Автомобільна тема

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
можно и за 100 т. км кончить авто, а может и при 500 быть лялька.
при 100-ке убитые авто видел.
при 500-ке лялек не видел. максимум 200-250 при хорошем уходе.
дальше - при моем понимании "лялечности" это уже не лялька.
разве что хозяин "маньяк" и каждый год вкладывает в машину пол стоимости самой машины.
 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Если машина будет пригнана из германии, да еще и универсал, да еще и дизелек небось, то пробега там за 10-15 лет будет тысяч 500-700.
они в сренем наезжают на дизелях под 40 тысяч в год.
Та я в курсі, тому й пишу, що 10-й раз екватор об'їжджають і на 400тис. за 10р виходять. Правда в знайомих старенький мерседес 800тис таки накатав і міняти наче не планують. Можливо там і є виключення з незкрученим пробігом, але в іншому бюджеті.
Я вже на Golf VII 3-5 річний поглядав з 200тис. пробігу та то вже мабуть, в іншому житті.
Не факт, що з Європи буду брати, просто їх якось забагато на авторіа, тому й задивляюся мимоволі.
В мене не є основною ціллю продати за ту ціну, що й купив. Головне, щоб більш-менш комфортна для довгих сімейних поїздок до 1000км на вікенд і не потребувала значних капіталовкладень.
Яка різниця у вартості обслуговування авео, наприклад, і 10річної євробляхи зі списку вище?
 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
Правда в знайомих старенький мерседес 800тис таки накатав і міняти наче не планують. Можливо там і є виключення з незкрученим пробігом, але в іншому бюджеті.
Раньше Машины надежнее были. 124-й и миллион 800 тыщ возможно проедет. А вот 211 явно что тяжелее будет ему

а по гольфу...так себе машина. Если бу таки иномарку...Камри не нравится? На дальняк явно приятнее и места вагон
 

viktoralex

Циничный реалист
Реєстрація
04.12.12
Місто
Ахтырка
Телефон
Redmi 7A
Гольф 4 нормальный вариант.
Один із перших варіантів, які почав розглядати. Та тільки їм вже ближче до 20р і обслуговування на рік напевно в чималу суму обходитиметься?
У каждого своя мерка. Не хотите вкладывать в обслуживание - покупайте новое авто. :)
Post automatically merged:

татаринн, Камри в бюджете 5-6к будет ведром с болтами.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Я как человек, 5 лет назад только получивший права и купивший первый автомобиль, советую покупать авто, если не из салона, то с оглядкой на то, чтоб было кому подсказать по нему, и где починить.
Десятилетка даже ухоженная время от времени будет где-то требовать ремонта, издавать непонятные звуки, глючить по датчикам, подтекать, и пр и важно чтоб хотя бы на телефонный звонок вам ответил кто-то и смог подсказать и помочь хотя бы советом. Ну и чтоб было где починить это добро, СТО какое-то ну или умелец, который будет шарить и сможет решить проблему с автомобилем. И кстати поэтому не надо брать какую-то экзотику типа редкого американца, лучше распространенную марку чтоб мастера с ним были знакомы и с запчастями и разборкой не было недостатка.
 

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
Гольф 4 нормальный вариант.
Один із перших варіантів, які почав розглядати. Та тільки їм вже ближче до 20р і обслуговування на рік напевно в чималу суму обходитиметься?
У каждого своя мерка. Не хотите вкладывать в обслуживание - покупайте новое авто. :)
Post automatically merged:

татаринн, Камри в бюджете 5-6к будет ведром с болтами.
Товарищ мой на 30-ке в таком бюджете катался пару лет, проблем не знал. Сейчас на 40-ку пересел.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
ну как же, ходит же в народе молва, что Тойота не ломается, а значит, и без ремонта и обслуживания обойдется. Не то что эти ваши немцы, только и знай им масло меняй то в двигатель, то в коробку передач, а еще тормозуху и антифриз, а еще фильтров кучу. Тойота в этом не нуждается! :)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Тойота на торсіонних полях їздить. Хіба ні? Їй бензин не потрібен. :B
 
Реєстрація
11.01.14
Місто
Нетішин
Телефон
Iphone SE 2022
Як на мене - для початківця найкраща машина нехай дешева,але- НОВА, щоб під капот заглядати тільки щоб долити омивайку. А всі інше щоб робило СТО( мастило там, фільтра), поки молодий водій зрозуміє що і як робиться. Раніше сказав би купуй Ланос новий чи авео, але їх вже нема нових. Тому може краще якийсь равон чи Фіат тіпо(але правда там ціна не 5 тис. У.Е.)
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
У меня была первая Хонда Сивик, 17 летняя :) За 4500 долларов. Но как я уже выше писал - я ее купил у знакомого, который очень хорошо за ней смотрел и с условием, что я могу ему иногда звонить и спрашивать.
И в общем не могу сказать что было плохо. Машинами я заинтересовался, сразу стало любопытно, что да как устроено, Сивик 90х годов очень простой, атмосферный движок и механика, все просто донельзя. Стал читать форумы, статьи, драйв2. Подсказали неплохой гаражный сервис и 3,5 года я на ней отьездил без проблем. Проблемы были только со старым пластиком, который то там то тут трескался, в том числе в подкапотке.
Но если нет интереса разбираться как да что - тут конечно да, надо посвежее, чтоб на ТО раз в 10000 ездить.
 

milan27

fiber engineer
Реєстрація
28.12.14
Місто
Луцьк
Телефон
OnePlus 10pro 8/128
Теж маю проблему вибору першого автомобіля, щоправда, маю бюджет в районі 7к. Задивляюся на сітроен с5. Як на мене, найкраще, що можна взяти в цьому бюджеті, бо машина доволі економна, якщо ще й увірвати з мотором 2.0 - взагалі клас. В цьому бюджеті без проблем можна знайти шкоду октавію тур(якій 20 років і пробігу 500к) чи трохи свіжішу а5, яка вже по пробігу октавію тур доганяє, фабія для мене замала(ріст 186, їздив якось, якщо ззаду пасажир, то або в нього треба ноги відрубати, або в мене ноги в панель впираються)
гольф 5 в такому бюждеті існує в старіших роках, ніж сітроен, що є доволі дивно.
Але, якщо хтось може підказати, на що можна було б звернути увагу, був би радий почути.

stryzhko, приїжджайте до мене в Луцьк, там є доволі великий автобазар, де є купа свіжопригнаних євромашин, є по суті з чого вибрати
І ще як варіант дачіа логан\сандеро - доволі цікаві в даному бюджеті машини, з моторами 1.4-1.6 мпі, в колеги такий: їздить собі і мастило в моторі міняє з фільтрами...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Але, якщо хтось може підказати, на що можна було б звернути увагу, був би радий почути.
Почитай відповідний форум по сітроенах. Там зазвичай будуть описані хвороби цієї моделі. Будеш знати, до чого чотуватися.
Post automatically merged:

економна, якщо ще й увірвати з мотором 2.0
Економна? Ще якщо бенз? :) 13 літрів, навіть якщо газ поставити - така собі економія..
То, певоно про Сітроен, а не Шкоду.
 

milan27

fiber engineer
Реєстрація
28.12.14
Місто
Луцьк
Телефон
OnePlus 10pro 8/128
Економна? Ще якщо бенз? :) 13 літрів, навіть якщо газ поставити - така собі економія..
та ні, це суто про дизельні мотори, бензиновий турбо 1.6, який, до речі, концерн пса робив разом з Бмв, навіть не розглядаю, бо це не є ресурсний мотор.
а дизелі, особливо 2.0 - їздить собі і їздить і дизеля споживає в районі 5 літрів по трасі при 110, в місті, залежно від стилю їзди від 8 і до 12

економна, якщо ще й увірвати з мотором 2.0
Економна? Ще якщо бенз? :) 13 літрів, навіть якщо газ поставити - така собі економія..
То, певоно про Сітроен, а не Шкоду.
саме так, це про сітроен
форум дивився, нічого страшного нема, єдине, що буду брати машину без пневомпідвіски, бо ось ця підвіска може висмоктати всі гроші.
Вона й на звичайній підвісці, багатоважільній, до речі, не їде - а пливе...
 
Причина: додаткова відповідь
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Я как человек, 5 лет назад только получивший права и купивший первый автомобиль, советую покупать авто, если не из салона, то с оглядкой на то, чтоб было кому подсказать по нему, и где починить.
З салона для першого авто трохи інший бюджет:)) та й з відсутністю водійського досвіду напевно таки теоретичні "зустрічі бордюрів з бампером" краще на б/у.))
Можливо, то буде наступний варіант, якщо бюджет дозволятиме, а поки на пару років таки більше схиляюся до б/у.
Ілюзій нема, що буде їздити без вкладень і є знайомі власники СТО й автоелектрик, але нема розуміння бюджету щорічного утримання і чи варто збільшувати бюджет приміром до 7-8тис, щоб менше до них звертатися чи то все лотерея й без власного досвіду цього не зрозуміти?
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
власного досвіду цього не зрозуміти?
Ще є нюанс, поки немає досвіду, ти не зрозумієш, що від авто тобі треба. Який кузов, який багажнік, які характеристики на трасі/в місті...
Тому я виключно за б/в, якщо бюджет обмежений.
Збільшення вартості початкової купівлі не призведе до зменшення експлуатаційних витрат. Новіші моделі вимагатимуть дорожчих запчастин і розходників. А оскільки ніхто не продає машину в доброму стані, вона вимагатиме вкладень.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Зверху