Акційні пропозиції Київстар

Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Гарна новина! Суперсила від Укрпошти діятиме до 31.08.2024. Нові промокоди на 50% знижки для оплати доставки вашої посилки при її отриманні продовжать надходити кожного 1-го числа до закінчення акції. Деталі за посиланням kv.st/SPost
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
А який обсяг Інтернету на повній швидкості надається за акцією "Щасливий день"? 1,5 ГБ/день чи як?
 
Реєстрація
11.01.20
Місто
Киев
А який обсяг Інтернету на повній швидкості надається за акцією "Щасливий день"? 1,5 ГБ/день чи як?
А разве там когда-либо были ограничения? Да и в посл.раз когда заказывал, то существенно больше 1.5 Гб траффика использовал, но снижения скорости не заметил)
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Tiburon, не помню где, может раньше такое указывалось. Сейчас нигде такое не вижу и поэтому решил спросить. :)
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
А який обсяг Інтернету на повній швидкості надається за акцією "Щасливий день"? 1,5 ГБ/день чи як?
А разве там когда-либо были ограничения? Да и в посл.раз когда заказывал, то существенно больше 1.5 Гб траффика использовал, но снижения скорости не заметил)
То лише пакет усюди онлайн таке має, щасливий день ні.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
А який обсяг Інтернету на повній швидкості надається за акцією "Щасливий день"? 1,5 ГБ/день чи як?
А разве там когда-либо были ограничения? Да и в посл.раз когда заказывал, то существенно больше 1.5 Гб траффика использовал, но снижения скорости не заметил)
То лише пакет усюди онлайн таке має, щасливий день ні.
Перевіряв? Бо раніше був такий самий шейп
 
Реєстрація
31.10.17
Місто
Киев
1717587801619.png
Суперсильний Безлім - його можно щомісяця ж підключати? Чи це одноразова акція? Дякую.
 

Артем Тимко

Чекаю РБА
Реєстрація
16.03.23
Місто
Короп
Телефон
Huawei p 40 lite
Комусь ще прийшло таке? Не так давно мене перевели з LOVE, де були усі можливі безліміти у тому числі і на твіч, на LOVE UA, де жодних безлімітів.

Кілька днів тому прийшло опитування по смс, де питали чи задоволений тарифом і тут я вирішив вліпити 3 і написати, що мало інтернету. І от 3 дні пройшло і отримав таку чудову пропозицію за 10 гривень.

Не знаю чи опитування вплинуло, але пропозиція приємна.
 

Вкладення

  • IMG_20240608_140215.jpg
    IMG_20240608_140215.jpg
    114.8 КБ · Перегляди: 123

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Комусь ще прийшло таке? Не так давно мене перевели з LOVE, де були усі можливі безліміти у тому числі і на твіч, на LOVE UA, де жодних безлімітів.

Кілька днів тому прийшло опитування по смс, де питали чи задоволений тарифом і тут я вирішив вліпити 3 і написати, що мало інтернету. І от 3 дні пройшло і отримав таку чудову пропозицію за 10 гривень.

Не знаю чи опитування вплинуло, але пропозиція приємна.
Декому ще музика без обмежень приходить
 

Артем Тимко

Чекаю РБА
Реєстрація
16.03.23
Місто
Короп
Телефон
Huawei p 40 lite
Комусь ще прийшло таке? Не так давно мене перевели з LOVE, де були усі можливі безліміти у тому числі і на твіч, на LOVE UA, де жодних безлімітів.

Кілька днів тому прийшло опитування по смс, де питали чи задоволений тарифом і тут я вирішив вліпити 3 і написати, що мало інтернету. І от 3 дні пройшло і отримав таку чудову пропозицію за 10 гривень.

Не знаю чи опитування вплинуло, але пропозиція приємна.
Декому ще музика без обмежень приходить
Музику я теж слухаю, але за кількістю трафіку це незрівнянно з твіч
 
Реєстрація
20.01.20
Місто
Львів
Суперсильний Безлім

без обмеження швидкості 80 ГБ

Я вже отримав шейп. Минулого місяця підключив та за тих 4 тижні використав 65 гіг (статистика в МКС).
Оплативши чергову абонку підключив знову, використав 15гіг і тут шейп 0,75.

Тобто це 80 гіг на весь період акції, як я зрозумів? а не на кожні 4 тижні після чергового підключення?
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Суперсильний Безлім

без обмеження швидкості 80 ГБ

Я вже отримав шейп. Минулого місяця підключив та за тих 4 тижні використав 65 гіг (статистика в МКС).
Оплативши чергову абонку підключив знову, використав 15гіг і тут шейп 0,75.

Тобто це 80 гіг на весь період акції, як я зрозумів? а не на кожні 4 тижні після чергового підключення?
Кожні 4 тижня після підключення.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Реєстрація
28.04.20
Місто
Львів
Телефон
Meizu
а який термін дії "оцих подарунків"? щось на сайті не знайшов🤔
 
Зверху