Активний туризм (трекінг, хайкінг, сайклінг і тому подібне)

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Раз уж тема про активный отдых - то расскажу про своё увлечение из детства. Я на почте по каталогу заказывал товары почтой (приколите насколько продвинут был в 80-е то года прошлого века, да ещё в таком задрочинске!) и основное направление было - планеры-самолёты. Склеивал из реек, микалентной бумаги, лески, деревяшек, фанерки всякие летательные аппараты и потом запускал их с терриконов. Естественно каждый запуск - это подъём на высоту. Естественно это требовало колоссальных усилий и почти никто из моих друзяк долго не выдерживал такое. даже кто и ходил смотреть - то сидели внизу и зырили как оно летает и приносили к терикону планеры. Есщё запсуали змеев, которые часами висели в воздухе, а мы по лееру к нему снизу вверх отправляли парашутистов. Потом дошло дело до ракет.... Селитра, дымный порох, пироксилиновый порох, баллоны и баллончики, взрывы и обожжёная морда. разорваная правая рука с кучей шрамов и адреналин литрами :narik: :cool: Апогеем апофеоза была попытка создать ракетный ускоритель для велика (через 40 лет я такое на ютубе у чувака с луганской области увидел), но когда нас попалил папка моего кореша и отоварил за "херню немыслимую" то идея заглохла.
Так вот эти лазания по терриконам и степям меня настолько прокачали, что когда на занятиях по физподготовке мы бегали длинные дистанции то я был единственный кто пробегал её всю :D Да даже и сейчас я смогу (скорее всего) легко пройти маршруты все эти (вот пару лет назад с малыми специально в покемонов играл, по 20км в день наматывал им, научил и их хоить подолгу). Вот Потап умудряется сходить в гости к однокласнику на Гравитон (это другой конец города) ПЕШКОМ.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Як не потрібно відпочивати. А також, як складно знайти зниклих взимку
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Напевно, це досвід, коли вмієш оцінювати власні сили. І припиняєш бравади "Я в хуртовину на снігоході на Руну їздив", або "Пройшов Мармароси соло в лютому"...
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
- вот чтобы не так
это вообще что за дрысля?
такое можно простить, если только ты ребёнок до 10лет... остальные отмазки вообще не канают... ещё и сам себя снимал :ROFLMAO:
его надо было там избить (я так понял подсрачника вполне достаточно) и свистнуть медведям, чтобы съели его там
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Прикарпатські рятувальники презентували систему GРS-моніторингу для безпеки туристів “Порятунок в горах”. Про це повідомили у МВС.

Мандрівники зможуть реєструватися та відправити сигнал "SOS" зі своїми географічними координатами через мобільний застосунок "Порятунок у горах" (доступний для Android, невдовзі з'явиться на iOS).

Додаток працюватиме навіть при поганому мобільному покритті.

Cама система тестувалась близько пів року, а з вчорашнього дня вона запрацювала на повну.

Система може моніторити пересування самостійних туристів та туристичних груп, що подорожують гірською місцевістю.

Вона також відслідковує у реальному часі поточне місце перебування пошуково-рятувальних груп та маршрутів їх пересування і в автоматичному режимі приймає та опрацьовує повідомлення про надзвичайні події від туристів та туристичних груп.

Функціонал додатку дозволяє верифікованим користувачам при потраплянні в складні ситуації в гірській місцевості одним натиском відправляти до гірської пошуково-рятувальної служби повідомлення про НС з точними координатами місця події.

Застосунок доступний на сайті ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області у розділі «реєстрація туристичних груп», а вже за декілька днів його можна буде завантажити із Play Market.
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Порекомендуйте тур рюкзак 35-45 л недорогой, с жёсткой спинкой и металлическими направляющими, в котором удобно было переносить тяжести в т.ч. в городе.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Недорогий і зручний - нереально.
На яку суму розраховуєш?
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Недорогий і зручний - нереально.
На яку суму розраховуєш?
Це моему другу, щось він, щось я докину. Новий не будемо купувати, взнати хорошу модель, таку саму будемо шукати на барахолках, в секондах, крім того, в нього свої особисті ньанси з спиною. Мой велосипедний рюкзак, з майже повною загрузкою, йому не підійшов, я вже 11-й рік радію.
Макс 1000.
Бачив класні на Обох, але невідомо підійде йому.
Скористаємось порадами форумчан, підемо, якщо такі є, в Горгани поміряємо. Тоді будемо шукати б/в.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Нема що радити в цьому випадку.
Шукай, що є б/в, читай відгуки і міряй.
Я можу порадити Osprey, але він навіть б/в коштуватиме дорожче. Можеш ще звернути увагу на Deuter.

Колись на форумі Євротурист багато було пропозицій за гарні гроші. однак зараз сайт недоступний.
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Нема що радити в цьому випадку.
Шукай, що є б/в, читай відгуки і міряй.
Я можу порадити Osprey, але він навіть б/в коштуватиме дорожче. Можеш ще звернути увагу на Deuter.

Колись на форумі Євротурист багато було пропозицій за гарні гроші. однак зараз сайт недоступний.
Скажу більше, в нас всі нормальні і ненормальні рюкзаки від 40л розмели від початку війни.
Osprey яка чи які саме моделі радиш?
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
В Вінниці в горганах асортимент довоєнний - все є, що було
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В Вінниці в горганах асортимент довоєнний - все є, що було
В Оспрея модельний ряд 40-50 літрів сам невеликий.
Взагалі, підхід неправильний. Шукати конкретну модель рюкзака б/в нереально.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Шукати "зручний" рюкзак по відгуках в інтернеті взагалі нереально :) Максимально корисна порада, яку можна отримати - "гарні бренди роблять гарні рюкзаки" :)
 
Зверху