Тариф «Vodafone Red»

А что не так с бесплатными входящими от кс? По мтс тоже подтвердить или на слово поверишь?
***скрытый текст***
Давай жги еще, мне твои высеры настроение поднимают:D
Тебе не понять одного - минимальная зп за бугром и в Украине это разные вещи. И будь у нас минималка 600 евро и их цены на жилье, машины, продукты и прочее, то 20 евро за инет это не те деньги, которые б я экономил.

А я до того що ці так звані ваші безкоштовні вхідні не такіж і безкоштовні !!! Скільки коштує активація пакету для безкоштовних вхідних ? Чи Ви думаєте тільки у Вас таке ? І так для спаравки . був раніше клієнтом КС і роумінгом я користуюсь на відману від Вас , раніше на КС ішло від 1500 у місяць на роумінг зараз 450 . буде 2000 усерівно буду користуватись . бо раніше у КС це 1500 тільки на дзвінки і не дай бог включив інтернет . там за 5 хв 1000 набігала . а тут у Ред мвю дзвінки смс і інтерне .
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Re: Тариф «Vodafone Red»

На скрине видно сколько активация = 0 грн. Каждому свое, мне это не нужно. Нравится - пользуйся. Но как видишь шара вечной не бывает, подрезали до 7 дней а там гляди и цену поднимут.
 

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
Re: Тариф «Vodafone Red»

Ех, стільки стартапів руйнується по продажу товарів made in Ukraine

http://www.ebay.pl/itm/VODAFONE-UKRAINE-Prepay-starter-pack-Best-European-Roaming-ever-/252276802948

Доступно 6 пакетів
Продано 8 пакетів

От через це і порізали РяВ, бо не врахували маркетологи Водафон можливості, що ці старпаки моментально будуть продаватися закордоном.
 
Статус
Закрита.
Зверху