Антибіотики

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Свобода одного закінчується там, де починається свобода іншого.
Обмеження продажу антибіотиків це як правила дорожнього руху: нерозумних людей треба обмежувати щоб не нашкодили іншим.
Хоча практичної користі конкретно з цього обмеження в Україні як із заборони вивісок з курсом валют чи обмеження викидів СО2
 

Bubblegum

Мимо проходил
Реєстрація
09.01.13
Місто
Сумщина
Будь-які обмеження - це всього лише годівничка для чиновників та силовиків. Тепер ще для медиків буде окрема годівничка за рецепти, але терпіли завжди вважатимуть, що це для їхньої користі.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Будь-які правила - це для терпіл. Потрібно дозволити їсти щурячу отруту, битися головою об стіну і робити селфі на даху електричок.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Будь-які обмеження - це всього лише годівничка для чиновників та силовиків. Тепер ще для медиків буде окрема годівничка за рецепти, але терпіли завжди вважатимуть, що це для їхньої користі.
Тобто, ти собі це бачиш так: "Я хочу антибіотики. Піду до лікаря, дам йому хабаря, хай випише рецепт". Як вважаєш, чому це не працює з психотропними речовинами?
 

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
А зачем антибиотики продавать по рецепту? Неужели от них столько много вреда для организма?
Я понимаю, когда строго по рецепту продают лекарства опиумного типа, скажем тот же кодеин.
4 міфи про антибіотики, які варто розвінчати. Пояснює МОЗ
Існує міф, що антибіотики можна вживати проти вірусних захворювань або для профілактики.
Однак цього категорично не можна робити – лікарі повинні призначати антибіотики лише тоді, коли вони дійсно необхідні.

Неправильне використання цих препаратів може призвести до антибіотикорезистентності – це здатність мікроорганізмів (наприклад, бактерій) виживати під дією антимікробних препаратів.
Вона виникає через нераціональне застосування антибіотиків або порушенні режиму прийому, повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

"Майже за 100 років існування антибіотики врятували мільйони життів. Однак загроза антибіотикорезистентності може повернути нас до часів, коли люди помирали від бактеріальної пневмонії", – кажуть у відомстві.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Каждый умник, который хочет сохранить свободное право человечества жрать антибиотики по своему усмотрению, должен обязательно помнить про то, что именно это право породило супергонорею ;)

 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Bubblegum, зря ти так. Медикам навпаки бонусом було, що мамки дітей і себе на кожен пук антибіотиками кормили...А потім цирози медикаментозні, вбити кишкивникі і підшлункова. Плюс резистентність бактерій до антибіотиків...От там "заробляти" на хворобах можна було, для особливо відбитих. Ну але в тому випадку одні відбиті спонсорували інших.
 
Реєстрація
05.01.15
Місто
Суми
Телефон
vivo Y31
Медикам навпаки бонусом було, що мамки дітей і себе на кожен пук антибіотиками кормили...А потім цирози медикаментозні, вбити кишкивникі і підшлункова. Плюс резистентність бактерій до антибіотиків...От там "заробляти" на хворобах можна було, для особливо відбитих. Ну але в тому випадку одні відбиті спонсорували інших.
Теория заговора?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
vankuzu, антибіотики не аналгін, щоб прописувати їх собі самостійно. Досить сімейників і дитячих лікарів совкової закалки, котрі їх виписують направо і наліво!
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
лікарів совкової закалки, котрі їх виписують направо і наліво!
Теж на це звернув увагу :)
Є знайома "переселенка" (ще з 14го), бабулька вже за 80, свого часу була зав. дитячим відділенням. Вона шикарно "слуха" та "діагностує шо там", але на кожен "чих" відразу антибіотик.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.01.15
Місто
Суми
Телефон
vivo Y31
антибіотики не аналгін, щоб прописувати їх собі самостійно. Досить сімейників і дитячих лікарів совкової закалки, котрі їх виписують направо і наліво!
Извиняюсь, я Ваше сообщение немного не правильно прочитал. Подумал что медики на каждый "пук" выписывают антибиотики. А с данным мнением я согласен на 100%
 
Зверху