Інтернет-магазини

Удавалось забрать товары за монеты + 0,01$ ?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    71
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Пришло такое же, насквозь наполненное пафосом, письмо от F.UA :)
С этой же скидкой.
Главное что скидка реальна :)

Добавлено через 1 минуту
BaDa, этот код у всех, валяется на каждом углу в интернете.
Ноу проблем, сэр.
Кому надо - не стучитесь в личку. Ищите в инете на каждом углу ;)
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А де взагалі почитати про цю "Програму лояльності"? На сайті не знайшов.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я не хочу реєструватися, не ознайомившись з умовами. Може воно мені взагалі буде нецікаво.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Я не хочу реєструватися, не ознайомившись з умовами. Може воно мені взагалі буде нецікаво.

это ж по желанию.

Все что есть:
Дисконт составит 94.67% (от максимальной скидки товара)

Например, Ваш процент от максимальной скидки товара составляет 40%. Вы хотите купить товар который стоит 1000 грн, а максимальная скидка на этот товар 20%.

Таким образом Ваша скидка составит 20% * 40% = 8%.
Стоимость товара для вас будет 1000 – 8% = 920 грн.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Rozetka може закритись, якщо Зеленський підпише закон про касові апарати

[Інтернет-супермаркет Rozetka може припинити роботу

Власник інтернет-супермаркету Rozetka Владислав Чечоткін заявив, що згорне бізнес, якщо Президент України Володимир Зеленський підпише закон, що зобов'язує підприємців використовувати касова апарати.

"Уже наступного тижня президент може підписати законопроєкти №1053-1 і №1073, які Верховна Рада ухвалила нібито з метою вивести бізнес із тіні і створити здорову конкуренцію, а насправді – для боротьби з бізнесом. Я впевнений, що закони в такому вигляді вб'ють десятки тисяч підприємців", – написав Чечоткін у своєму фейсбуці.

Загалом у власника Rozetka немає запитань до законопроєкту №1053-1 про введення всезагальних касових апаратів. Натомістьпроблеми можуть виникнути із нормою законопроєкту №1073, за якою будь-який споживач може заявити у податкову про "неправильний" чек. Якщо буде доведено, що чек "неправильний", споживач отримає товар, придбаний за цим чеком, безкоштовно.

"Водночас "неправильний" означає – немає в базі публічної податкової. Немає обмежень на кількість заяв, немає відповідальності для заявника, немає відповідальності податкової. Зате є потенційний штраф для бізнесу у розмірі 250% і завжди, за кожною скаргою, 100% проблеми з позаплановою перевіркою для підприємця", – пояснив Чечоткін.

Він наголосив, що Rozetka виступає проти цього законопроєкту і в разі його ухвалення зупинить бізнес.

Ми в Rozetka категорично не підтримуємо цього закону. Ми готуємося до зупинення бізнесу,
– заявив Чечоткін.]

https://24tv.ua/rozetka_mozhe_zakritis_yakshho_zelenskiy_pidpishe_zakon_pro_kasovi_aparati_n1212018
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ
utwer, не особо. Ну закроется магазин на 100500 ФОПов, никто не почувствует. А Зе отчитаются, что мутную схему на миллионы налогов побороли
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
utwer, не особо. Ну закроется магазин на 100500 ФОПов, никто не почувствует. А Зе отчитаются, что мутную схему на миллионы налогов побороли
Так может они призывают к шантажу/ультиматому всех крупных играков интернет-шаражек? Типа как еаробляхеры разом нас багато...
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Откуда инфа, что до 1го октября? Включительно или нет? В письме не нашел...
Вот
 
Зверху