LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
1020px-Vodafone_icon.png Vodafone: Інтернет для дому

Тарифи на сайті | Покриття на сайті | Вебсайт
Документи на сайті Особистого кабінету

map_icon_80x80.jpeg 8 населених пунктів

Gigabit Net
Gigabit Net + TV Start
Gigabit Net + TV Pro
Gigabit Net + TV Max
Київ і Вишневе
Одеса і Чорноморськ
Львів
Харків
Дніпро
Запоріжжя
Проект «Інтернет для дому», у рамках якого будуть надаватись послуги за технологією GPON. Передбачається продаж та оренда обладнання.
 

Вкладення

  • clock_icon_80x80.jpeg
    clock_icon_80x80.jpeg
    17 КБ · Перегляди: 4 503
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування:
Реєстрація
20.08.23
Місто
Київ
А хтось підключав інтернет в середині або в кінці травня, як довго у вас це все було?
 
Реєстрація
08.06.24
Місто
Київ
А хтось підключав інтернет в середині або в кінці травня, як довго у вас це все було?
телефонував їм на початку червня, десь числа 5-го, 6-го, сказали, що наразі підключають правий берег, а лівий лише з липня. Залишив заявку, чекаю. Десь тут писали, що і три місяці чекали.
Заявку треба залишати лише через дзвінок, якщо через сайт залишите, можете взагалі не дочекатись. Це мені саме в Водафоні сказали. З оптикою так зараз у багатьох, так що раджу залишити заявку, я відразу у двох провайдерів залишив, чекаю, хто швидше зможе.
 
Реєстрація
20.08.23
Місто
Київ
якщо через сайт залишите, можете взагалі не дочекатись
От я якраз через сайт залишав, але в травні. На наступний день мені подзвонили, навіть два номери з інтервалом дві хвилини, мабуть вільних операторів було багато. Казали два-три дні і буде підключення. Але потім якраз почалися більш жорсткіші відключення електроенергії. Тоді ще онлайн чат працював, то знову казали, три дні, але то мабуть в них дефолт так казати.
 
Реєстрація
08.06.24
Місто
Київ
якщо через сайт залишите, можете взагалі не дочекатись
От я якраз через сайт залишав, але в травні. На наступний день мені подзвонили, навіть два номери з інтервалом дві хвилини, мабуть вільних операторів було багато. Казали два-три дні і буде підключення. Але потім якраз почалися більш жорсткіші відключення електроенергії. Тоді ще онлайн чат працював, то знову казали, три дні, але то мабуть в них дефолт так казати.
В мене такі новини.
Вчора зателефонували з водафону і сказали, що сьогодні під вечір зможуть прийти підключити. Заявку залишав 6-го числа, отже фактично два тижні пройшло. Сподіваюсь, що прийдуть, тоді відпишусь що там як.
Склалось суб'єктивне враження, що просто з мого будинку з'явилось ще декілька заявок і вони тому відправили майстра, бо я буквально за день до їх дзвінка їм телефонував і вони орієнтували на липень і нічого конкретного не могли сказати.
 
Реєстрація
20.08.23
Місто
Київ
якщо через сайт залишите, можете взагалі не дочекатись
От я якраз через сайт залишав, але в травні. На наступний день мені подзвонили, навіть два номери з інтервалом дві хвилини, мабуть вільних операторів було багато. Казали два-три дні і буде підключення. Але потім якраз почалися більш жорсткіші відключення електроенергії. Тоді ще онлайн чат працював, то знову казали, три дні, але то мабуть в них дефолт так казати.
В мене такі новини.
Вчора зателефонували з водафону і сказали, що сьогодні під вечір зможуть прийти підключити. Заявку залишав 6-го числа, отже фактично два тижні пройшло. Сподіваюсь, що прийдуть, тоді відпишусь що там як.
Склалось суб'єктивне враження, що просто з мого будинку з'явилось ще декілька заявок і вони тому відправили майстра, бо я буквально за день до їх дзвінка їм телефонував і вони орієнтували на липень і нічого конкретного не могли сказати.
Добре, дякую. А у вас правий берег? Мені тільки прийшла від них смс, що вони шукають співробітників і пропонують роботу на лівому березі...
 
Реєстрація
08.06.24
Місто
Київ
якщо через сайт залишите, можете взагалі не дочекатись
От я якраз через сайт залишав, але в травні. На наступний день мені подзвонили, навіть два номери з інтервалом дві хвилини, мабуть вільних операторів було багато. Казали два-три дні і буде підключення. Але потім якраз почалися більш жорсткіші відключення електроенергії. Тоді ще онлайн чат працював, то знову казали, три дні, але то мабуть в них дефолт так казати.
В мене такі новини.
Вчора зателефонували з водафону і сказали, що сьогодні під вечір зможуть прийти підключити. Заявку залишав 6-го числа, отже фактично два тижні пройшло. Сподіваюсь, що прийдуть, тоді відпишусь що там як.
Склалось суб'єктивне враження, що просто з мого будинку з'явилось ще декілька заявок і вони тому відправили майстра, бо я буквально за день до їх дзвінка їм телефонував і вони орієнтували на липень і нічого конкретного не могли сказати.
Добре, дякую. А у вас правий берег? Мені тільки прийшла від них смс, що вони шукають співробітників і пропонують роботу на лівому березі...
лівий берег. Вони наче зараз як раз правий підключають, тому був здивований що зателефонували так швидко. Одна з операторів казала, що у них зараз більше 3000 заявок, то ж думаю роботи там на всіх вистачить :)
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
В них декілька бригад і їх кидають на будинки хз по якому принципу, і так коли вони вже в будинку починаю обдзвонювати по заявкам. А ви вдома? Тоді ми ідемо до вас. Це у веги так, думаю що це одні і ті самі люди.
 
Реєстрація
08.06.24
Місто
Київ
Підключили.
Взяв ще у них кабель на онушку (ZTE) для повербанку бо ті що замовляв з алі ще тижня півтора будуть йти.
Наразі все працює, але ж подивимось, що буде без світла, для того і брав.
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Zenfone 10
після сьогоднішніх нічних планових робіт на мережі провайдер Вега позиціонує себе як Водафон

1718966624923.png1718966660456.png
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Zenfone 10
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Zenfone 10
Реєстрація
08.06.24
Місто
Київ
при підключенні майстри на своєму ноуті прогнали спідтест, було щось біля 800/700 з копійками, я потім перевіряв через шнурок по компу було вже ближче до 900, смартфон по wifi зараз показав 500. Крім того тестував фільми онлайн на ультра HD, ганяв перемотку, здалося що набагато шустріше стало, але в мене до Водафону був інтеренет 100 Мб тож нема з чим порівнювати.

після сьогоднішніх нічних планових робіт на мережі провайдер Вега позиціонує себе як Водафон

А де можна знайти більш детальну інфу по роботам? В особистому кабінеті я знайшов лише таку коротеньку інфу:
Аварійна ситуація з мережевим обладнанням/лінією (проблемний лист № 7832743), через які наша компанія надає Вам послуги, була успішно вирішена 21.06.2024.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності!

Справа в тому, що у нас десь в 00:00 виключили світло, а десь через годину, близько першої ночі, пропав інтернет і я не на жарт почав хвилюватись, що все, приїхали. Але десь хвилин через 50 інтернет відновився, а світло дали лише через годину.
Тож хотів би розуміти, чи це я попав на ці планові/аварійні роботи, чи може шось інше.

До речі, IP Водафону у мене відображало ще вчора, тільки Харків вказувало замість Києва.

Наразі три години світла немає, а інтернет є, все працює.
 
Зверху