Інтернет від Укртелеком

Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
просто заводять кабель в квартиру і все
Ну Вы ж не маленький, никто Вам по квартире по плинтусу его разводить не будет

І взагалі як оптичний кабель прокладають якщо треба його класти під кутом 90°?
Оптика не гнется как медь, есть определенные радиусы изгиба, после которых начинает расти затухание, или при больших перелом волокна
 
Реєстрація
22.03.11
Місто
Киев
Телефон
Google Pixel 6
В що робити, якщо в коридорі немає розетки 220? Кидати подовжувач?
 

Валентин Д

Активний користувач
Реєстрація
05.05.19
Місто
Одеська обл.
Телефон
POCO X3
В що робити, якщо в коридорі немає розетки 220? Кидати подовжувач?
Як варіант ще можна розрізати кабель живлення з ONUшки, та зробити його довшим і провести прямо у плунтусі разом з витою парою та й все.
В мене так роутер працював він був фактично на горіщі у будинку, а блочок живлення був в кімнаті
 

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
В що робити, якщо в коридорі немає розетки 220? Кидати подовжувач?
Як варіант ще можна розрізати кабель живлення з ONUшки, та зробити його довшим і провести прямо у плунтусі разом з витою парою та й все.
В мене так роутер працював він був фактично на горіщі у будинку, а блочок живлення був в кімнаті
колхоз
есть удлинители специальные, я 5 метровый брал на али за доллар
 

Валентин Д

Активний користувач
Реєстрація
05.05.19
Місто
Одеська обл.
Телефон
POCO X3
В що робити, якщо в коридорі немає розетки 220? Кидати подовжувач?
Як варіант ще можна розрізати кабель живлення з ONUшки, та зробити його довшим і провести прямо у плунтусі разом з витою парою та й все.
В мене так роутер працював він був фактично на горіщі у будинку, а блочок живлення був в кімнаті
колхоз
есть удлинители специальные, я 5 метровый брал на али за доллар
кстати да, можно и удленитель, есть отдельно гнездо и штекер продается можно сделать удлинитель если с паяльником дружишь)
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
що робити, якщо в коридорі немає розетки 220
Купується оптичний патч-корд, наприклад, на 15м, та адаптер (модель на фото), і прокладається куди і як треба. Довжина оптичних патч-кордів буває від 1 до ХХХ метрів.

cor-x_AD-SC_optical.jpg

Від "білої коробочки", в яку заходить вхідний кабель, і до якої телекомівці полюбляють примотати ОНУшку, тягнем патч-корд до місця розташування роутера, там втикаєм адаптер, в нього - короткий жовтий патч-корд із ОНУ.

Брав свого часу подвійний, бо він тупо дешевше одинарного був, і на "вже", а потім і другий "канал" став у нагоді )
 
Останнє редагування:

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
колхоз
есть удлинители специальные, я 5 метровый брал на али за доллар
Колхоз это Ваш удлинитель с сечением в человеческий волос, а вот наростить нормальную длину провода с нормальным сечением и места стыковки пропаять это на века
Нахрена а главное зачем?ты 10 ампер будешь гонять по нему?обычного 22 авг удлинителя за глаза
абы наколхозить свое
 
Реєстрація
02.07.19
Місто
Запорожье
Для тех, кто захочет поднять интернет при отключении электроэнергии.
Потребление ОНУ ZTE от павербанка через повышайку на МТ3608 составляет порядка 0,6А.
Вместе с роутером Сяоми и включенным вайфай 5ГГц: 1,2А.
То же с отключением диапазоном 5ГГц: 1,0А
Расход за 4 часа:IMG_20240620_201213.jpg
 
Реєстрація
22.03.11
Місто
Киев
Телефон
Google Pixel 6
При підключенні онушку дають в оренду, чи треба самостійно купувати? Яка модель найбільш ощадлива в плані електроспоживання?
 
Реєстрація
24.01.22
Місто
Житомир
При підключенні онушку дають в оренду, чи треба самостійно купувати? Яка модель найбільш ощадлива в плані електроспоживання?
Уктелеком САМ забезпечуєобладнанням і безе з цього 1,62 грн оренди.
Приносять вже все настроєне. Я не знаю, як у Вас там.... а у нас це якась золота людина. тінь, що уникла мобілізації ... його ніхто не знає, не бачив. але він це робить. Всі інші беруть паузу і нічого не роблять.
Можливо один чоловік на всю область.
Як Ви з ним зійдетеся і чи підійде йому Ваше ону..... питання.
в мене ону - hg8010h, але б-у ..... бо в коробці був наряд від попереднього власника.
 

Валентин Д

Активний користувач
Реєстрація
05.05.19
Місто
Одеська обл.
Телефон
POCO X3
Мені цікаво чому укртелеком тай той же київстар не заводять у приватний сектор?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Мені цікаво чому укртелеком тай той же київстар не заводять у приватний сектор?
УТК жмотиться. А КС - зажерся.
КС привик кинути 1 оптоволоконний кабель на багатоповерхівку у спальному районі, і підключити від нього 100500 квартир. А в приватному секторі таке не канає. Там - 1 оптоволоконний кабель = 1 будинок/1 абонент. Добре, що дрібні провайдери зайняли цю нішу. Є хоч якась альтернатива.
 

Валентин Д

Активний користувач
Реєстрація
05.05.19
Місто
Одеська обл.
Телефон
POCO X3
Мені цікаво чому укртелеком тай той же київстар не заводять у приватний сектор?
УТК жмотиться. А КС - зажерся.
КС привик кинути 1 оптоволоконний кабель на багатоповерхівку у спальному районі, і підключити від нього 100500 квартир. А в приватному секторі таке не канає. Там - 1 оптоволоконний кабель = 1 будинок/1 абонент. Добре, що дрібні провайдери зайняли цю нішу. Є хоч якась альтернатива.
Дрібні провайдери ціну ломлять
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Дрібні провайдери ціну ломлять
Все одно виходить дешевше.
Приклад:
1) УТК оптика 200мбіт, якщо ти не новий абонент, абонплата 390 + 1 (ону) = 391 грн/міс або разом 4692 грн/рік
2) Копійка, нове підключення 1500грн + тариф "Патріот" 1000мбіт за 2000грн/рік, разом 3500 грн/рік
В результаті швидкість х5, а ціна за рік - мінус 25%

Потім, звичайно, можна вернутися в УТК за акційною ціною 99 + оренда ону = 100 грн/міс або разом 1200 грн/рік.
 
Реєстрація
04.12.22
Місто
Київ
Добрый день! Можете подсказать какие документы нужны для подключения оптики от УТ раньше был их телефон но как два года как отключили. Спасибо!
 
Реєстрація
13.03.19
Місто
Харьков
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
Мені цікаво чому укртелеком тай той же київстар не заводять у приватний сектор?
УТК жмотиться. А КС - зажерся.
КС привик кинути 1 оптоволоконний кабель на багатоповерхівку у спальному районі, і підключити від нього 100500 квартир. А в приватному секторі таке не канає. Там - 1 оптоволоконний кабель = 1 будинок/1 абонент. Добре, що дрібні провайдери зайняли цю нішу. Є хоч якась альтернатива.
Дрібні провайдери ціну ломлять
Заводь Ілона маска - підключення і кожного місяця уо платити
 

Валентин Д

Активний користувач
Реєстрація
05.05.19
Місто
Одеська обл.
Телефон
POCO X3
Мені цікаво чому укртелеком тай той же київстар не заводять у приватний сектор?
УТК жмотиться. А КС - зажерся.
КС привик кинути 1 оптоволоконний кабель на багатоповерхівку у спальному районі, і підключити від нього 100500 квартир. А в приватному секторі таке не канає. Там - 1 оптоволоконний кабель = 1 будинок/1 абонент. Добре, що дрібні провайдери зайняли цю нішу. Є хоч якась альтернатива.
Дрібні провайдери ціну ломлять
Заводь Ілона маска - підключення і кожного місяця уо платити
Як варіант можна але це треба буде щоб було приблизно 30-50 людей щоб скидатись на місячну абонплату
 
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
А в селі що, нема шансів іх підключити? В нас вони в сільраді точно є. Та й коробочки білі іхні ж мабуть висять на стовбах (?)
 
Зверху