• Форум обновлён на новый движок. Тема для обсуждения тут

Інтернет-провайдер Best

debugger

Moderator
Регистрация
27.02.09
Адрес
Киев
Інтернет-провайдер Best, що працює у Києві і області, виставлений на продаж - ЗМІ
Власник інтернет-провайдера Best та кабельного телеканалу «Погляд» Олексій Зіневич виставив на продаж увесь бізнес, який працює під торговою маркою Best за півтора мільйони доларів. Про це заявив один із підприємців, якому начебто було запропоновано купити провайдера, повідомляє «Антикор».

На продаж виставлено всю мультисервісну комп’ютерну мережу Best, яка покриває багатоквартирні будинки в декількох районах міста Києва, в містах Ірпіні, Бучі, Обухові, Василькові, Вишневому, Боярці, Вишгороді, селищах Коцюбинському, Гостомелі, Немішаєвому, Ворзелі, Чайці, Горенці, Рубежівці (Київська область) та у місті Коростені (Житомирська область).

Фахівці пов’язують можливий поспішний продаж провайдера Best з великим відтоком клієнтів після нібито втрати монополізму в містах, які складали основу бізнесу (Ірпінь, Буча), а також з проблемами, які провайдер має з місцевою владою в Ірпені та Вишгороді.

ЗМІ стверджують, що неформальним бізнес-партнером Олексія Зіневича в інтернет-провайдері Best є міський голова Бучі Анатолій Федорук.
 

opex

Travel geek
Регистрация
27.10.07
Адрес
Киев<->Буча
Телефон
Lenovo P2 -> KS Завжди Онлайн
не знаю, кто еще сейчас в Бучу зашел, но когда бест был монополистом, то тарифы ломил драконовские, а саппорт был ужасен, полный совок.
 

Tsa

Відсутній
Регистрация
30.10.08
Адрес
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
opex, я в Бучі в ТЦ Модуль у них був підключений з 2011 по вересень цього року. В принципі доволі гарний сервіс, підтримка достатньо сильна, без ламерів першої ланки "перезавантажте ПК". Так, цінник трохи завищений. Сайт в них доволі інформативний, позбавлений зайвого шлаку.
В кінці серпня їх з Модуля турнули, туди зайшов інший провайдер, монопольно, і цинник поставив на 20% вищий ніж був у Беста, і за підключення зажадав 1000 грн.
 

Alex

Модератор
Регистрация
27.10.07
Адрес
Днепр
Телефон
Honor 10
сколько у них абонентов?
 

opex

Travel geek
Регистрация
27.10.07
Адрес
Киев<->Буча
Телефон
Lenovo P2 -> KS Завжди Онлайн
Tsa, ну так це питання до власників модуля, це їм на хліб з ікрою не вистачає. Таке власне у багатьох ТЦ і у Києві.

Добавлено через 2 минуты
Вкинули мені якусь газетку влітку у скриньку - проведемо інет у ваше помешкання. І там щось совкове типу "прийдіть у офіс у робочі часи", протягом двух тижнів приїдемо коли зможемо. І у Києві складно бути вдома у робочі часи, а у Бучі й поготів.
 
Последнее редактирование:
Сверху