Реєстрація
01.08.09
Місто
Киев
Вчора замовляв перехідник HDMI-VGA, так на відділення Нової Пошти можна, а в поштомат не можна, продавець Розетка, оплата картою при замовленні разом з доставкою. Навіщо створюють незручності?
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Вчора замовляв перехідник HDMI-VGA, так на відділення Нової Пошти можна, а в поштомат не можна, продавець Розетка, оплата картою при замовленні разом з доставкою. Навіщо створюють незручності?
Я вже не раз їм писав з цього приводу. Ноль реакції.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Вчора замовляв перехідник HDMI-VGA, так на відділення Нової Пошти можна, а в поштомат не можна, продавець Розетка, оплата картою при замовленні разом з доставкою. Навіщо створюють незручності?
Замовити на відділення і через додаток НП переадресувати в поштомат безкоштовно поки в дорозі. Чи не дозволить? :rolleyes:
 

ymtek4

Трохи у собі
Реєстрація
16.10.19
Місто
Odessa
Цікаво, чи зменшилась кількість замовлень на Розетці у тих, хто зазвичай замовляє на суму <700 грн
 
Реєстрація
15.10.19
Місто
Жовті Води
Цікаво, чи зменшилась кількість замовлень на Розетці у тих, хто зазвичай замовляє на суму <700 грн
Останній час заказую у інших магазинах, так техніку брав у Алло, там і ціна менше і кешбек на моно, а зараз на приват, для домашніх тварин скупляюсь на Маудау, теж ціни нижчи і промокоди приходять регулярно.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Цікаво, чи зменшилась кількість замовлень на Розетці у тих, хто зазвичай замовляє на суму <700 грн
Я тепер шукаю у інших продавців на Розетці, я яких є доставка у точки видачі Розетка.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Я тепер шукаю у інших продавців на Розетці, я яких є доставка у точки видачі Розетка.
А яка мінімальна сума заказу на безкоштовну доставку?
Там різні варіанти. Було і 150 гривень. Найбільш розповсюджене 200-300 гривень мінімального замовлення.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
На акционные товары, сертификаты МК Більше не срабатывают? Пробую в двух разделах, но пишет и там и там, что "сертифікат не існує".
 
Реєстрація
24.02.15
Місто
Киев
У замовленнях зникла інформація про дату та час доставки в магазин. Тільки у мене так? Мало бути замовлення на сьогодні з 15 години, а тепер не пише...
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
У замовленнях зникла інформація про дату та час доставки в магазин. Тільки у мене так? Мало бути замовлення на сьогодні з 15 години, а тепер не пише...
Чекай повідомлення про доставку, інакше ніяк
 
Реєстрація
24.02.15
Місто
Киев
Чекай повідомлення про доставку, інакше ніяк
Я хвилююсь, щоб розетка не перенесли тишком на пару днів дату доставки. Бо якщо так, то потрібно буде замовляти в іншому магазині, щоб до вихідних точно встигнути.
 
Зверху