Акційні пропозиції Київстар

crocodile

Алігатор
Реєстрація
10.12.15
Місто
Харьков
Телефон
Tecno CAMON 18P
подскажите, плз, при самостоятельной смене ТП (Lite+ на Базу) (акционная) услуга 'Вiдео без обмежень' отвалится или нет?
Обычно при смене тарифного плана все ранее подключенные услуги аннулируются. Хотя здесь кто-то писал, что подарочный интернет на 3 месяца сохранился. Я бы всё-таки исходил из худшего варианта при любых играх с Киевстаром.
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
подарочный интернет на 3 месяца сохранился.
Так, підтверджую: при зміні "Без меж lite+" на "Love UA База" (прп) зберігаються додаткові 10 000 МБ на 28 днів за вчасну оплату тарифу. Я аж здивувався :) Цікаво, чи при вчасній оплаті вже Бази будуть знову нараховані додаткові МБ? Бо сама "Персональна пропозиція Інтернет" в розділі Послуги є. Між іншим, знижка на 6 абонплат розміщена в розділі Дія ^_^
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Більше любові в тарифі LOVE UA База: 1 ГБ інтернету + 5 ГБ з Суперсилою (підключається автоматично) або оберіть іншу Суперсилу самостійно. Також безлім дзвінки на Київстар та 75 хв на інші мережі України. Замовте тариф до 27/03/2023 та сплачуйте 50 грн за кожні 4 тижні, замість 75 грн. Знижка поширюється на перші 6 оплат тарифу протягом 168 днів після зміни тарифу. Замовлення за тел. 477 або у Мій Київстар https://kv.st/v83V

прийшла смс на love ua
Після 6 оплат пропозиція змінилась на 3. Будемо чекати 12 ☺️
 

Вкладення

  • IMG_0425.jpeg
    IMG_0425.jpeg
    165.5 КБ · Перегляди: 60

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Більше любові в тарифі LOVE UA База: 1 ГБ інтернету + 5 ГБ з Суперсилою (підключається автоматично) або оберіть іншу Суперсилу самостійно. Також безлім дзвінки на Київстар та 75 хв на інші мережі України. Замовте тариф до 27/03/2023 та сплачуйте 50 грн за кожні 4 тижні, замість 75 грн. Знижка поширюється на перші 6 оплат тарифу протягом 168 днів після зміни тарифу. Замовлення за тел. 477 або у Мій Київстар https://kv.st/v83V

прийшла смс на love ua
Після 6 оплат пропозиція змінилась на 3. Будемо чекати 12 ☺️
Є таке одного дня слухаю 6 до 18го надругий день вже 3, 18 ще не настало.
 

crocodile

Алігатор
Реєстрація
10.12.15
Місто
Харьков
Телефон
Tecno CAMON 18P
Сегодня сыграл с Киевстаром в подарочные 50 грн. Сначала заказал бонусы, они появились в личном кабинете спустя 15 минут. Сразу пополнил счёт на недостающие 5 грн. Думал, что в полночь вся сумма спишется на абонплату, однако СМС о том, что тарифный пакет начислен, пришло немедленно. И только спустя 5 минут добавилось сообщение о пополнении счета. Так что если кому на тариф Твой новый придет такой подарок, можете смело брать. Бонусы используются на абонплату на ура.
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
Сьогодні перейшов на лав база з аційними 50 грн на 6 абонплат, рахунок повним перед цим на 50 грн, спочатку писало що знижка діє до 20 жовтня, але 50 грн не зняло,після першого звінка зняло 5 грн і почало писати що абонплата не знялась так як нехватає коштів, і потрібно щоб було 75 грн, і ніякої знижки вже немає.
 
Останнє редагування:

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Дивно - перейшов із знижкою з "Без меж Lite+" на Love UA База. Було 5 гривень, докинув 50, погодився на перехід по акції. Зняло 50, перевели на тариф. Вибрав 5 гіг Суперсили. Може, пощастило? Бо робив це позавчора.
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
Сьогодні перейшов на лав база з аційними 50 грн на 6 абонплат, рахунок повним перед цим на 50 грн, спочатку писало що знижка діє до 20 жовтня, але 50 грн не зняло,після першого звірка зняло 5 грн і почало писати що абонплата не знялась так як нехватає коштів, і потрібно щоб було 75 грн, і ніякої знижки вже немає.
За підказки johnlife поповнив рахунок додатково на 5 грн, знялось 50 і нарахувавсь об'єм послуг, в послугах є знижка на 168 днів на абонку, була підключена акції 4*10000мб при оплаті абонки- збереглась.
 
Реєстрація
07.04.19
Місто
Харьков
Сьогодні перейшов на лав база з аційними 50 грн на 6 абонплат, рахунок повним перед цим на 50 грн, спочатку писало що знижка діє до 20 жовтня, але 50 грн не зняло,після першого звірка зняло 5 грн і почало писати що абонплата не знялась так як нехватає коштів, і потрібно щоб було 75 грн, і ніякої знижки вже немає.
За последнюю неделю перевел 6 номеров на лав базу. На всех была скидка на 6 абонплат. После перевода на 5 номеров закинул по 50 грн. Их сразу списали на 28 дневную абонплату. На 1 номере после перехода на лав базу получил подарочные 25грн. Их предлагали до перехода на лав базу. После того как они появились на бонусном счёте пополнился на 25грн. Сразу снялась 28 дневная абонплата. После снятия абонплат, подключал на всех номерах супер силу 100 минут на другие мобильные. Всеми номерами пользуются. Все нормально работает.
 
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев
Тут мне доказывали, что по акции Усюды онлайн, безлимитный интернет на 3 месяца, без шейпа. Оказывается, полтора гигабайта в день на максимальной скорости, потом шейп 0.8. И всё это счастье, при тарификации в один мегабайт:rolleyes:.
Давали предложение, переход на Лав базу, со скидкой на 3 месяца, заканчивалось. Думаю ну потом дадут на 6 месяцев. Но оператор сделал ход конём, предложил тариф за 225 со скидкой до 175 на 6 месяцев. Это при том что сейчас действующий тариф за 50 гривен. И это на номер, который в смарт-часах, который не пополняется и без звонков, в приложении Киевстар так и светится, как девайс galaxy watch 4.:dash1:
 
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Давали предложение, переход на Лав базу, со скидкой на 3 месяца, заканчивалось. Думаю ну потом дадут на 6 месяцев. Но оператор сделал ход конём, предложил тариф за 225 со скидкой до 175 на 6 месяцев.
А когда именно давали предложение на Лав базу, и когда дали на тариф за 225?
 
Реєстрація
07.11.22
Місто
Київ
Телефон
Nokia
Пропонували перехід на Лав Базу зі знижкою на 6 оплат - проігнорувала, через день надійшла та сама пропозиція (номер на Без меж лайт). По двох номерах в тарифі Твій новий просто є можливість переходу і в Базу, і в Свободу, але без знижок.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Гудвин, тут може бути як з безлім нетом за 100/365, якщо раз попав на шейп номер, то далі кожен раз по 1.5гб. Я десятки гігабайти за день не висиджував, тому і тригер не спрацьовував
 
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев
Давали предложение, переход на Лав базу, со скидкой на 3 месяца, заканчивалось. Думаю ну потом дадут на 6 месяцев. Но оператор сделал ход конём, предложил тариф за 225 со скидкой до 175 на 6 месяцев.
А когда именно давали предложение на Лав базу, и когда дали на тариф за 225?
Последнее предложение было до 20 включительно на 3 месяца, а уже 22, тариф за 225 со скидкой на 6 месяцев, до 28 апреля.
Post automatically merged:

Гудвин, тут може бути як з безлім нетом за 100/365, якщо раз попав на шейп номер, то далі кожен раз по 1.5гб. Я десятки гігабайти за день не висиджував, тому і тригер не спрацьовував
На шейп раньше ни разу не попадал, это такие изначальные условия предоставления акции. Условия акции озвучил котик.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.01.19
Місто
Львів
Як дізнатись коли закінчуються 168 пільгових днів після переходу на Лав базу ? Щось не можу знайти в додатку .
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
SerRed,
Якщо СМС про підключення не збереглося - то питати в підтримки.
 
Зверху