Акційні пропозиції Київстар

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
Сьогодні прилетіло на Без меж Лайт,:
Бонуси від КС! Поповнюйте рахунок від 30 грн і отримуйте бонуси у розмірі внесеної суми, до 30 грн - половину від поповнення (1 бонус - 1 грн, діють 15 днів). Пропозиція діє до 09/03/2021.
Кілька місяців на дієті.




 
Реєстрація
07.04.19
Місто
Харьков
Присылают подарочные гривни без условия пополнения? помню летом постоянно предлагали а теперь тишина
3 симки непополняемые
І мені не пропонують, хоча з минулого квітня декілька сімок не поповнювались. З кращого що пропонують - 65 бонусів за 50 грн поповнення.
На одних симках регулярно предложения присылают. Пополнится и получить бонусы за пополнение. А на других перестали присылать. Я на них полгода абонплату регулярно за бонусы оплачивал. Не дают и ладно. Стал пользоваться другими, на которых бонусы предлогают.
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Если установить номер и пользоваться услугой "Всегда вместе" бонусных предложений можно и не получать .
 
  • Wow
Реакції: idea

crocodile

Алігатор
Реєстрація
10.12.15
Місто
Харьков
Телефон
Tecno CAMON 18P
Пропали все предложения и в приложении, и в веб-версии.
 
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32

Вкладення

  • 175E7281-0385-45B0-8610-0660CC4976F0.png
    175E7281-0385-45B0-8610-0660CC4976F0.png
    657.9 КБ · Перегляди: 68
  • D54BDB3E-56D8-4232-AD76-CB6AEA6F5BF4.png
    D54BDB3E-56D8-4232-AD76-CB6AEA6F5BF4.png
    663.3 КБ · Перегляди: 68

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
В дин@мике, можно взять 50 и потратить/не потратить.
Бм стоит заказать халявного КСтв?
Вспомнил что после невзятых 50 грн подарок дали 10гб на 90 дней

А как от них отказаться ? Месяца 3 наверное висят 50 грн эти .
 
Реєстрація
04.03.13
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 8 P, Pixel 4a 5g
Питання: якщо в веб-версії Мій київстар є "Неймовірна пропозиція! 67 бонусів за поповнення рахунку від 60 грн у додатку Мій Київстар (1 бонус = 1 грн)", а в мобільному додатку немає цього - чи будуть нараховані бонуси при поповненні через мобільний додаток? Або як правильно поповняти щоб бонуси нарахувалися?
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Питання: якщо в веб-версії Мій київстар є "Неймовірна пропозиція! 67 бонусів за поповнення рахунку від 60 грн у додатку Мій Київстар (1 бонус = 1 грн)", а в мобільному додатку немає цього - чи будуть нараховані бонуси при поповненні через мобільний додаток? Або як правильно поповняти щоб бонуси нарахувалися?
Будуть.
Перед поповненням обов'язково знести додаток, і ввійти в додаток з номеру, на який буде здійснювались поповнення.
 
Реєстрація
07.04.19
Місто
Харьков
С одного мобильного (одного номера) вхожу в мкс используя для входа разные номера. На которые приходят смс пополните в мкс и получите бонусы. После входа пополняю. Потом выхожу и перезахожу в мкс на другой номер и его пополняю. Через время бонусы приходят на номера, которые пополнял в мкс. При этом мкс не переустанавливаю. Кеш не чищу. Сбоев не было. Бонусы приходили всегда.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Висить пропозиція на бонуси, відправ смс і ми даємо 50 бонусів, то на білайні який вже давно не бачив живих гошей і то періодично такі пропозиції приходять, заберу звісно підуть як оплата на моб звязок.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
После входа пополняю. Потом выхожу и перезахожу в мкс на другой номер и его пополняю.
У мкс 13 номерів, не вихожу, не захожу, просто поповнюю і бонуси приходять. Якось так.
 

fert

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Харьков
Год за 100 интернета заканчивается-я так понимаю они не предложат продлить..

Какой у киевстара есть пакет,чтобы можно было в модем вставить и раздавать 1-1.5 гб в сутки..звонки не нужны

Или ничего нет подобного,чтобы перейти
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Svantesson

Заблокирован
Реєстрація
06.04.20
Місто
г. Запорожье
Год за 100 интернета заканчивается-я так понимаю они не предложат продлить..

Какой у киевстара есть пакет,чтобы можно было в модем вставить и раздавать 1-1.5 гб в сутки..звонки не нужны

Или ничего нет подобного,чтобы перейти
Вступить в сговор с владельцем тарифа с безлимитным интернетом и взять у него сим для планшета.
Только нужно учитывать шейп на обоих симках после суммарных 40 ГБ.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
:sarkastik: Они вроде уже и новые подключения не предлагают
та они уже акционный тариф по-новому выдают:
подаешь заявку, заявка нигде не фиксируется, пока не пополнишь на сумму достаточную для АП.
Потом в течение 5-20минут в выписке "Акційна плата за ваш тариф", и снимает полную АП за Смачный.
Акційна плата за ваш тариф0,000,0005год.
20 000МБ
05год.
20 000МБ
Акційна плата за ваш тариф100,000,00

Если я правильно понимаю комариные мансы, в этом полугодии акционных тарифов, с первой халявной АП, уже не будет.
Post automatically merged:

Уравняли 2 вида акционного перехода, теперь оба мздоимные:

Смачний
Деталі
Плата за пакет послуг: 100,00 грн/ 4 тижні
Вартість переходу: 0,00 грн

Смачний Спеціальна пропозиція
Деталі
Плата за пакет послуг: 100,00 грн / 4 тижні
Вартість переходу: 0,00 грн
Підключити
Персональна пропозиція! 20000 Мб, безлім у мережі та 300 хв на інші мобільні та номери Польщі, Італії, Росії, Німеччини та Чехії за 100 грн/4 тижні. Замовте зараз новий тариф – перехід для вас безкоштовний.
 
Останнє редагування:

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Вчора був останній день підключення безкоштовних 5000 Мб інтернету на 15 днів. Не підключив. Сьогодні знову та ж пропозиція.
В них закінчилася фантазія чи їх у кого які думки?
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Вчора був останній день підключення безкоштовних 5000 Мб інтернету на 15 днів. Не підключив. Сьогодні знову та ж пропозиція.
В них закінчилася фантазія чи їх у кого які думки?
А ви думали що кількість мегабайт буде зростати по експоненті?))
 
  • Haha
Реакції: idea

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
А взагалі є якась тенденція щодо подарункового інтернету?
 
Зверху