Акційні пропозиції Київстар

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
caTupuk, за власним досвідом - знижку продовжують: в мене на підопічному номері вже разів 5 продовжували. АЛЕ! В певний момент можуть не продовжити - і коли цей момент настане, вам ніхто не скаже, бо заздалегідь нема попереджень аля "Це наша остання пропозиція, більше продовжувати її не будемо" ;)
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Підкажіть будь ласка, на 12 оплат знижка прийшла, дійсна до 30 липня, якщо не перейду , пропозиція продовжується? Бо абона сплачена до 12 серпня, як би хочу перейти, але жаба давить 12 днів дарувати київстару
По відчуттям "старих" знижок пропозиція повторювалась 1раз на 2міс. Також періодично виникали знижки на 1міс. та 3міс.
 

crocodile

Алігатор
Реєстрація
10.12.15
Місто
Харьков
Телефон
Tecno CAMON 18P
Підкажіть будь ласка, на 12 оплат знижка прийшла, дійсна до 30 липня, якщо не перейду , пропозиція продовжується? Бо абона сплачена до 12 серпня, як би хочу перейти, але жаба давить 12 днів дарувати київстару
У мене після закінчення терміну пропозиції вона зникає, але за 2 - 3 дні з'являється знов, іноді навіть щось краще. Ось і зараз була знижка на 6 місяців, після чого вже на 12.
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
На полочный номер пришло предложение LOVE UA Свобода за 75 грн/28 дней на 12 оплат. На счету 0, тариф сменил.
Сколько дней есть на первое пополнение 75 грн после перехода в тариф? Можно начать пользоваться со скидкой в любое время на протяжении 336 дней или надо хотя бы раз пополнить на 75 сразу? (Тариф пока не нужен, но может понадобиться через время).
 

smk

Реєстрація
06.11.18
Місто
Київська область
Телефон
realme gt neo 3
На полочный номер пришло предложение LOVE UA Свобода за 75 грн/28 дней на 12 оплат. На счету 0, тариф сменил.
Сколько дней есть на первое пополнение 75 грн после перехода в тариф? Можно начать пользоваться со скидкой в любое время на протяжении 336 дней или надо хотя бы раз пополнить на 75 сразу? (Тариф пока не нужен, но может понадобиться через время
Так , в будь який час, але знижка надається з моменту переходу. Якщо ви поповнюєте через пару днів після переходу - то зможете отримати тільки 11 оплат, якщо далі стабільно платити
 
Зверху