Новини Інтертелеком

  • Автор теми Irop
  • Дата створення
Реєстрація
19.02.16
Місто
Киев
Телефон
Redmi Note 10 5G
Написали же, что только два дня , вчера был крайний.
 
Реєстрація
29.09.11
Місто
Киев
Телефон
iPhone 4s, 5s, 12
теперь роутеры по 1199 грн по акции тоже...
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Кочевник, останній.
Хоча ще 12 числа прийшла смс від інтера, що акцію подовжено до 17.04, але дисконт до 75%.
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Як мені пояснили, коли я підходив до них 09.04.2016, буде декілька акцій в зв'язку з відкриттям ЦОА за новою адресою (пр. Перемоги, 104). Найбільші знижки надаватимуться 12 - 13 квітня. Про знижки по наступних акціях я не розпитував, оскільки мені мало вистачити двох днів першої акції.
 

Qwertивый

Заблокирован
Реєстрація
04.10.08
Місто
Київ
Телефон
SL45i :)
Там вообще-то ДТП капецкое было, так что твой тупоржущий смайл совершенно неуместен!
Если претендент на "Премию Дарвина" решил поганять в 170км на мокром асфальте - то извини, но соблюдать траур по поводу его судьбы я не буду.. :)
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Если претендент на "Премию Дарвина" решил поганять в 170км на мокром асфальте - то извини, но соблюдать траур по поводу его судьбы я не буду.. :)
а по поводу чувака на Ланосе, который ехал совершенно нормально, ты тоже рад со смайликами?
 

Qwertивый

Заблокирован
Реєстрація
04.10.08
Місто
Київ
Телефон
SL45i :)
Во первых - не Ланос, а Рено, во вторых - чувак очень легко отделался и о госпитализации и речи не идет, и в третьих - я ему сочувствую, но все так же не испытываю вселенской скорби, и в четвертых - :)
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
Реєстрація
25.05.14
Місто
Тетіїв
Телефон
Impression 1.45
таки да ))
але враховуй що добрий відсоток тих клієнтів просто налетіли на 5321 із 40 планшетом :)

мені вже не один пропонував прикупить новий 5321 за 1000 грн ;)
і у всіх київська прописка :apl:
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Oleksandr, Продав його за 1000 навару буде аж 230 грн.
Саня, 2500 людей підключити за два дня нереально. В ЦОА працювало 5 операторів + один бігав оформлювати в техвідділ. Середній час підключення одного абонента 5 хвилин. Тобто 72 абонента на годину, або 720 за робочий день ЦОА. Це по максимуму вийде меньше ніж 1500 абонентів підключених. Решта 1000 це просто зайшли "клювом поклацати". Але і так гарний приріст абонбази. Доречі статистика проката карток по терміналу це також засвідчили.
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Телефон
OP10Pro, S23U, S24U
Да каких там 1500, о чем вы говорите :)
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Украина, В.донбасс, Катык(06255)
Телефон
Разные
SMS: Поспiшай! Тiлькi 2 днi 19-21.04, телефони та 3G модеми - 99 грн, пр-т Ленiна, 212 (Запорiжжя)

PS: пр.Ленина уже давно переименован в пр.Соборный
PSS: Оператор в онлайн чате сказал что телефоны просто звонилки, а модемы только ревА
 
Реєстрація
12.02.16
Місто
Ровно
Я в Луцьку минулого тижня купив телефон ZTE S183 за 100 грн. +50 підключення 30 абонплата) акція день народження філії в Луцьку
 
Реєстрація
01.04.10
Місто
Харків
Телефон
Nokia Lumia 929 vzw
SMS: Поспiшай! Тiлькi 2 днi 19-21.04, телефони та 3G модеми - 99 грн, пр-т Ленiна, 212 (Запорiжжя)

PS: пр.Ленина уже давно переименован в пр.Соборный

У нас в Харькове 2,5 года писали пл. Розы Люксимбург, 8 во всех SMSках.
 
Мне на Интертелеком пришла смска, якобы что теперь у Интера есть айпитв, много каналов и все такое, что все это можно подключать в Асса. Нахожусь в недоумении уже третий день, не вижу этой опции ни в Асса, ни рекламы на сайте. Мистика, одним словом..
 
Реєстрація
08.07.11
Місто
Харkiв.
Телефон
Lenovo
Мне на Интертелеком пришла смска, якобы что теперь у Интера есть айпитв, много каналов и все такое, что все это можно подключать в Асса. Нахожусь в недоумении уже третий день, не вижу этой опции ни в Асса, ни рекламы на сайте. Мистика, одним словом..

Это реальность . Сервис Мегого . Интересует трафик чей будет- ИТ или за счет абонента?
 
Зверху