Банкнота номиналом 1000 гривен

Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Как я понимаю, 1000 уже не редкость, банкомёты ими уже заряжают вовсю. А новый полтос у кого-то уже есть "на кармане"?
Банкомати ще довго не збираються інкасувати 1000 купюрами. При середній інкасації в 500-800 тис і 500 грн купюри не завжди в банкомат вантажать. Плюс тільки в Києві і тільки за січень 5 банкоматів підірвали, ніхто не буде збільшувати суму інкасації
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Банкомати ще довго не збираються інкасувати 1000 купюрами.
Людина з Дніпра "насипала" мені суму 1000 купюрами. На питання "де взяла?", була відповідь: "банкомат Привата видав"..:)
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Как я понимаю, 1000 уже не редкость, банкомёты ими уже заряжают вовсю. А новый полтос у кого-то уже есть "на кармане"?
Банкомати ще довго не збираються інкасувати 1000 купюрами. При середній інкасації в 500-800 тис і 500 грн купюри не завжди в банкомат вантажать. Плюс тільки в Києві і тільки за січень 5 банкоматів підірвали, ніхто не буде збільшувати суму інкасації
Також банкомат видав купюрами по 1к, всюди їх не хочуть приймати, ледь збувся...
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Как я понимаю, 1000 уже не редкость, банкомёты ими уже заряжают вовсю. А новый полтос у кого-то уже есть "на кармане"?
Банкомати ще довго не збираються інкасувати 1000 купюрами. При середній інкасації в 500-800 тис і 500 грн купюри не завжди в банкомат вантажать. Плюс тільки в Києві і тільки за січень 5 банкоматів підірвали, ніхто не буде збільшувати суму інкасації
У меня на массиве один из двух банкоматов в отделении Приват ВСЕГДА затарен ТОЛЬКО 200 и 1000 купюрами, начиная с конца декабря.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Три випадки, всі "Приват". Тим більше, на відділенні банкомат. Наскільки мені відомо, в інших банках перехід буде централізований, касирам заборонено змінювати номінали касет самостійно.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Навіть в Сільпо скупитися продуктами - відмовлять?!

В крупных сетях, конечно, никто не откажется. Но в крупных сетях есть терминалы. А там, где наличман онли, могут и послать.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
касирам заборонено змінювати номінали касет самостійно.
Насмішів. :podstolom:Може 1% касирів це вміє, а з них 0.1% це захоче зробити. До того ж, у багатьох банків це додатково контролюється налаштуваннями ПЗ банкомата (крім меню інкасатора), а також процессінгом.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
касирам заборонено змінювати номінали касет самостійно.
Насмішів. :podstolom:Може 1% касирів це вміє, а з них 0.1% це захоче зробити. До того ж, у багатьох банків це додатково контролюється налаштуваннями ПЗ банкомата (крім меню інкасатора), а також процессінгом.
Насмішив. До чого тут скільки % вміють. Забороняється самостійно змінювати номінали касет. У деяких банків дефіцит купюр великих номіналів, тому 500-ки йдуть тільки на завантаження VIP банкоматів. З 1000 та сама історія.
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Також банкомат видав купюрами по 1к, всюди їх не хочуть приймати, ледь збувся...

Выдали в банке.
Решила рассчитаться на базаре,при покупке кофточки.
Случился консилиум из трех продавцов: обсуждение купюры,оценка идентичности,проверка на свет и тактильная проверка.
Финальную точку поставил четвертый продавец (вызвали для экспертизы из соседнего ряда) который уже имел дело с такой купюрой.
После его оценки, кофточку мне все же продали :)
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
Мне ещё лично 1000 гривневая купюра не попадалась. Видел на снимали на банкомате или расчитывались её в Эпицентре.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
1000 грн вже приймають бодай якісь термінали? Хотіли вчора пару купюр вручити. Відмовився, бо термінал треба було годувати.
 
Реєстрація
28.07.13
Місто
Харків
барыги на олх продают по 70 грн: o_O



 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
1000 грн вже приймають бодай якісь термінали? Хотіли вчора пару купюр вручити. Відмовився, бо термінал треба було годувати.
Прокредит, Ощадбанк, Альфа можна пробувати. Але ще не всі 100% терміналів оновили, навіть не 50%
 
Реєстрація
02.10.15
Місто
Киев
Любители "по-богатому" могут считать, что это не серебро, а платина )
 
  • Like
Реакції: Dawn
Зверху