Абонплата за общественное телевидение в мире

Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
webivan мені пояснили, що якщо в тебе телевізор, то ти платиш. Не важливо дивишся чи ні, бо ти можеш-тв ловить усі ці канали.
З ноута так, або з проектора, але за тв платити треба.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
webivan мені пояснили, що якщо в тебе телевізор, то ти платиш. Не важливо дивишся чи ні, бо ти можеш-тв ловить усі ці канали.
З ноута так, або з проектора, але за та платити треба.
Криво вам пояснили. Почитайте офіційний сайт, там чітко роз'яснено що якщо ви дивитесь тільки Netflix і подібні сервіси і не дивитесь онлайн трансляції - вам непотрібна tv licence. Ви з ноута можете дивитись програми BBC онлайн чи онлайн трансляції.

Do I need a TV Licence to watch online, including on YouTube?
You need to be covered by a TV Licence to watch TV channels live on any TV service or streaming service - such as ITVX, Channel 4, Amazon Prime Video, Now or Sky Go. You don’t need a TV Licence if you only ever watch on demand programmes on any TV service apart from BBC iPlayer*.

You don’t need a TV Licence to watch videos or clips on demand on YouTube. But you do need a TV Licence if you watch TV programmes live on YouTube. An example of this would be watching Sky News live. But it isn’t just live news or sport which needs a licence – it’s any programme which is part of a TV channel, broadcast or transmitted for everyone to watch at the same time.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Так, в твоєму ж цитуванні написано
But you do need a TV Licence if you watch TV programmes live on YouTube.
А ви дивитесь онлайн трансляції на ютубі? Я не дивлюся...
Якщо ви дивитесь будь-які онлайн трансляції, вам потрібна TV licence. Якщо ви дивитесь умовні випуски Стерненка і Дурнєва - то ліцензія не потрібна.
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Тобто вони там шпигують за трафіком і знають які саме канали дивится користувач?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Тобто вони там шпигують за трафіком і знають які саме канали дивится користувач?
Не думаю що прям шпигують за трафіком, але припускаю що усі офіційні онлайн сервіси зливають їм базу британських IP з яких дивились трансляції(Ну а в випадку з BBC, це взагалі власна платформа, там і зливати нічого), а провайдери діляться адресами за IP чи може там якось трохи інакше влаштована взаємодія, але у цьому дусі усе працює +-.

Плюс якщо Євро транслювали на безкоштовних канал, то Прем'єр лігу і ще багато чого транслюють тільки на платних за окремою підпискою. Тому тут цвіте і квітне SopCast
 
Зверху