Акційні пропозиції Київстар

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Як ви вважаєте, що краще LOVE UA Базовий, який "Київстар" уперто намагається запропонувати з тримісячною знижкою, чи все ж мій чинний тариф "Без меж lite+"? Ніяк не можу визначитися - переходити, чи ні. На чинному тарифі 100 хв. на інші номери, на новому лише 75 хв., отже, чинний вигідніший і перехід не має сенсу?!
Багато переходять через цінник.
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
На мою думку вартість "покращених тарифів" протримається довше, ніж Базовий, який швидше за все до кінця року подорожчає, чи коли там КС любить нові тарифи вводити.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Як ви вважаєте, що краще LOVE UA Базовий, який "Київстар" уперто намагається запропонувати з тримісячною знижкою, чи все ж мій чинний тариф "Без меж lite+"? Ніяк не можу визначитися - переходити, чи ні. На чинному тарифі 100 хв. на інші номери, на новому лише 75 хв., отже, чинний вигідніший і перехід не має сенсу?!
Я дитині перейшов зі знижкою на 6 абонплат. Думаю за рік цінник в ньому сильно поміняється.
 

Bubblegum

Мимо проходил
Реєстрація
09.01.13
Місто
Сумщина
Більше Інтернету

Пакети додаткових мегабайтів спеціально для вас.

90 днів безлім інтернету лише за 1 грн кожні 30 днів - спеціальна пропозиція для вас!
Замовляйте пакет Усюди Онлайн Безлім і користуйтеся інтернетом досхочу.

Надійшло в додаток. Це ми, звісно, візьмемо Київстаре, але пора вже відновлювати акцію рік інтернету за 100 грн, чи навіть більше грн, бо воно якось несолідно почесним свинорилам кожен квартал вишукувать якусь акцію, вони і заплатить трохи можуть, якщо не нахабніть: "І тобі, і мені вигодно" (с) клясик.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Якщо Щасливий день підключив у вівторок, він діяв до вечора середи, то наступне підключення можна робити не раніше ранку наступного четверга?
 
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев
Комусь, на не поповняємій, Базі, чи Базовий, пропонували Lav Свободу?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев
Я не понял, в Счастливом дне, уже убрали безлимитные звонки ? 5 дней назад были, или специально так написали, чтобы меньше подключались, а звонки остались?
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Я не понял, в Счастливом дне, уже убрали безлимитные звонки ? 5 дней назад были, или специально так написали, чтобы меньше подключались, а звонки остались?
Ще від початку акції дзвінки прибрали.
 

Wolf2000

Безробітний пенс
Реєстрація
25.07.17
Місто
Кривий Ріг
Телефон
MI-9T
Я не понял, в Счастливом дне, уже убрали безлимитные звонки ? 5 дней назад были, или специально так написали, чтобы меньше подключались, а звонки остались?
Було пів дня. А потім і напис змінили і звінки прибрали. Дурять народ
 
Реєстрація
21.01.22
Місто
Kharkiv
Телефон
Huawei
"Підкажіть, плз, як стягуватимуться оті 20 грн, якщо рахунок якийсь час не поповнювати, а потім закинути двадцятку. Чи воно відключиться, якщо не поповнювати своєчасно?"
Скоріше за все - відключиться. Так буда декілька років тому - хтось тут розповідав, що підключив цю акцію за 20 грн на півроку, отримав 20 гіг, а потім декілька місяців не сплачував. Після цього акція вже не підключилася.
Зараз можна користуватися акційніми 20 гігабайт та не сплачувати абонплату і тримати на рахунку меньше 20 грн.
На 31-й день поповнити рахунок , щоб було 20 грн. Вони автоматично зпишутся и дають наступні 20 гіг .
І ще є схожа акція - за 10 грн 10 гіг щомісяця на півроку. Працює так само.
І дають по акціям трохи меньше - 20 000 Мб та 10 000 Мб на 30 днів.
 
Реєстрація
05.04.22
Місто
Ружин, Житомирська обл.
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев
Я не понял, в Счастливом дне, уже убрали безлимитные звонки ? 5 дней назад были, или специально так написали, чтобы меньше подключались, а звонки остались?
Ще від початку акції дзвінки прибрали.
Такое жлобство отвратительное, лучше бы вообще эту акцию не возобновляли, чем так позориться!😁
 
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
Я не понял, в Счастливом дне, уже убрали безлимитные звонки ? 5 дней назад были, или специально так написали, чтобы меньше подключались, а звонки остались?
Ще від початку акції дзвінки прибрали.
Такое жлобство отвратительное, лучше бы вообще эту акцию не возобновляли, чем так позориться!😁
Та счас все звонят по Вотсап, вайбыр , за 1 грн на двое суток неплохо и хоть так
 

Wolf2000

Безробітний пенс
Реєстрація
25.07.17
Місто
Кривий Ріг
Телефон
MI-9T
Я не понял, в Счастливом дне, уже убрали безлимитные звонки ? 5 дней назад были, или специально так написали, чтобы меньше подключались, а звонки остались?
Ще від початку акції дзвінки прибрали.
Такое жлобство отвратительное, лучше бы вообще эту акцию не возобновляли, чем так позориться!😁
Та счас все звонят по Вотсап, вайбыр , за 1 грн на двое суток неплохо и хоть так
кс сам до цего веде )) особливо у роумінг як вдома, де інтернет у міжнародних компаній шара або дешевше ніж у самого кс, тому народ масово за кордоном не платить їм, хвилини зарубули, інтернет децл а плату підняли. Акції типу щасливий день та інші не працюють.
 

Bubblegum

Мимо проходил
Реєстрація
09.01.13
Місто
Сумщина
Зверху