Припинення надання послуг в Україні, окрім Одеської області

Реєстрація
29.09.11
Місто
Киев
Телефон
iPhone 4s, 5s, 12
З 01.07.2021 року «Інтертелеком» обмежує надання телефонного зв’язку у Вінницькій, Житомирській, Київській та м. Київ, Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях. Частина прямих номерів у центрах областей та всі прямі номери у районах передані у «Укртелеком», пов'язані з ними номери 094 відключено.
Для інтернет-абонентів, абонентів з номерами 094 та абонентів з прямими номерами, що залишились у «Інтертелекомі», всі послуги поки продовжують надаватися без змін на стандартних умовах.
У Одеській області також послуги надаються без змін.

05.08.2020

Інформація про зміни в наданні послуг оператора ТОВ «Інтертелеком» у Львівській, Волинській, Тернопільській, Рівненській, Донецькій, Луганській, Івано-Франківській, Закарпатській та Чернівецькій областях України

"Шановні абоненти! Компанія ТОВ «Інтертелеком» інформує Вас про те, що у зв’язку із відмовою від використання частини радіочастотного ресурсу з 01.09.2020 року компанія ТОВ «Інтертелеком» обмежує надання своїх послуг в ряді областей України, таких як: Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Рівненська, Чернівецька, Донецька та Луганська області. Станом на цей день компанія «Інтертелеком» своєчасно виконала покладені на неї обов’язки щодо проведення радіочастотного рефармінгу, пов’язаного з вивільненням частини свого радіочастотного ресурсу для наступного впровадження стандарту зв’язку E-GSM та запуску проекту LTE-900 іншими операторами мобільного зв’язку. Протягом тривалого часу компанія «Інтертелеком» знаходилася в процесі пошуку та залучення інвестиційної фінансової підтримки, що дозволило б організувати розгортання національних мереж LTE та впровадження інноваційних сервісів, які б відповідали сучасним вимогам до якості надання послуг та очікуванням споживачів. Однак, ситуація з карантинними обмеженнями, що затягнулась, подальше розповсюдження пандемії COVID-19, а також загальна економічна нестабільність в нашій країні та світі не дозволили нашій компанії реалізувати фінансові домовленості з зацікавленими інвесторами та здійснити у встановлені терміни оплату вартості ліцензії на використання технології LTE. Враховуючи обставини, які склалися, оператор зв’язку ТОВ «Інтертелеком» вимушений переглянути свою стратегію розвитку. Її основними елементами стануть відмова від частини радіочастотного спектру, що використовується у теперішній час компанією, оптимізація своєї радіо- і транспортної мережі в ряді регіонів, а також впровадження і активний розвиток додаткових інноваційних IT сервісів. Описані кроки дозволять направити всі зусилля компанії на розвиток елементів нової інфраструктури в регіонах з великою концентрацією абонентської аудиторії, а також поліпшити якісні характеристики голосових та інтернет сервісів, що надаються. Усвідомлюючи свою корпоративну та соціальну відповідальність за безперебійне та якісне надання послуг, компанія ТОВ «Інтертелеком» звернулася до регулятора галузі (до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації) з проханням виконати всі відповідні процедури з переоформлення радіочастотного ресурсу, який був раніше виданий компанії. Компанія ТОВ «Інтертелеком» дякує всім своїм абонентам, які обслуговувалися у вказаних регіонах протягом тривалого часу. Ваша довіра до послуг, які надавалися нашою компанією, дозволяла ТОВ «Інтертелеком» тривалий час знаходитися серед лідерів рейтингу національних операторів зв’язку України, активно розвиватися та вдосконалюватися в умовах високо конкурентного та динамічного телекомунікаційного ринку нашої країни. Ми дякуємо всім бізнес партнерам, які тісно співпрацювали з нами протягом двох десятирічь, які навіть у самі складні періоди допомагали поліпшувати якість роботи нашої мережі та удосконалювати бізнес процеси в ТОВ «Інтертелеком». Наша компанія дякує національному телеком-регулятору НКРЗІ, Міністерству цифрової трансформації і особисто Президенту країни В.О. Зеленському за неодноразове надання нам необхідних можливостей з конструктивного врегулювання питань що до розвитку проекту LTE. Прес-служба ТОВ «Інтертелеком» Офіційний e-mail для звернень:[email protected]"]



интертелеком фсьо?) теперь официально)
 
Причина: актуалізація
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Я думал про перенос прямых номеров родителей в УТК, но потом, подумав, что опять придется с этой совковой конторой дела иметь - решили их отключить, а 094 - перетянули на лайф. Все равно знакомых, у которых еще остались городские телефоны, с которых можно звонить на прямые номера, у них осталось всего пару человек.
Воно так і буде, просто в мене є бабця, якій 85 і вона категорично не признає нічого крім УТК і справно платить 75 грн мінус якісь там пільки. Років 5 назад я всіх з УТК перевів на ІТ міську нумерацію, і все було чудово до вересня минулого року, але і це вдалось розрулити за допомогою СІП. Але ні, тут ще один нежданчик півалив. Якесь зачароване коло-ІТ всіма правдами-неправдами намагається себе вбити, а абони ніяк не йдуть від нього. Тепер лишилось бабцю примусово перевести на Слона і всім буде щастя. :) Вона пручається, але вже не так активно як було до того, - просто пояснили, якй буде рахунок за місяць і вона задумалась
 

Toyvo

Мммрррммм...
Реєстрація
17.01.11
Місто
Харьков
Телефон
Sony Z5 dual
Я думал про перенос прямых номеров родителей в УТК, но потом, подумав, что опять придется с этой совковой конторой дела иметь
Опять же стереотипы, УТК сейчас не такая уж совковая контора, подтянулись, многие вопросы можно в фейсбуке решать, оптику тянут, конечно бардака еще много, но его везде сейчас много, вообще общий уровень обслуживания абонентов упал у всех, а УТК наоборот подтянул, по сравнению с тем что было 5-10 лет назад, и теперь разница уже не такая заметная.
 

zynq

Пессимист
Реєстрація
10.04.18
Місто
Одесса
Я думал про перенос прямых номеров родителей в УТК, но потом, подумав, что опять придется с этой совковой конторой дела иметь
Опять же стереотипы, УТК сейчас не такая уж совковая контора, подтянулись, многие вопросы можно в фейсбуке решать, оптику тянут, конечно бардака еще много, но его везде сейчас много, вообще общий уровень обслуживания абонентов упал у всех, а УТК наоборот подтянул, по сравнению с тем что было 5-10 лет назад, и теперь разница уже не такая заметная.
И что, не начисляют абонплату в минус? Или есть полноценный кабинет пользователя?
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
И что, не начисляют абонплату в минус? Или есть полноценный кабинет пользователя?
Бери выше, почти дошли до уровня "упавших". ФБ завели, попугая говорящего обещают на отделении посадить, там только корм, а этим з/п еще плати. На самом деле грустно, когда гордятся или пытаются тем, что нормой должно было быть лет 20-ть назад.
 

Toyvo

Мммрррммм...
Реєстрація
17.01.11
Місто
Харьков
Телефон
Sony Z5 dual
Да, на контракте начисляют АП в минус, где-то по-другому? Нет ЛК - это конечно днище.

Никто не ничем не гордится, не надо придумывать.
 
Реєстрація
02.04.19
Місто
Бровары
Телефон
Черный
Воно так і буде, просто в мене є бабця, якій 85 і вона категорично не признає нічого крім УТК і справно платить 75 грн мінус якісь там пільки.
Может просто ей не нравятся мобильные телефоны? У меня одна из бабушек, пока была жива - категорически отказывалась пользоваться мобильными телефонами, так как ей были привычны обычные, а обычный в село было не протянуть. По итогу на али купил WLL терминал, подключил к нему обычный телефон, воткнул сим-карту 3моба без абонплаты и дело пошло - смогли потом и ей звонить и могла сама позвонить родственникам, когда необходимость появлялась
Да, на контракте начисляют АП в минус, где-то по-другому?
В том же интертелекоме, который мы тут обсуждаем - по другому, они счет не не загоняют в минус, в Киевстаре на контракте - если отказаться от кредита, то они просто будут останавливаться на нуле.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Там надо смотреть как было реализовано взаимоподключение, если на местном уровне, и ИТ отказался от него, то он сам себе злобный буратино, видимо написать письмо в УТ на изменение местной маршрутизации через шлюз в Одессе в ИТ уже некому.

На самом деле вы на УТ зря наезжаете, они как раз строго по инструкциям работают, если было письмо из НКРС или из ИТ о расформировании локальной точки доступа, то они ее и отрубили, если бы было письмо о изменении маршрутизации, то они бы его тоже отработали.
Дякую вам. Власне, добре, що про листи згадали - не просто так же вирубили маршрут. Оскільки ІТ сказало, що на їхній стороні все норм, то варто звернутися до НКРЗІ (як це роблять користувачі Лайки, приміром), чому зник маршрут на номер(и).
Сначала ты говорил за суд..теперь ты говоришь за пользователей и нкрс, определись, кому что надо делать)...
Говорив, виходячи з наявної/наданої інформації.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Перевірив сьогодні можливість додзвону на мій прямий номер Інтера. Із залізничної атс вхідний виклик проходить. Вихідний дзвінок перевірити не можу, бо не оплачена абонка. Номер 03524241хх - походу, мають передати в УТК, а поки-що працює через сіп.
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Перевірив сьогодні можливість додзвону на мій прямий номер Інтера. Із залізничної атс вхідний виклик проходить. Вихідний дзвінок перевірити не можу, бо не оплачена абонка. Номер 03524241хх - походу, мають передати в УТК, а поки-що працює через сіп.
Повезло!
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Перевірив сьогодні можливість додзвону на мій прямий номер Інтера. Із залізничної атс вхідний виклик проходить. Вихідний дзвінок перевірити не можу, бо не оплачена абонка. Номер 03524241хх - походу, мають передати в УТК, а поки-що працює через сіп.
Повезло!
Та не ясно ще. Бо залізнична атс - це не УТК-атс. Це інша кантора. Перевірити дозвон з УТК не маю можливості. В мене із слонів, і з Інтера дозвон проходить.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Перевірив сьогодні можливість додзвону на мій прямий номер Інтера. Із залізничної атс вхідний виклик проходить. Вихідний дзвінок перевірити не можу, бо не оплачена абонка. Номер 03524241хх - походу, мають передати в УТК, а поки-що працює через сіп.
Повезло!
Та не ясно ще. Бо залізнична атс - це не УТК-атс. Це інша кантора. Перевірити дозвон з УТК не маю можливості. В мене із слонів, і з Інтера дозвон проходить.
Напишіть номер, я вам з УТК наберу :)
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
knedlyk, в тебе пп працює? Вчора я написав кілька повідомлень, написав 2 рази номер телефону, і досі відповіді не отримав. Дай відповідь хоч тут.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Дякуючи knedlykу, вдалось перевірити працездатність мого прямого номера. З УТК мій номер вхідні приймає. Виходить, що УТК не всім, а вибірково обмежує маршрутизацію прямих номерів.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Виходить, що УТК не всім, а вибірково обмежує маршрутизацію прямих номерів.
Та кто его знает. Ко мне полетели жалобы с конца апреля. Наибольшие обращения с номерной емкостью Днепра, остальные единичные случаи. Все пользователи именно SIP. Кому был номер не критичен, просто подключали новые, из тех что остаются в ИТ и больше от них недовольств не было. Остальные скорей всего забили.
 
Реєстрація
09.09.18
Місто
Киев
Виходить, що УТК не всім, а вибірково обмежує маршрутизацію прямих номерів.
Та кто его знает. Ко мне полетели жалобы с конца апреля. Наибольшие обращения с номерной емкостью Днепра, остальные единичные случаи. Все пользователи именно SIP. Кому был номер не критичен, просто подключали новые, из тех что остаются в ИТ и больше от них недовольств не было. Остальные скорей всего забили.
Возможен вариант уменьшения количества соединительных линий между операторами.
 

Vus

Реєстрація
11.02.14
Місто
Киев
Прикол: сегодня обнаружил, что наконец появился плагин для Any Balance, и это тогда, когда клиент скорее мертв, чем жив... Правда, отображаются данные по чужому номеру, но то такое...:ROFLMAO:
 
Зверху