Є хтось з форумчан, хто працює або працював в сервісі самсунг по ремонту телефонів?

  • Автор теми Nops
  • Дата створення
Реєстрація
17.02.16
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy Note 8
Суть проблеми. В квітні я купив б/у телефон s22 ultra с незначним вигоранням екрану, продавець про це попередив, все добре. Але потім в галереї я виявив картинку синьо-жовту як на цьому відео з контурами ділянки мого екрану яка вигоріла. Щось запідозрив, я подзвонив продавцю і він зізнався, що так, намагалися виправити вигорання, якимось сервісним софтом самсунг, але не вийшло, на більш старих телефонах виходило, а тут ні. Але як виявилось це не зовсім так. Як раз на мій телефон в той час прийшло оновлення ПЗ, я его встановив і телефон перезавантажився. І яке було моє здивування, коли після перезавантаження телефону - сліди вигорання зникли, але екран втратив 30-50% від максимальної яскравості, "здорові" пікселі стали такі ж самі як вигорівші. Таке продовжувалось, поки я не вимкнув та не вімкнув телефон, після цього знову екран став яскравим та с вигоранням. В принципі це мене влаштовувало, більш яскравий екран був у мене в пріоритеті ніж без вигорання. Так я робив і далі, після кожної обнови, я вимикав та вмикав телефон і радів життю з яскравим екраном.:) Але все змінилось 14.06, коли прийшла остання обнова. Як за звичай я вимкнув та вімкнув телефон, але екран все одно лишився темним, спробував ще декілька разів, все одно не допомогло. Під час завантаження телефону, можна помітити момент, коли відбудеться коригування дисплею, напис "Samsung galaxy" спочатку яскравий, потім стає темнішим. Також у recovery та download режимі экран яскравий та має сліди вигорання. Підозрюю, що коригування екрану відбувається десь в ядрі, а значення як коригувати считує десь з системного розділу. А те що в минулих версіях ПЗ так не відбувалось, це мабуть була помилкою. Тому є мало надії, що в майбутніх прошивках це повернуть. Спробував зв'язатись з сервісними центрами, але це ще той квест, пробитись через менеджера до технарів, майже не можливо, а коли в тебе нестандартна проблема він взагалі мало розуміє, про що ти ему розповідаєшь. На прохання дати слухавку майстру, кажуть не положено. Більш-менш продвинутий менеджер виявився в сервісі на Почайній, він хоч знав про таку процедуру, що можна прибирати вигорання шляхом пониження яскравості інших пікселей до рівня вигорівших. А також добре, що мабуть, хтось з технарів був поряд з ним, слухавку йому не дали, але він раз 5 у нього запитував. Спочатку він сказав, що не можна відмінити це коригування, що ця процедура лише в один кінець, я заперечив що як так може бути, якщо я й після процедури, тиждень тому ще міг запустити телефон без цього коригування з яскравим екраном. Він переговорив з кимось, знову сказав що це неможливо, що це записується у контролер дисплею, і яскравість пікселів можна лише понизити, а збільшити вже неможливо, єдиний варіант міняти дисплей. Я знову заперечив, як воно може бути записано у контролер дисплею, якщо ще тиждень тому цього не було, да й зараз видно момент як це відбувається і це не відразу як вмикається телефон. Він знову переговорив с тим з ким був поряд. Ми ще кілька разів посперечались. В кінці-кінців, вони перепитали яка в мене модель телефону, сказали, що це в старих моделях записувалось у контролер дисплею, а в більш нових можливо в інше місце і тому можливо це можна відкотити, треба пробувати. Єдине те, що вони з понеділка закриваються на ремонт і лише тільки через 3 тижні відкриються. І щоб я звернувся в сервіс на білоруській, або чекав. Я вже передбачаю, як мені прийдеться воювати з менеджером, щоб він передав технарям моє питання та пояснив нормально що мені потрібно. Реально, не можу зрозуміти цієї політики, чому вони не дають поспілкуватись з майстром, напряму майстру я б набагато швидше пояснив, що мені потрібно, а так якщо проблема нестандартна її вирішити майже неможливо? Тому й питаю, може тут є, хто працює в сервісі, або знає про цю процедуру та має доступ до відповідного ПЗ від самсунгу. Прохання писати лише по суті, а ні "самсунг - лайно", " не потрібно було купляти б/у" і "що цього не існує". Дякую.
 
Останнє редагування:
  • Haha
Реакції: omni

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Я б спробував factory reset. Якщо не допоможе, то відкатити ос на версію, де працювало.
В сц попадеш на грощі. Ім простіше тобі новий дісплей впарити ніж розбиратися з проблемою
 
Реєстрація
20.08.23
Місто
Київ
чому вони не дають поспілкуватись з майстром, напряму майстру я б набагато швидше пояснив, що мені потрібно, а так якщо проблема нестандартна її вирішити майже неможливо?
Десь років 7 тому назад, я звертався до сервісу самсунг на дружбах народів. То я спочатку підійшов до рецепції, почав розповідати про проблему, і тоді покликали майстра і він вже почав дивитися, бо ситуація була трохи нестандартна. А по мобільному зв'язку майстер мабуть і сам не хоче спілкуватися, бо це трохи не його робота.
Телефон взагалі не падав. В мене була тріщина екрану, але вона була в середині, а саме скло ціле. Але все одно майстер замінив по гарантії (якраз місяць залишився до її кінця), мабуть треба було йому трохи віддячити, але я тоді юним був, не розумівся на цих речах.
Телефон прослужив аж до сьогодення.
1. OP I had the very same issue after updating to OneUI 6 on my S22+. Turns out the phone pulled settings from backup of my previous phone. The eye comfort by Samsung and vanilla android are two different things. Turns out the vanilla android one is still baked into the system, just without an option to turn it on or off. What you need to do is install Nova launcher (weird, I know), add shortcut on home screen (something like settings.eye comfort, heavily paraphrased), this shortcut will take you to the vanilla Android menu where you can then disable the option.
2. Try turning off the "Extra dim" option under Accessibility. That worked for me.
Краще почати з пункта 2.
Ось список прошивок, але треба вибрати ту модель телефона і необхідну версію. Якщо вмієте, то можете спробувати прошити стару версію, якщо телефон це дозволяє. Там раніше була 4-файлова прошивка, то вона йшла як сервісна, не знаю як там зараз.
І щось мені підказує, що ніякого секретного софта самсунга не існує, і там просто або вжарили 100% яркості на білому фоні, або на чорному, чи які там ще є фікси для амолед дисплеїв...
 
Реєстрація
17.02.16
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy Note 8
Factory reset не допомагає та нажаль телефон не дозволяе відкотитися. Софт існує, але він призначений для калібровки кольорів, керуючі інтенсивністю сабпіксілів. Прибрати трохи червоного чи зеленого, дивлячись у якій колір віддає екран, аби був нормальний білий. Коли мені міняли екран у galaxy note 8, то після заміни принесли та попросили розблокувати, аби откалібрувати. Те що є можливість керувати інтенсивністю сабпіксілів, це дає змогу також й погасити їх, аби зрівняти з вигорівшими, що й роблять деякі майстри. Очевидно що такий ремонт не схвалений самсунг, бо сильно знижує максимальну яскравість. За те після цього можна на олх написати, що екран без вигорання та продати дорожче. Що особисто й хотіли зробити з моїм телефоном. Єдине, що в них це тоді не дуже вийшло, з урізаною яскравістю та без вигорання телефон завантажувався лише після обнови, або скидання на заводські, а після вимикання, починав вантажитися без цих змін. Але, як я казав, після останнього оновлення це змінилось, тепер він постійно вантажиться темним.

По суті, мені потрібно виправити/відмінити те, що взагалі не повинно було офіційно статись з моїм телефоном. Це те саме, як прошивання demo unit, які do not sale, аби вони почали працювати, як звичайний телефон. Чим займається деякі майстри, які мають доступ до сервісних інструментів самсунг та які хочуть підзаробити. Тому, щоб отримати, або відкотити ці послуги, потрібно мати особисті контакти з майстром. От і намагаюсь їх знайти.

Якщо нічого не вийде, доведеться, мабуть переходити, на кастомне ядро/прошивку, які зроблені на базі старих офіційних. Чесно кажучи не хотілось би, тому що втрачається багато сервісів/функцій самсунг.
 
Реєстрація
20.08.23
Місто
Київ
Все. Я зрозумів про що саме мова і про який софт. Але це таке збочення над екраном, якщо чесно... Якраз знайшов відео, де вихваляються про те, що навіть після скидання і перепрошивки цей ефект буде на місці. І як він одним дотиком це калібрування в додатку(або в сервіс меню) включає і виключає. Тоді можете спробувати точно таку саму прошивку як у вас, але 5-ти файлову. Це мабуть, що перш за все зроблять вам в сервісі, якщо ви будете до них звертатися. Але перед цим, я там ще трохи сумнівних за користю порад знизу накидав:).
А в сейф мод заходили вже, і чи пробували всякі тести через 0 меню? Або там ще є меню, де можна трохи змінити параметри екрану *#15987#
Тут проблема як у вас, тільки навпаки. Там про факторі ресет через рекавері меню, можна також спробувати.
 
Зверху