Електричні батареї та акумулятори, інші елементи живлення

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
Да, такое бывает. Раз контроллер так "решил", то даже при замене аккумуляторов на новые - контроллер все равно "считает", что батареи "дохлые" и их нужно менять. :(
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Де придбати AA Eneloop або аналог?
Після того як митник-єгиптянин у мене тупо витрусив 4 штуки в січні 20 року - я відстав від прогресу. А старі, яким вже років 10, нічого не тримають.
Подивився ціни - це жесть, причому на Алі - така сама ціна як і в нас.
Де зараз можна вигідно придбати 4 акумуляторні АА-батарейки під старенький цифровик?
 
Реєстрація
12.10.18
Місто
Киев
Де придбати AA Eneloop або аналог?
Після того як митник-єгиптянин у мене тупо витрусив 4 штуки в січні 20 року - я відстав від прогресу. А старі, яким вже років 10, нічого не тримають.
Подивився ціни - це жесть, причому на Алі - така сама ціна як і в нас.
Де зараз можна вигідно придбати 4 акумуляторні АА-батарейки під старенький цифровик?
Беріть Ikea Ladda з OLX. Це аналоги Eneloop і дуже якісні.
 
  • Like
Реакції: Alex

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Maxxx, чим він застарів?
у літіума швидкий саморазряд, usb та контролер займають додаткове місце
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Де зараз можна вигідно придбати 4 акумуляторні АА-батарейки під старенький цифровик?
Беру на розетці коли потрібно. Як на мене 149грн за 2 шт (Esperanza), то адекватно. Купив собі раніше таких 8шт ганяю по черзі в геймпадах Xbox - претензій не маю.
Post automatically merged:

А чого не перейти із застарілого NiMH на літій AA з usb, наприклад?
Якщо вже є зарядне я не розумію нащо переплачувати. NiMH засунув у нього і вони собі усі разом заряджаються, для літієвих коли 4 штуки це ж треба брати якесь зарядне на порти і 4 кабелі до нього, дуже незручно. Та навіть якщо немає, ціна заряднок і 4х NiMH буде як 4 літієвих без зарядного.
Плюс у літієвих напруга не 1.2V, a 1.5V не певен чи це критично для пристроїв.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15

раніше купував на nkon, а нещодавно побачив ще на польському сайті. Але по цінам не порівнював.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Плюс у літієвих напруга не 1.2V, a 1.5V не певен чи це критично для пристроїв
1,5 В звичайно краще. Наприклад, годинник який працює від трьох елементів NiMH 1,2 В якось доволі тускло екран цифри показує. Доводиться придивитися.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
для літієвих коли 4 штуки це ж треба брати якесь зарядне на порти і 4 кабелі до нього
Та яке, кабель копійки, зарядне з usb-a від телефону.
Post automatically merged:

Плюс у літієвих напруга не 1.2V, a 1.5V не певен чи це критично для пристроїв.
Всі фотоапарати розраховані на батарейки 1,5в, тому це навпаки, краще за 1,2
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Де придбати AA Eneloop або аналог?
Після того як митник-єгиптянин у мене тупо витрусив 4 штуки в січні 20 року - я відстав від прогресу. А старі, яким вже років 10, нічого не тримають.
Подивився ціни - це жесть, причому на Алі - така сама ціна як і в нас.
Де зараз можна вигідно придбати 4 акумуляторні АА-батарейки під старенький цифровик?

Зараз там енелуп немає, але є кіппавери 1,5В літій-іонні.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Тест трьох мізинчиків (ААА):

eneloop Panasonic 750mAh NI-MH 1,2V (840mWh);

Pkcell 1000mAh (950 факт) NI-MH 1,2V (1140mWh);

Soshine 1100mWh 1,5V li-ion (733mAh). При заряджанні після повного розряду (через ліхтарик) - 834mWh.

Енелуп та пкселл років зо три, юзані активно, 100+ циклів.
Сошайн новий.
Ємність перевірена.

Тестував на час роботи в одному ліхтарику (струм 0,5А) на одному ААА.

Eneloop та Pkcell - загалом по 1 годині 50 хвилин, з них перші півтори години на максимум, потім яскравість зменшувалася.

Soshine (літій-іонна 1,5V) - рівно 1 година яскравого світла і само виключилося.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Отримав Soshine AA 3300mWh 1,5V li-ion.
Пробував заряджати Lii-500, зарядка йде до 4,2В. Потім під'єднав до модуля СС-CV, виставив 5В, заряд продовжився. Обмеження по струму ставив 0,5А. АКБ бере 0,4А максимум, навіть якщо я збільшував СС до 1А. Мабуть в АКБ в перетворювачі є свої налаштування. Тобто можна просто подати 5В, далі процес заряджання піде сам.
Поставив на розряджання струмом 0,25А через вольт-ампер-ватти-ампергодини-ваттгодини тестер з зовнішнім живленням (нижче 4В потребує) та регулюємий резистор. Електронними тестерами-навантаженнями з дисплеями не схотіло чомусь навіть при підключенні зовнішнього живлення. Тобто екран показує, напругу АКБ бачу, а струм регулюванням ручкою резистора не підвищується. Я такими тестував раніше АКБ 3,7В літієві, розряджав до 2,7В. Так з зовнішнім живленням все працювало, а тут...

Потім допишу за результати вимірювань ємності. На зараз через 4 години 0,25А - напруга вже 1,4В, 1550мВт*г злилося, продовжую.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
На зараз 2070mWh через п'ять з половиною годин струмом 0,25А. Струм пару разів довелося підкоригувати вручну. Тому що напруга чомусь просідає як в звичайних нікелевих. Там з 1,2В до 0,9(1)В. Тут було обіцяно сталу напругу 1,5В під час роботи. АЛЕ просідає, і вже 1,2В.
За "3300" - то, мабуть, як в павербанках пишуть ємність елементу. Віддасть менше, візьме більше. Гістерезіс самого елементу плюс ККД плати перетворення напруги при заряджанні (5В - 4,2В) та роботі (4,2В - 1,5В).
Тестую далі.

П.С. 2080mWh, 1465mAh. Другий поставив на 0,5А. Напруга зразу впала до 1,40В. При струмі 0,25А початкова була 1,48В.

П.П.С. Поганий контакт був, вже 1,45В. Соррі. Продовжую.

П.П.П.С. 0,5А - 561mWh. Поставив ще один на 0,5А. 654mWh...
Заряджаю.
 
Останнє редагування:
Зверху