Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
А-Банк
a-bank.com.ua
7776 з мобільного, +380 (56) 722-0-555 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
↪ онлайн-підтримка: Telegram, Viber viber://pa?chatURI=abank

Кредитні ліміти на платіжку картку «Зелена» (у т. ч. карток «АТБ» та «Вигода») та на розстрочки різні. Після оформлення кредитного продукту «Плати частинам» (відкривається рахунок 2909*) інформація щодо нього передається до кредитної історії клієнта (зокрема, УБКІ).

Перший платіж за послугою розстрочки на покупки списується в день оформлення кредитного продукту «Плати частинам», списання цього платежу за рахунок кредитних коштів — безкоштовно й він входить у пільговий період. Подальші щомісячні платежі будуть списуватися автоматично з кредитної картки «Зелена» після 20:30 згідно графіку платежів (останній платіж списується на день раніше), якщо до планової дати грошові кошти не були внесені на рахунок кредитного договору (у разі внесення часткової суми щомісячного платежу до дати планового списання, то дату списання буде списана з кредитної картки залишкова частина щомісячного платежу). Планові й дострокові погашення погашення щомісячного платежу й дострокове погашення всього кредиту за рахунок кредитних коштів — 4 %.

Дострокові погашення щомісячного платежу й усього кредиту можна здійснити:​
  • зі платіжних карток «Зелена», «Жовта» та «єПідтримка»;​
  • платежем за реквізитами кредитного рахунку, як через СЕП НБУ, так і в касі банку:​
    • отримувач: <П. І. Б. клієнта>;​
    • IBAN (загальний вигляд): UA * 307770 * 2909 *;​
    • код отримувача: <РНОКПП клієнта>;​
    • призначення платежу (для прикладу): Погашення заборгованості за кредитним договором "Плати частинами" від <дата оформлення договору> <номер договору>, без ПДВ.​
У разі погашення за реквізитами, їх фактичне зарахування на рахунок кредиту 2909* слід перевіряти через виписку: «Кредити» —> обрати договір по розстрочці —> «Виписка».
Перевірити суму щомісячного платежу, яку треба зробити в поточному періоді чи яка автоматично спишеться з кредитної картки: вкладка «Кредити» —> обрати договір по розстрочці —> у верхньому правому куті тапнути на значок «і» —> блок «Поточна заборгованість за платежем».​
 
Причина: Плати частинами
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Вітаю! Трансфер-бонус зараховується, як-що інша людина поповнила СЕПом карту на 10т і відкрити на них депозит?
Не знаю, не перевіряв.
Зате я знаю абсолютно точно, що P2P-переказ з іншого банку на суму від 10 000 грн дає 0.5% на ранунок кешбеку.
Тобто з ПУМБи чи Сенса чи Monobank кинув 10 000.01 (або більше) на Зелену/Жовту/АТБ і в цей же день цю суму на депозит.
(Я оформлював на 6 та 12 місяців, але підтримка каже начебто можна і на 3 -я це не перевіряв)
Різниці немає чи сам собі поповнієш чи хтось інший?
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Я і сам собі кидав, без різниці.
Головне, що платіж має прийти з іншого банку.
Якщо мама або дружина з своєї Зеленої Вам перекине на АТБшку чи Жовту - бонус не буде.
 
Реєстрація
14.09.22
Місто
București-Запорожье
5% кешбек за покупки в Аврорі українських товарів до кінця травня картками Visa.
АТБ карткою можно?
Можно и Эпиком, с 1% бонусов. Хотя надо проверить, у этих карт специфическая бонусная программа
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.01.22
Місто
Житомир
Я і сам собі кидав, без різниці.
Головне, що платіж має прийти з іншого банку.
Якщо мама або дружина з своєї Зеленої Вам перекине на АТБшку чи Жовту - бонус не буде.
Можу також підтвердити - Трансфербонус в Абанку працює.
Позавчора робив міграцію с Аккордбанку на Абанк, сьогодні прийшов кешбек, все як і оголошували.
*********
СУПЕР НАРОДНИЙ БАНК

Третє місце у номінації «Народний банк» отримав український необанк sportbank.

На другій сходинці розмістився ще один необанк — monobank (Universal Bank).
А народним улюбленцем та переможцем у номінації став Абанк.
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Я і сам собі кидав, без різниці.
Головне, що платіж має прийти з іншого банку.
Якщо мама або дружина з своєї Зеленої Вам перекине на АТБшку чи Жовту - бонус не буде.
А не в курсі, той трансфер бонус у вихідні прийде чи треба чекати понеділка?
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Ну він прийде як мінімум наступного дня, десь після обіду. Тобто в 12:00 чи трошки пізніше.
Я тільки-но оформив черновий депозит, завтра гляну - може якраз і бонус капне.
 
Реєстрація
24.01.22
Місто
Житомир
Я і сам собі кидав, без різниці.
Головне, що платіж має прийти з іншого банку.
Якщо мама або дружина з своєї Зеленої Вам перекине на АТБшку чи Жовту - бонус не буде.
А не в курсі, той трансфер бонус у вихідні прийде чи треба чекати понеділка?
треба виконати умови відкриття.
бонус прийде на слід. день (можливо робочий) при відкритті по умовах
відобразиться у розділі КЕШБЕК
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Я і сам собі кидав, без різниці.
Головне, що платіж має прийти з іншого банку.
Якщо мама або дружина з своєї Зеленої Вам перекине на АТБшку чи Жовту - бонус не буде.
А не в курсі, той трансфер бонус у вихідні прийде чи треба чекати понеділка?
треба виконати умови відкриття.
бонус прийде на слід. день (можливо робочий) при відкритті по умовах
відобразиться у розділі КЕШБЕК
так і є, в кешбеці сиділи)
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Прилег видать, не проходит оплата и приложение не обновлет выписку
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Persona Евгений Зайченко писал в своём канале:
Тимчасово нестабільна робота карток та застосунку. Вибачте, лагодимо.
☹️

Повідомлю про відновлення роботи.
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Цікава реклама в інсте. Банк набирає популярності в лавах шахраїв:
 

Вкладення

  • Screenshot_20240411-223813_Instagram.jpg
    Screenshot_20240411-223813_Instagram.jpg
    141.5 КБ · Перегляди: 46
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
А те, кто клюнет на эту рекламу, могут в итоге отдать 30% банку за расторжение деловых отношений (по инициативе банка)...
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
А те, кто клюнет на эту рекламу, могут в итоге отдать 30% банку за расторжение деловых отношений (по инициативе банка)...
30% чего? Я не думаю что кто-то в здравом уме даст доступ к своей учетке имея на ней депо или даже просто свои деньги на карте. А 30% от ноля = 0 - такой суммой рисковать как бы не страшно ;)
 

crocodile

Алігатор
Реєстрація
10.12.15
Місто
Харьков
Телефон
Tecno CAMON 18P
5% кешбек за покупки в Аврорі українських товарів до кінця травня картками Visa.
Там интересно получилось. Сразу после покупки никакой кэшбэк не отображался, и я подумал, что это обман. Но спустя 15 минут в приложении появилось уведомление о зачислении. Этот кэшбэк пришел на основной счёт живыми деньгами. С пометкой, что это за покупку украинских товаров в Авроре.
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Flamingo, он про финансовый мониторинг, в случае блока по мониторингу вернуть бабки с а-банка стоит за 30%
Я знаю про какие проценты шла речь, но ТС увязал их со сдачей акка "в аренду". В этом случае что либо потерять настоящему владельцу акка имхо не возможно. Ну кроме репутации в этом шапито ;)
 
Зверху