Архівні тарифи контракту Vodafone (2016-2020)

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Архівні тарифи контракту Vodafone

ТарифVodafone Red LightVodafone Red SVodafone Red M
(закритий)
Vodafone Red L
(закритий)
Vodafone Red XL
(закритий)
Vodafone Red XXL
(закритий)
Інтернет500 МБ7 ГБ20 ГБ30 ГББезліміт (60 ГБ, далі - шейп)Безліміт
Дзвінки у мережі Vodafone УкраїнаБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезліміт
Дзвінки на інші мережі України0,50 грн/хв100 хв200 хв300 хв350 хв500 хв
SMS на всі мережі по Україні0,50 грн/шт10 SMS200 SMS300 SMS350 SMS500 SMS
Дзвінки за кордон20 грн/день за кожні 20 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн;
або 25 грн/день за кожні 5 хв в одну з 18 країн
25 грн/день за кожні 15 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн;
або 30 грн/день за кожні 5 хв в одну з 18 країн
20 грн/день за кожні 20 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн;
або 25 грн/день за кожні 5 хв в одну з 18 країн
50 хв у 16 країн (Польща, Німеччина, Чехія та інші країни)100 хв у 16 країн (Польща, Німеччина, Чехія та інші країни)150 хв у 16 країн (Польща, Німеччина, Чехія та інші країни)
Вартість пакету послуг на місяць50 грн120 грн160 грн210 грн300 грн350 грн
Послуга «Рік без абонплат»-1320 грн1760 грн2310 грн3300 грн3850 грн
 
Причина: Зміни з 01.05.2023
Останнє редагування модератором:

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine

razor

место под рекламу
Реєстрація
28.06.08
Місто
Винница
Телефон
xiaomi mi 11 ultra
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Всё-таки вопрос получается открытым. Если подключить до 1-го августа и подключить ГБА, то по идее должны сохраниться условия тарифа
Буде збережено. Була розсилка співробітникам через інформаційний портал.
В службі підтримки написали, що обмеження все таки будуть 60 мбіт/се
Обмеження по Інтернету для тих хто підключив РБА до 01.08.22 не буде. На сайті це все прописано на сторінці з тарифом.
Підключив РБА 26.07, сьогодні зайшов в додаток і побачив, що обмеження все таки є
А какой тариф с ГБА?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А какой тариф с ГБА?
У мене на Red XL так само, щоправда я у цей розділ не заглядав раніше і не знаю чи були там якісь мегабайти. До того ж, наявність лічильника мегабайт не означає наявність обмеження після їх вичерпання. Варто дочекатись коли хтось ці мегабайти використає і подивитись чи буде в нього обмеження, а якщо буде, що скаже підтримка...
 
Реєстрація
24.05.22
Місто
Lutsk
Всё-таки вопрос получается открытым. Если подключить до 1-го августа и подключить ГБА, то по идее должны сохраниться условия тарифа
Буде збережено. Була розсилка співробітникам через інформаційний портал.
В службі підтримки написали, що обмеження все таки будуть 60 мбіт/се
Обмеження по Інтернету для тих хто підключив РБА до 01.08.22 не буде. На сайті це все прописано на сторінці з тарифом.
Підключив РБА 26.07, сьогодні зайшов в додаток і побачив, що обмеження все таки є
А какой тариф с ГБА?
Red XL - 300 грн (раніше був 250 грн)
 

Вкладення

  • photo_2022-08-01_15-03-42.jpg
    photo_2022-08-01_15-03-42.jpg
    76.9 КБ · Перегляди: 27
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
А какой тариф с ГБА?
У мене на Red XL так само, щоправда я у цей розділ не заглядав раніше і не знаю чи були там якісь мегабайти. До того ж, наявність лічильника мегабайт не означає наявність обмеження після їх вичерпання. Варто дочекатись коли хтось ці мегабайти використає і подивитись чи буде в нього обмеження, а якщо буде, що скаже підтримка..

аписать на форуме для полноты информации

А какой тариф с ГБА?
У мене на Red XL так само, щоправда я у цей розділ не заглядав раніше і не знаю чи були там якісь мегабайти. До того ж, наявність лічильника мегабайт не означає наявність обмеження після їх вичерпання. Варто дочекатись коли хтось ці мегабайти використає і подивитись чи буде в нього обмеження, а якщо буде, що скаже підтримка...
Напишите на форуме о результате. Действительно интересно узнать. Может не стоило мне гонятся за этим тарифом?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Ihor-Zp Якщо раптом використаю 60Гб - напишу. Але то малоімовірно
 

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
наявність лічильника мегабайт не означає наявність обмеження після їх вичерпання
Ну как-же "не означает", если в условиях тарифа конкретно обозначено:
"Після використання 60 ГБ мобільного інтернету швидкість становитиме до 0,8 Мбіт/с.".
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Ihor-Zp Якщо раптом використаю 60Гб - напишу. Але то малоімовірно
Ради эксперимента можно и поднажать! Для ред-форумчанина нормально иметь спортивный интерес в пользовании услугами операторов!
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Ради эксперимента можно и поднажать!
Мені воно непотрібно. Маю більш корисні опції провести вільний час.
Post automatically merged:

Ну как-же "не означает", если в условиях тарифа конкретно обозначено:
"Після використання 60 ГБ мобільного інтернету швидкість становитиме до 0,8 Мбіт/с.".
1.png
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Ради эксперимента можно и поднажать!
Мені воно непотрібно. Маю більш корисні опції провести вільний час.
Я не настаиваю! Сам бы сделал это точно. Посмотреть видео в 2К в отличном качестве, если есть на чём, и очень быстро сбросить трафик в последний день месяца, ради интереса и пользы для форумчан. Если этот интерес проснётся, то ожидаем результата!
 
Реєстрація
24.05.22
Місто
Lutsk
Сьогодні знову переглянув інфу в застосунку My Vodafone. Ніяких обмежень по швидкості немає, повний безліміт)
 

Вкладення

  • IMG_20220802_182222.jpg
    IMG_20220802_182222.jpg
    108 КБ · Перегляди: 40
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Мені сьогодні у магазині повідомили. що через три місяці після підключення на контракт зможуть перевести на той же Red S, оскільки він недоступний лише для нових підключень.
 

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
Мені сьогодні у магазині повідомили. що через три місяці після підключення на контракт зможуть перевести на той же Red S, оскільки він недоступний лише для нових підключень.
Да, раньше если не с красного региона могли перевести на спецтариф.
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
При закрытии контракта предложили Net Start, как утверждается самое дешёвое в линейке :) за 145грн., тарифы удержания не предлагают.
Могу теперь покачать лодку?
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
При закрытии контракта предложили Net Start, как утверждается самое дешёвое в линейке :) за 145грн., тарифы удержания не предлагают.
Могу теперь покачать лодку?
Я переходил с контракта в июле. Дешевле тарифа не предлагают. только за 145 грн. Я не пополнял его и теперь в нашем любимом тарифе 4 g xs smart. Контракту было 23 года. Удержание предлагали только скидку на тариф 20 грн и было бы 30 грн на 8 месяцев. Я все равно ушёл на припейд.
Post automatically merged:

Карманник, а тот же джус тоже недоступен?
нет его можно взять если уходите на лайф и через 30 дней обратно. тогда можно. Покупаете пакет за 135 грн и ваш номер будет в джойсе
 
Реєстрація
24.12.15
Місто
Бориcполь
При закрытии контракта предложили Net Start, как утверждается самое дешёвое в линейке :) за 145грн., тарифы удержания не предлагают.
Могу теперь покачать лодку?
Почти 20 лет контракт, Доп соглашение окончилось.
Предлагают скидку 5 грн с доп соглашением на год. Оставил заявку на переход с сохранением номера на сайте Киевстар. Никто не позвонил, ничего не предложил. Не нужны старые клиенты. Буду переходить на припейд- и на входящие, пока, что то стоящее не предложат.
 
Зверху