Акційні пропозиції lifecell

Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Как сочетается тариф. подписка с перезаказом тарифа?
 
Реєстрація
24.12.22
Місто
Харків
Телефон
Redmi 4x 3/32
Как сочетается тариф. подписка с перезаказом тарифа?
при перезамовленні ви використовуєти пакети з тарифної підписки, якщо у цьому питання. придбали умовні 6 і хоч за місяць використати можна.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Підкажіть, будь ласка, безкоштовних безлімітних вхідних дзвінків у ровмінгу більше немає? Спробував прийняти дзвінок не на біп, а на оператора, то забрало 1 хв зі 100 на акційному балансі "Хвилини для України (вхідні / вихідні)". Хоча точно пам'ятаю, що до Нового року обмеження на вхідні не було. Якось я пропустив цей момент)
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Підкажіть, будь ласка, безкоштовних безлімітних вхідних дзвінків у ровмінгу більше немає? Спробував прийняти дзвінок не на біп, а на оператора, то забрало 1 хв зі 100 на акційному балансі "Хвилини для України (вхідні / вихідні)". Хоча точно пам'ятаю, що до Нового року обмеження на вхідні не було. Якось я пропустив цей момент)
В грудні теж зняло за вхідний звінок, я забув переключити на біп вхідні звінки
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Підкажіть, будь ласка, безкоштовних безлімітних вхідних дзвінків у ровмінгу більше немає? Спробував прийняти дзвінок не на біп, а на оператора, то забрало 1 хв зі 100 на акційному балансі "Хвилини для України (вхідні / вихідні)". Хоча точно пам'ятаю, що до Нового року обмеження на вхідні не було. Якось я пропустив цей момент)
Ну так там від країни залежить, по-моєму з НР зменшили кількість країн.
 
Реєстрація
20.06.18
Місто
Одеса
Підкажіть, будь ласка, безкоштовних безлімітних вхідних дзвінків у ровмінгу більше немає? Спробував прийняти дзвінок не на біп, а на оператора, то забрало 1 хв зі 100 на акційному балансі "Хвилини для України (вхідні / вихідні)". Хоча точно пам'ятаю, що до Нового року обмеження на вхідні не було. Якось я пропустив цей момент)
Перелік країн: Польща, Молдова, Румунія, Словаччина, Бельгія, Люксембург, Франція, Іспанія.
Хвилини можна використовувати для вхідних дзвінків з України та вихідних дзвінків в Україну на всі номери (міські, мобільні, lifecell).
 
Реєстрація
28.04.20
Місто
Львів
Телефон
Meizu
прийшло на ДО 90
3 ГБ та 40 хв за 1 грн! Поповніть рахунок від 60 грн одним платежем до 19.01.2023 включно, а потім наберіть *431*11# та отримайте 3 ГБ та 40 хв на всі номери (міські, мобільні, lifecell) по Україні на 30 днів за 1 грн. Поповнення без комісії на oplata.lifecell.ua
 

abx

Реєстрація
12.07.16
Місто
Сіверськ -> Кам'янське
Телефон
Samsung M21
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
ЛС зараз не тарифікує Google Classroom MS Teams Zoom Всеукраїнська школа онлайн чи є ще якісь додатки, наприклад Телеграм)?
 

VAS

Реєстрація
05.04.10
Місто
Херсон
А 20ГБ за копейку по *441#? Если заплатил сегодня 20 грн, то можно активировать в воскресенье? А можно было заплатить в воскресенье?
 
Реєстрація
18.09.22
Місто
Київ
Шо это произошло? Типа еще 120 нужно платить?
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-01-29-16-45-22-256_com.android.mms.png
    Screenshot_2023-01-29-16-45-22-256_com.android.mms.png
    140.2 КБ · Перегляди: 122
Реєстрація
27.10.07
Місто
Днепр - Полтава
Шо это произошло? Типа еще 120 нужно платить?
Больше похоже, что программеры из Водафона успели поработать и в Лайфселле. Система ещё не отбила дупля, что у вас есть скидка. Есть ли скидка легко проверить в мой ЛС в андроид версии. При княпании на Мой тариф у Вас должна отобразиться текущаяя цена на ваш тариф. А прежняя будет перечеркнута. У меня было именно так. Причем скидкой, в моем случае это 90% на 2 месяца можно было воспользоваться и в последний день ее действия. Т.е. у меня был подключен тариф со скидкой сразу, а следующий раз я пополнил счёт и подключился тариф уже на 57день действия скидки.
 
Зверху