Акційні пропозиції Vodafone

bbeliy

початковий рилосвин 💙💛
Реєстрація
05.08.19
Місто
Полтава
Телефон
Redmi 9T|STK-L21|B525
На голодающий Vodafone 4G Smart XS пришло:

Ми безкоштовно нарахували Вам 20 ГБ інтернету і 1000 хв до 09.10.2022. Хочете щомісяця отримувати стільки ж? Поповніть рахунок на 99 грн всього 1 раз - і до кінця року можете не хвилюватися про зв'язок. Після списання цих коштів ГБ і хв будуть щомісяця підключатися автоматично. Перевірити залишок - vodafone.ua/myvodafone

Наверное подключу :) Тем более интернет нужен, как раз сегодня закончился ГБА на lifecell "Интернет БЕЗМЕЖ 2020"
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Такой вопрос, может уже спрашивали, я не видел: когда акции в приложение приходят, вы их как видите? каждый день что ли проверяете приложуху на акции? а если номеров аж несколько? или пуши всплывают? я ни разу не видел у себя.
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
ВФ сьогодні не нарахував 20Гб/міс до кінця року по серпневій акції за поповлення рахунку на 99 грн. Зняли гроші згідно тарифу)
Пока не было проблем, третий раз начислилиПереглянути вкладення 50207
Пощастило. Мої заяви вже тиждень роздивляются, ніяк не вирішать. Вже нові повідомлення про акцію приходять, ще хочуть поповнення на 100)
 
  • Sad
Реакції: abx

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Такой вопрос, может уже спрашивали, я не видел: когда акции в приложение приходят, вы их как видите? каждый день что ли проверяете приложуху на акции? а если номеров аж несколько? или пуши всплывают? я ни разу не видел у себя.
Я дивлюсь в додаток так ніде нема повідомлення, принаймі не бачив, пропонували РБА, але то мені не цікаво за таку ціну.
 

Аметист

Заблокирован
Реєстрація
03.10.21
Місто
Балта
Телефон
Huawei Y6p
Такой вопрос, может уже спрашивали, я не видел: когда акции в приложение приходят, вы их как видите? каждый день что ли проверяете приложуху на акции? а если номеров аж несколько? или пуши всплывают? я ни разу не видел у себя.
Да, надо проверять в MyVodafone каждый день. Но у меня чаще по смс приходят, чем в приложении
 
Реєстрація
28.05.17
Місто
Чернівці
Такой вопрос, может уже спрашивали, я не видел: когда акции в приложение приходят, вы их как видите? каждый день что ли проверяете приложуху на акции? а если номеров аж несколько? или пуши всплывают? я ни разу не видел у себя.
Я дивлюсь в додаток так ніде нема повідомлення, принаймі не бачив, пропонували РБА, але то мені не цікаво за таку ціну.
краще дочекатись смс із пропозицією. це надійний варіант.
от у мене на різних номерах є акційні пропозиції в додатку, але підключити не можу. опер-и в чаті кажуть, що нічого не бачуть за цими номерами і питають одразу, чи нодходила смс-ка. на тих номерах, де надійшла смс-ка, все підключається і працює
 
Реєстрація
15.06.20
Місто
Херсон
Такой вопрос, может уже спрашивали, я не видел: когда акции в приложение приходят, вы их как видите? каждый день что ли проверяете приложуху на акции? а если номеров аж несколько? или пуши всплывают? я ни разу не видел у себя.
Честно сказать, информация поступает как то рандомно ,и через SMS и в приложении My Vodafone появляется,причем на поздних версиях , на ярлыке появлялся значек, типа непрочитанного , а сейчас нужно каждый номер проверять в ручную
 

elies

Заблокирован
Реєстрація
03.06.18
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9S
На двох полочних номерах нарахували по 20 ГБ та 1000 хвилин на місяць. Тарифи 4G Smart XS та Red XS+ (майбутній 4G Smart XS). На 4G Smart XS в додатку наявна така пропозиція. На Red XS+ її нема.
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-09-28-06-10-19-133_ua.vodafone.myvodafone.jpg
    Screenshot_2022-09-28-06-10-19-133_ua.vodafone.myvodafone.jpg
    172.6 КБ · Перегляди: 44

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Мені на супернет турбо вчора нарахували, але я вже маю на другому номері цю акцію.
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
краще дочекатись смс із пропозицією. це надійний варіант.
от у мене на різних номерах є акційні пропозиції в додатку, але підключити не можу. опер-и в чаті кажуть, що нічого не бачуть за цими номерами і питають одразу, чи нодходила смс-ка. на тих номерах, де надійшла смс-ка, все підключається і працює
Можливо коли не остання версія додатку він показує неправильну інформацію.
В мене було - показувало неправильну інформацію - не таку як USSD коди і історія на номері.
Чи після обновлення чи навіть після видалення і встановлення, почало показувати правильно.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
На голодающий Vodafone 4G Smart XS пришло:

Ми безкоштовно нарахували Вам 20 ГБ інтернету і 1000 хв до 09.10.2022. Хочете щомісяця отримувати стільки ж? Поповніть рахунок на 99 грн всього 1 раз - і до кінця року можете не хвилюватися про зв'язок. Після списання цих коштів ГБ і хв будуть щомісяця підключатися автоматично. Перевірити залишок - vodafone.ua/myvodafone

Наверное подключу :) Тем более интернет нужен, как раз сегодня закончился ГБА на lifecell "Интернет БЕЗМЕЖ 2020"
99 грн остаються на счету или снимают за эти гб?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Акційне поповнення безкоштовне. А далі знімуть 99грн, на які ти поповниш.
 

bbeliy

початковий рилосвин 💙💛
Реєстрація
05.08.19
Місто
Полтава
Телефон
Redmi 9T|STK-L21|B525
Ми безкоштовно нарахували Вам 20 ГБ інтернету і 1000 хв до 09.10.2022. Хочете щомісяця отримувати стільки ж? Поповніть рахунок на 99 грн всього 1 раз - і до кінця року можете не хвилюватися про зв'язок. Після списання цих коштів ГБ і хв будуть щомісяця підключатися автоматично. Перевірити залишок - vodafone.ua/myvodafone
Ще на один голодающий Vodafone 4G Smart XS прийшло те ж самє... видно багатьом водафон роздає плюшки )
 
Реєстрація
21.03.13
Місто
Київ та околиці
Прийшла пропозиція Screenshot_2022-09-28-12-48-55-488_ua.vodafone.myvodafone.jpg. Якщо не поповнювати, який час буде діяти безкоштовно нарахований пакет послуг - місяць чи зникне після 2022-10-10? Не зрозуміло("...по дебильному текст написан..." М. Добкін).
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Прийшла пропозиція Переглянути вкладення 50220. Якщо не поповнювати, який час буде діяти безкоштовно нарахований пакет послуг - місяць чи зникне після 2022-10-10? Не зрозуміло("...по дебильному текст написан..." М. Добкін).
ИМХО конешно, но до конца месяца, исходя из логики.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Прийшла пропозиція Переглянути вкладення 50220. Якщо не поповнювати, який час буде діяти безкоштовно нарахований пакет послуг - місяць чи зникне після 2022-10-10? Не зрозуміло("...по дебильному текст написан..." М. Добкін).
ИМХО конешно, но до конца месяца, исходя из логики.
Не до кінця місяця, а місяць з дня нарахування.
 
Зверху