Автомобільна тема

Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Кочевник, навіть якщо і ні то люди підсвідомо обтрушують ноги коли є смисл - вони вже вийшли із бруду. Ми так оббиваємо ноги від снігу на порозі чи просто на розчищеному асфальті.
Тут треба пасажира спочатку просити оббивати зовні, потім мити килимки, потім пересісти на трамвай :)
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Доречі був у мене досвід негативний із Stingray: купив у них килимки передні на октавію тур, але він не зовсім підходив, дірки під кріплення були не там. Написав у підтримку, попросили фото, я вислав, і вже років 6 чи 7 чекаю відповіді :) Проколупав дірки сам, так і іздив.
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

В Україні готують зміни для водіїв: нардепи пропонують збільшити штрафи


До речі, як раз сьогодні їхав на роботу і на зустріч їхала автівка військових даїшників (чи я там вони зараз називаються?) з ввімкненим червоним проблисковим, а позаду їхав БТР з трьома військовими на броні. Так от хєр яка падла вчинила по ПДР :( Та трійця голосом намагалась розігнати транспорт, а потім один з них, напевне, психанув та направив дуло кулемета на найближчі автівки... Ох і чкурнули ж вони у всі боки :) Як на мене, потрібно було хоча б вгору шмальнуть для розуміння.
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Андрюх@dp.ua, можна хоч мільйон штраф поставити, але толку? в мене був випадок наркоман на шаленій швидкості влетів в мене (це було в місті, обмеження швидкості 50 км, від летів десь 100 км), посвідчення водія в нього було вилучено ще у 2018 році за постійне керування авто у стані алкогольного (наркотичного) сп'яніння. Авто на якому він потрапив у дтп не його. Він зачинив авто, поліцейським які приїхали сказав йдіть всі на ...., і пішов. Поліція сказала а шо ми можемо зробити? І йому і таким як віп пох на всі ці штрафи.
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
omni, в мене теж вʼїхав колись мудло, року мабуть в 2013-2014, до сих пір шукають його 😂
Ніхто нікого не шукав. Авжеж. І гроші пропонувались і тд. Але всім на все насрати. Там теж номера були, але хз де зареєстровано власника і тд.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Можно ли бесплатно узнать модификацию авто по винкоду? Или это платная услуга? Нужно проверить стоимость запчасти. Для этого нужно знать подходит ли она для авто.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Залежить від марки, але часто на сайтах продавців запчастин вони самі просять він для точного підбору.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Ну продавці просто ретранслюють дані від виробника авто і запчастин. Є відповідні бази. Часто да, вони онлайн або вживу просять він і самі допомагають у підборі.
Ну наприклад у мене була октавія, я шукав пружини, і з віну було видно який у мене двигун і кузов, і вілповідно з бази виробників пружин можна підібрати правильну, бо те що в техпаспорті октавія може бути з різними двигунами і кузовами, а це різна вага, динаміка і пр.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
на сайтах продавців запчастин вони самі просять він для точного підбору.
...Але дуже часто цей підбір не зовсім точний..😂 З особистого досвіду, краще сфотографувати або принести запчастину на авторинок, для остаточної ідентифікації..))
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Maxxx, звісно, шукати по партнамберу в оригіналі топ але завжди є нюанси: ціна, наявність, якість.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Можно ли бесплатно узнать модификацию авто по винкоду? Или это платная услуга? Нужно проверить стоимость запчасти. Для этого нужно знать подходит ли она для авто.
Яке авто?
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Можно ли бесплатно узнать модификацию авто по винкоду? Или это платная услуга? Нужно проверить стоимость запчасти. Для этого нужно знать подходит ли она для авто.
Яке авто?
Фольксваген гольф
 
Зверху