Архівні тарифи контракту Vodafone (2016-2020)

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.

ТарифVodafone Red LightVodafone Red S
Інтернет500 МБ9 ГБ
Дзвінки у мережі Vodafone УкраїнаБезлімітБезліміт
Дзвінки на інші мережі України30 хв120 хв
SMS на всі мережі по Україні0,50 грн/шт10 SMS
Дзвінки за кордон20 грн/день за кожні 20 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн;
або 25 грн/день за кожні 5 хв в одну з 18 країн
25 грн/день за кожні 15 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн;
або 30 грн/день за кожні 5 хв в одну з 18 країн
Вартість пакету послуг на місяць65 грн140 грн
Послуга «Рік без абонплат»-1540 грн
 
Причина: Зміни з 01.08.2024
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
30.11.13
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei 8x
все що потрібно знати про контракт

я:
а що скаже представник, чому предоплата лайт+ в шоколаді з 60 хвл на ворогів проти контракта лайт, де вартість майже однакова (з ГБО пріпейда), тільки в контракті нема жодної хвилини на ворогів?.. здається ви там або переплутати хто контракт, а хто ні.. або ви тупо забили хер на контрактників..
представник:
У кожного тарифу свій пакет послуг з встановленої на нього вартістю в місяць. В порівнянні щомісячної оплати контрактний тариф Light дешвший за свый передплатний аналог, якщо порівнювати тарифи з врахуванням дзвінків на інших операторів, вартість майже однакова. Дійсно, зараз варіантів не багато серед контрактних тарифів. Ми постійно аналізуємо потреби наших клієнтів у послугах, час від часу тарифи переглядаються, створюються нові або наповнюються діючі. Якщо буде пропонуватися щось нове, інформація з'явиться у нас на сайті.
З повагою, експерт компанії Vodafone.
я:
клеїмо дурня? добре. я Вам розжую
передплата:
платимо 200 грн за рік і маємо:
16,67 платежу на місяць з безліміт мережі, 500 мб 3ж і далі безліміт 2ж, 60 хвл на ворогів в місяць

контракт:
15 платежу на місяць з безліміт мережі, 500 мб 3ж і далі 10 грн/500 МБ автоматично, хвл на ворогів 0
то де
В порівнянні щомісячної оплати контрактний тариф Light дешвший за свый передплатний аналог, якщо порівнювати тарифи з врахуванням дзвінків на інших операторів, вартість майже однакова.
чи 60 помножити на 0,5 представник не може?
З не меншою повагою))
представник:
Розумію Ваше бажання використовувати вигідні тарифи на контракті. Можу Вас запевнити, що в майбутньому будуть вводитись нові тарифи. Про це ми будемо інформувати через сайт та СМС-розсилки. Наперед вдячні за розуміння.

:durdom::pravila:
 
Реєстрація
03.10.13
Місто
Киев
Телефон
iPhone 7 Plus
все що потрібно знати про контракт



я:

а що скаже представник, чому предоплата лайт+ в шоколаді з 60 хвл на ворогів проти контракта лайт, де вартість майже однакова (з ГБО пріпейда), тільки в контракті нема жодної хвилини на ворогів?.. здається ви там або переплутати хто контракт, а хто ні.. або ви тупо забили хер на контрактників..

представник:

У кожного тарифу свій пакет послуг з встановленої на нього вартістю в місяць. В порівнянні щомісячної оплати контрактний тариф Light дешвший за свый передплатний аналог, якщо порівнювати тарифи з врахуванням дзвінків на інших операторів, вартість майже однакова. Дійсно, зараз варіантів не багато серед контрактних тарифів. Ми постійно аналізуємо потреби наших клієнтів у послугах, час від часу тарифи переглядаються, створюються нові або наповнюються діючі. Якщо буде пропонуватися щось нове, інформація з'явиться у нас на сайті.

З повагою, експерт компанії Vodafone.

я:

клеїмо дурня? добре. я Вам розжую

передплата:

платимо 200 грн за рік і маємо:

16,67 платежу на місяць з безліміт мережі, 500 мб 3ж і далі безліміт 2ж, 60 хвл на ворогів в місяць



контракт:

15 платежу на місяць з безліміт мережі, 500 мб 3ж і далі 10 грн/500 МБ автоматично, хвл на ворогів 0

то де



чи 60 помножити на 0,5 представник не може?

З не меншою повагою))

представник:

Розумію Ваше бажання використовувати вигідні тарифи на контракті. Можу Вас запевнити, що в майбутньому будуть вводитись нові тарифи. Про це ми будемо інформувати через сайт та СМС-розсилки. Наперед вдячні за розуміння.



:durdom::pravila:



Х - хамство.
У - ультра-жадібність.
 

DSone

Заблокирован
Реєстрація
24.09.13
Місто
Днепропетровская область - КР
Телефон
Samsung Galaxy E5 Duos
Если человек спросил "клеїмо дурня?" , это разве хамство?
У - ультра-жадібність.
Давать дешевый тарифы не выгодно, выгодно брать много.
все що потрібно знати про контракт
Так все знают ,что контракт это кабала, которая стабильно приносит оператору деньги . Америку ты нам не открыл)))
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.11.13
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei 8x
Так все знают ,что контракт это кабала, которая стабильно приносит оператору деньги . Америку ты нам не открыл)))

ну я як би давно на контракті.. і бігаючи по тарифах завжди був на крок попереду від тієї ж передплати)) а тут таке)))
 

DSone

Заблокирован
Реєстрація
24.09.13
Місто
Днепропетровская область - КР
Телефон
Samsung Galaxy E5 Duos

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e

gloogin

Заблокирован
Реєстрація
29.07.16
Місто
Винница
все що потрібно знати про контракт
Я в конце лета 2016 задавал практически те же вопросы, но только в цетральном ЦОА города и беседа шла с руководителем отделения. Вы удивитесь: ответы были подобные. Вывод - все описанное политика компании и плевать им на нужды абонентов. На вопрос: "почему контракт дороже предоплаты, должно и когда-то было на оборот" отвечают до сих пор.
 

DSone

Заблокирован
Реєстрація
24.09.13
Місто
Днепропетровская область - КР
Телефон
Samsung Galaxy E5 Duos
Я в конце лета 2016 задавал практически те же вопросы, но только в цетральном ЦОА города и беседа шла с руководителем отделения. Вы удивитесь: ответы были подобные. Вывод - все описанное политика компании и плевать им на нужды абонентов. На вопрос: "почему контракт дороже предоплаты, должно и когда-то было на оборот" отвечают до сих пор.
 
Реєстрація
30.11.13
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei 8x
Я в конце лета 2016 задавал практически те же вопросы, но только в цетральном ЦОА города и беседа шла с руководителем отделения. Вы удивитесь: ответы были подобные. Вывод - все описанное политика компании и плевать им на нужды абонентов. На вопрос: "почему контракт дороже предоплаты, должно и когда-то было на оборот" отвечают до сих пор.

ну нічого. будемо відноситись з "розумінням", чекати і вірити в
Можу Вас запевнити, що в майбутньому будуть вводитись нові тарифи
:D
 

ed4t

Заблокирован
Реєстрація
06.08.16
Місто
Славянск
Телефон
кнопочный
я:
клеїмо дурня? добре. я Вам розжую
передплата:
платимо 200 грн за рік і маємо:
16,67 платежу на місяць з безліміт мережі, 500 мб 3ж і далі безліміт 2ж, 60 хвл на ворогів в місяць

контракт:
15 платежу на місяць з безліміт мережі, 500 мб 3ж і далі 10 грн/500 МБ автоматично, хвл на ворогів 0
Скажу честно: я долго смотрел на это нытьё и молчал. Но сегодня уже надоело!
Зачем тебе контракт? Закрывай к Едрене Фене! Пополняйся один раз в год на 5 грн. и делай на них исходящие звонки 2 дня в году.
Как только увижу новые сообщения - думаю, наконец-то что-то появилось новое. Ан нет! Нортон снова ноет! Сначала про Лёгкий Плюс/Интернет, теперь тут.
Купи за 25 грн стартовый пакет, и будешь счастливым, каждый день с хорошим настроением. Неужели это большая цена за то, чтобы каждый день/час не ощущать дискомфорт?
Да, категории мазохистов бывают разные...

Пойми, наконец, что есть уйма довольных абонентов в этом тарифе. Заканчивай ныть, будь счастливым и жизнерадостным. Без контракта МТС!
 
Реєстрація
30.11.13
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei 8x
зрозуміло. представник мабуть також впав в ступор "чого він ниє? всього то переплата 360 грн за рік ну пустому місці". ястнопонятно
 

ed4t

Заблокирован
Реєстрація
06.08.16
Місто
Славянск
Телефон
кнопочный
зрозуміло. представник мабуть також впав в ступор "чого він ниє? всього то переплата 360 грн за рік ну пустому місці". ястнопонятно
В АТБ калькулятор стоит 22 грн.
Контр. Red Light 15грн * 12мес = 180грн. (+калькулятор из АТБ :D)
PrP Light+ за 12мес. 200 грн.

Никто же не заставляет звонить на др. операторов. А если всё же надо см. #471
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Norton,
gloogin,

Вот многие не просто недовольны тарифами, а берутся рассуждать о том, наплевать или не наплевать ОПСОСу на интересы/нужды/чаяния/беды/диссонансы Абонента(ов). Именно так. С большой "А".
Не приходило ли в голову Абонентов с большой "А", что продавцу (исполнителю) не наплевать на нужды покупателя (заказчика) только в двух случаях:
1. Законом жестко зарегулирован тот или иной вопрос (не наш случай, т.к. Закон не настаивает на том, чтоб постпейд был дешевле препейда).
2. Продавцу выгодно не плевать, потому, например, что покупатель хорошо платит. Хорошо = много. Вот и давайте прикинем, может ли интересовать ОПСОСа мнение Абонента, видящего существенную разницу между, например, 15-ю и 30-ю гривнами в месяц?

Не отвлекайте операторов колл-центра шоколадными метафорами и поклейкой дураков ))
 
Реєстрація
05.04.08
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi note8/Redmi note5
Добрый день. Вопрос только тем, кто точно знает, про тариф контракт RED S
Менялись ли там абонплата и условия? Увеличивали ли абонку/пакет услуг, как на препейде/бизнесе? Спрашиваю потому что заканчивается ГБА, и нужно подыскивать что-то новое. 70 грн в мес я не считаю дорого, но не за устаревший недотариф с 1,50 на городские...
 
Реєстрація
05.04.08
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi note8/Redmi note5
де закінчується ГБА?

На старом просто супер.
Брал еще за 300, сейчас абонка 70. СМС в пакет не включены, добавь еще 15 грн при моих потребностях. Городские 1,50 - вынужден таскать вторую трубку с лайфом.
PS к примеру Red Бизнес S мне больше подходит. чем контрактный лайт.
 

DSone

Заблокирован
Реєстрація
24.09.13
Місто
Днепропетровская область - КР
Телефон
Samsung Galaxy E5 Duos
Брал еще за 300, сейчас абонка 70. СМС в пакет не включены, добавь еще 15 грн при моих потребностях. Городские 1,50 - вынужден таскать вторую трубку с лайфом.
Есть два пути
1) Перейти на предоплату, выбрать тариф лайт+ ( 200 грн в год)
2) Долбить ЦОА что 70 грн дорого, буду уходить на предоплату , возможно предложат ТП дешевле.
 

DSone

Заблокирован
Реєстрація
24.09.13
Місто
Днепропетровская область - КР
Телефон
Samsung Galaxy E5 Duos
Зверху