Автомобільна тема

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Ну ти порівняв ЗАЗ зі своїм магазинои))))
ну конечно я погорячился. Куда тому задрипаному ЗАЗу до моего крутого предприятия! :cool: :D
Да, ЗАЗ загнувся вже після 2014, а твій магаз квітне))"
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Может кому-то будет полезно
МТСБУ підвищило вартість полісів «Зеленої картки»
Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) з 17 листопада 2022 року підвищило тарифи на поліси «Зелена карта» для тих, хто виїжджає за кордон, на 6,9%.
Про це повідомляється на сайті Бюро.
Згідно з повідомленням, остання зміна тарифів була 3 жовтня 2022 року у бік зниження на 5,5%, а перед цим (26 липня) — у бік підвищення на 26,3%.
Поліси «Зелена мапа» реалізуються з 2009 року двох видів: вся Європа, Молдова. Також із 1 січня 2016 року українські поліси «Зелена картка» почали діяти на території Азербайджану.
Вартість «Зеленої картки» в Україні на 15 днів для поїздок Європою:
  • для легкових автомобілів підвищується до 923 грн (раніше — 863 грн);
  • для автобусів — до 3,469 тис. грн (3,244 тис. грн);
  • для вантажних автомобілів — до 2,178 тис. грн (2,037 тис. грн.).
Вартість «Зеленої карти» на один місяць:
  • для легкових автомобілів становить тепер 1,470 тис. грн (проти 1,375 тис. грн раніше);
  • автобусів — 4,818 тис. грн (4,506 тис. грн);
  • вантажівок — 2,891 тис. грн (2,703 тис. грн ).
Піврічні та річні поліси «Зелена картка»:
  • для легкових автомобілів тепер коштуватимуть 6,525 тис. грн та 8,079 тис. грн відповідно;
  • для автобусів −16,866 тис. грн та 31,323 тис. грн;
  • для вантажних автомобілів −13,685 тис. грн та 25,829 тис. грн.
Вартість полісів для поїздок до Азербайджану та Молдови для легкових автомобілів:
  • на 15 днів становитиме 672 грн (раніше 629 грн);
  • на один місяць — 989 грн (925 грн);
  • на пів року −2,268 тис. грн (2,121тис. грн);
  • на рік — 3230 тис. грн. (3,102 тис. грн.)
Розміри єдиних страхових платежів за договорами міжнародного страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів встановлені згідно з постановою Кабінету Міністрів від 6 січня 2005 року та визначені в євро.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В англійській версії вікіпедії все розписано.

The Hyundai Elantra, also known as the Hyundai Avante
The name was standardized as "Elantra" worldwide in 2001 (except in South Korea and Singapore).

Тобто або Сингапур, або Корея.
 
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Порадьте тримач для смарту в авто, з надійною присоскою на торпедо (не на скло!), головне, щоб його можна було дуже швидко і легко знімати і ховати в бардачок, присоска хай лишається, думаю, вона нікому не потрібна. Можна з Qi зарядкою, але не принципово. Можна щось перевірене з Алі.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Магніт не любиш?
Я використовую магніт від Baseus в дефлектор.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
МВС повернуло годівницю з висновками експертів

Експертний висновок є обов’язковим при таких реєстраційних діях:​


  • перереєстрація з одного власника на іншого;
  • реєстрація вживаного ввезеного з-за кордону транспортного засобу;
  • відновлення свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, якщо воно було видане до 1 вересня 2019 року;
  • перереєстрація після успадкування транспортного засобу, якщо його свідоцтво попередньому власнику було видане до 1 вересня 2019 року.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
МВС повернуло годівницю з висновками експертів

Експертний висновок є обов’язковим при таких реєстраційних діях:​


  • перереєстрація з одного власника на іншого;
  • реєстрація вживаного ввезеного з-за кордону транспортного засобу;
  • відновлення свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, якщо воно було видане до 1 вересня 2019 року;
  • перереєстрація після успадкування транспортного засобу, якщо його свідоцтво попередньому власнику було видане до 1 вересня 2019 року.
І раніша вона була обов'язкова

"Експертне дослідження проводиться з метою визначення справжності ідентифікаційних номерів транспортного засобу і реєстраційних документів (виявлення фактів знищення, підроблення або зміни номерів вузлів та агрегатів транспортних засобів, підроблення реєстраційних документів, що їх супроводжують), і включає огляд транспортного засобу та звірку інформації щодо транспортного засобу, внесеного до реєстраційних документів."

Але "Експертне дослідження проводиться з метою визначення справжності ідентифікаційних номерів транспортного засобу.." можно було не робити
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Такий тримач Baseus уже 2 роки стоїть. Кріпиться на двосторонньому скотчіKBiwEqrbgIqwHwa_ibdEcnqO9ng-960.jpg
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Раніше був обов'язковий "огляд", безкоштовний включений у вартість перереєстрації. Та платне-необов'язкове "експертне дослідження" (в разі сумнівів щодо оригінальності посвідчення та номерів кузова/двигуна), від якого (якщо все було нормально з доками і технікою) можна (та нужно) було відпетляти.
Тепер, судячи з цих нововведень, "огляд" виокремили в окрему послугу "експертне дослідження", яка робиться перед реєстрацією/перереєстрацією. А сама процедура перереєстрації в сервісному центрі буде займати мінімум часу.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Магніт не любиш?
Я використовую магніт від Baseus в дефлектор.
Тільки побачив відповідь)) Магніт люблю, але мені потрібен типу кільце magsafe, щоб працювала безпровідна зарядка. Але не на дефлектор - смарт великий і важкий, тому дефлектор розйобується, і ще взимку, коли пічка працює, треба перекрити, щоб не грілось.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Порадьте тримач для смарту в авто, з надійною присоскою на торпедо (не на скло!), головне, щоб його можна було дуже швидко і легко знімати і ховати в бардачок, присоска хай лишається, думаю, вона нікому не потрібна. Можна з Qi зарядкою, але не принципово. Можна щось перевірене з Алі.
У мене такий - https://www.aliexpress.com/item/1005001958742870.html
Дуже зручний у плані поставити зняти телефон плюс є безпровідна зарядка.
Але не знаю наскільки швидко його можна знімати. Невже у нас вже триймачі для телефону пиздять?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
webivan, такий - точно спиздять. Знаю випадок. На ніч навіть зарядку з дротами в прикурювачі не лишаю. Наріку розбити скло цеглиною нічого не варто. Маленький магнітний в дефлектор може й ні, бо вони дуже дешеві.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Була експертиза, в ній два питання - перше про документи {обовязкове}, друге питання про перевірку він - по бажанню
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
твій район більш неспокійний.
Йес)) Тут часто можна було побачити зранку авто на цеглинах, замість колес (тому у мене "секретки"), з розбитим боковим або заднім склом.. З комендантською годиноюю таких випадків значно поменшало, але не хочу ризикувати. (Взагалі, я б за те, щоб зберегти комендантську годину і після перемоги - нех..й шастать)))
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Хто їздить з відеореєстраторами? Бо бачив, що поліціянти їздять з ними. Знайшов тільки пост на фейсбуці Верховної ради про заборону і все. А про відповідальність кримінальну чи адміністративну ніде не написано
Безымянный.jpg
 
Зверху