Антивіруси

Какой антивирус вы используете?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    779
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Так сам microsoft накатує 11 на 10 вінду активовану kms, і 11 стає вже нормальною :))

А по активації, то як писали вище, копіювати з флешки архіви в папку, яку додати у виключення defender
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Чому легально купити ключ в інтернет-магазині і активувати його у MS де-юре піратство?
Легально купити можна, але не за 300 грн (10$) таких цін нема. Якщо прийдуть контролюючі органи, то скріншот з Ібей не проканає за легальність Вінди)


Post automatically merged:

Ключ без права переноса на другое железо вполне себе легален.
Нелегален. Имеют право ставить только сборщики железа. Как и всякие корпоративные, университетские ключи, ты должен быть сотрудником (техника на балансе) предприятия, или студентом.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Легально купити можна, але не за 300 грн (10$) таких цін нема.
Чому нема? Можу дати посилання на інтернет-магазин, не-ібей, виглядає як амазон або розетка, але інший якийсь домен, я не розбираюся в ціх ваших магазинах, купую де ціна краще. Плачу карткою, а не криптою і в мене є простий метод перевірити що ліцензія легальна - валідувати її онлайн у Майкрософт, і це прекрасно працює. Жодних питань до покупця тут бути не може.
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Администрация ау. Почистите тему от флуда. Тема антивирусы, а тут обсуждение ключей и активации винды.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
За таким принципом працює і активація KMS
Ні, не за таким. KMS виглядає як якийсь піратський софт, на який свариться антивірус і який щось десь мутне робить під капотом що вінда раптом стає активованою.
Я ж купую в інтернет-магазині ключ, який я валідую через МСівський відповідний інтерфейс і все працює. Це справжній ключ, який сгенерував МС. Який можливо призначений для в'єтнамських студентів, але я не маю в цьому розбиратися. Якщо ніхто не прикриває ці сайти, не париться про банківські платежі цій юр. особі, а Майкрософт його валідує (знаючи, що в мене не в'єтнамський учбовий ноут), які в сраку можуть бути питання до мене?
 
  • Haha
Реакції: omni

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Roman_UA, останнє, шо знаходить в пошті - це ліцензія на МС проджект в goodoffer24.com у 2018 за 10 баксів. Але пошуком шукав, вирішував просто ризикнути такою сумою
 
Реєстрація
29.07.23
Місто
Харків
Ключ активації коштує 200 грн :)
Привʼязка до заліза.
Шо те, шо те "де юре" - пирацтво..)) Навіщо платити більше?😂
Это не пиратство. Ключ без права переноса на другое железо вполне себе легален.
Такие же дешевые ключи существуют и для офиса, когда инсталляция привязывается к ПК без возможности переноса
Як його купити
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Якщо ніхто не прикриває ці сайти, не париться про банківські платежі цій юр. особі
Якщо ніхто не прикриває канали наркодилерів, не париться за платежі на їх карти, то, мабуть, купувати солі цілком легально, які у ментів мають бути питання? Або, якщо ломбарди "легально" продають крадене, а менти кришують цю справу, то купувати крадене - цілком нормально. Але так не вважає власник майна, у якого вкрадено. Ключі за 10 дол - по факту, такі ж крадені, а ти їх купуєш, і ще намагаєшся довести, що це легально.. Якось дивно, я не мораліст і не топлю за 100% оплату МС, тільки за те, щоб називати речі своїми іменами..))
Post automatically merged:

виглядає як якийсь піратський софт
Виглядає як скрипт на Гітхаб, який можна вивчити, і зрозуміти що саме він робить..😉
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Але так не вважає власник майна, у якого вкрадено.
Третій раз повторю, може пройде крізь дерево - власнику ок, він верифікує цей ключ і каже що все ок. Вже не 2000ий рік, коли ліцензія жила оффлайн і її можна крадькома списати з СД-диска щоб перепродати. І єдиний метод підтвердити твою здогадку про те що вони крадені, спитати у власника - власник каже що йому ок тільки Макссу на Троєщині болить.
У компанії є свої стратегії продажу, вони іноді продають товари за цінами які відрізняються в десятки разів на різних ринках і в різних каналах продажів.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
власнику ок, він верифікує цей ключ і каже що все ок.
При використанні MAS так само, власник приймає ключ і верифікує, каже що ок) а те, що скрипт реєструє, умовно, на віртуальних "корейських студентів", то це не проблема шерифа..))
Post automatically merged:

У компанії є свої стратегії продажу, вони іноді продають товари за цінами які відрізняються в десятки разів на різних ринках і в різних каналах продажів.
Так, але продавати умовному plebisʼу по ціні як для великої корпорації - заборонено, те, що хтось це перепродав "з під прилавку" "наліво" не робить покупця легальним "де юре".
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
але продавати умовному plebisʼу по ціні як для великої корпорації - заборонено, те, що хтось це перепродав "з під прилавку" "наліво" не робить покупця легальним "де юре".
Ким кому заборонено? Можеш привести щось з ліцензії чи адміністративного кодексу?
Хвилююсь, бо може варто бігти в стілус здавати тєлік і смартфон і наступного разу замовляти глибокий аудит від KPMG перед купівлею чогось в інтернеті.
З легальної точки зору - ніяких порушень тут нема для індивідуального користувача.
З морально-етичної - вони про це знають, як нетфлікс знає про "родини" (але це точно порушення, бо прописано в умовах користування) і, головне, мають всі важелі не активувати в'єтнамську студентську ліцензію для людини з України.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Можеш привести щось з ліцензії
Типу ось, що підтверджує легальність придбаної ліцензії. Для юридичних осіб, коли були рейди-маски-шоу від MS, вимагали бухгалтерські документи на придбання, або вже колупались в системі, якщо ПК було придбано на організацію, ніби з OEM ліцензією.


Ті шарашки "ключі по 199 грн" надсилають лист від МС?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Для юридичних осіб, коли були рейди-маски-шоу від MS
Рейди маски-шоу у нас точно були не від MS. MS немає юридичних повноважень на рейди "маски-шоу". Та і 90% масок шоу в Україні мають більше спільного з тими самим "Маски-Шоу" ніж із законом
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
webivan, звісно, приходили мєнти, але жухали саме за продукти MS. Хто був "спонсором", самі Майки, або їх дистрикі, точно не знаю. Також відловлювали зборщиків і установщиків пірацької Вінди. Не знаю випадків особисто, щоб когось посадили, але відкупився хлопець від ментів, таке було)) Організаціям пропонували на перший раз купити легальний Віндовс.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Для юридичних осіб
Оце - ключове. Якщо на організацію куплена не ліцензія для організації - це порушення законодавства, зрозуміло. Про те можуть бути рейди і справи.
Для індивідуального користувача - легальна індивідуальна ліцензія.
Я ще й впевнений, що в конторах з пальоною віндою, ніхто не заморочується цими ключами, КМС наше всьо. Думаю, що якби купували таке, не було б питань до бухгалтерії, тільки до невідповідності типу ліцензії
 
Реєстрація
07.08.23
Місто
Днепро
A зачем он это шлёт ?
Такое есть только та устройствах де нет root
А где с помощью рута убрал лишние проги, таких смс нет
 
Зверху