Бізнес тарифи lifecell

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Бізнес тарифи lifecell

Линійка «Діджитал Офіс»
ТарифДіджитал Офіс 50Діджитал Офіс 70Діджитал Офіс 90Діджитал Офіс 120Діджитал Офіс 150
Пакетні хвилини для дзвінків в межах корпоративної групиБезлімітБезлімітБезліміт+lifecellБезліміт+lifecellБезліміт+lifecell
Пакетні хвилини для дзвінків на номери інших мобільних операторів та на номери фіксованого зв’язку України, крім lifecell--250 хв400 хв500 хв
Інтернет10 ГБ20 ГБ9 ГБ15 ГБ20 ГБ
BiPБезкоштовний інтернет-трафік по Україні
(у всіх тарифах)
Lifebox10 ГБ25 ГБ10 ГБ25 ГБ50 ГБ
SMS--250 SMS400 SMS500 SMS
Соцмережі, Facebook--БезкоштовноБезкоштовноБезкоштовно
Приват 24--БезкоштовноБезкоштовноБезкоштовно
Початковий платіж0 грн0 грн90 грн120 грн150 грн
Щомісячна плата за пакет послуг50 грн70 грн90 грн120 грн150 грн


Линійка «Бізнес»
ТарифБізнес СтартБізнес Старт 90Бізнес СтандартБізнес Стандарт +Бізнес ОптимальнийБізнес ПроБізнес Свобода 120Бізнес Преміум 200Бізнес Плюс 99
Дзвінки на lifecellБезліміт-БезлімітБезлімітБезлімітБезліміт--Безліміт
Дзвінки на всі мобільні номери по Україні (крім lifecell)450 хв-600 хв800 хв1000 хв1500 хв--400 хв
Дзвінки в рамках корпоративної групи, Пакетні хвилини для дзвінків на номери мобільного та фіксованого зв’язку України-Безліміт, 800 хв----Безліміт, 1000 хвБезліміт, 2000 хв-
Інтернет10 ГБ10 ГББезліміт (50 Гб, далі - шейп)Безліміт (50 Гб, далі - шейп)Безліміт (100 Гб, далі - шейп)Безліміт (100 Гб, далі - шейп)15 ГБ+ та використані ГБ в попередньому місяці30 ГБ+ та використані ГБ в попередньому місяціБезліміт (50 Гб, далі - шейп)
SMS450 SMS400 SMS600 SMS800 SMS1000 SMS1500 SMS500 SMS1000 SMS100 SMS
СоцмережіБезліміт
(у всіх тарифах)
BiPБезкоштовний інтернет-трафік по Україні
(у всіх тарифах)
Початковий платіж130 грн90 грн180 грн400 грн500 грн700 грн120 грн200 грн99 грн
Щомісячна плата за пакет послуг130 грн90 грн180 грн400 грн500 грн700 грн120 грн200 грн99 грн


Лінійка «Інтернет для бізнесу»
ТарифІнтернет для бізнесу 30 GBІнтернет для бізнесу 60 GBІнтернет для бізнесу 100 GBІнтернет для бізнесу 300 GB
Інтернет30 ГБ+ використані ГБ в попередньому місяці60 ГБ+ використані ГБ в попередньому місяці100 ГБ+ використані ГБ в попередньому місяці300 ГБ+ використані ГБ в попередньому місяці
СоцмережіБезліміт
(у всіх тарифах)
BiPБезкоштовний трафік по Україні
(у всіх тарифах)
Початковий платіж99 грн149 грн249 грн299 грн
Щомісячна плата за пакет послуг99 грн149 грн249 грн299 грн

Акція від -50% для юридичних осіб та ФОП

Архів бізнес-тарифів
 
Причина: Зміни з 1.08.2022
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Будем пробовать . По крайней мере , при пополнении в последний день прошлого месяца сняли суточную абонку и начислили пакет услуг на сутки .
Это вам начислили пакет услуг на 1 день. Такое возможно только 1 раз, только при активации корпоративного номера.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Будем пробовать . По крайней мере , при пополнении в последний день прошлого месяца сняли суточную абонку и начислили пакет услуг на сутки .
Тю блін, он сестра кидала 20 в останній день сперло все і мусіла кидати знову на другий місяць, то ще коли абонка була по 20.
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Нужно положить суточную абонку и посмотреть .
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Ну що ти такий дивний зараз 20 лежить і що?? Ніхто її не чіпає.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Днепр - Полтава
Тариф Бизнес лайф 30, кто подскажет актуальные тарифы на сейчас? И не попал ли он в список на "покращення"?
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Нужно положить суточную абонку и посмотреть .
По привычке (точнее по шаблону) случайно кинул старую сумму абонплаты и ничего не снялось вообще, пока через 2 дня не добавил до полной сумму абонки.
 
  • Like
Реакції: moby

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Нужно положить суточную абонку и посмотреть .
По привычке (точнее по шаблону) случайно кинул старую сумму абонплаты и ничего не снялось вообще, пока через 2 дня не добавил до полной сумму абонки.
Я за то давно знаю, так як дзвонив оператору, сумма недостатня абонці не чіпається.
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Нужно положить суточную абонку и посмотреть .
По привычке (точнее по шаблону) случайно кинул старую сумму абонплаты и ничего не снялось вообще, пока через 2 дня не добавил до полной сумму абонки.
Я за то давно знаю, так як дзвонив оператору, сумма недостатня абонці не чіпається.
Дневной абонплаты вроде бы вообще не существует, на корпоративных тарифах Lifecell. Такое есть, только на предоплате.
 
  • Like
Реакції: Guna
Реєстрація
01.04.22
Місто
Харьков
Тариф Бизнес лайф 30, кто подскажет актуальные тарифы на сейчас? И не попал ли он в список на "покращення"?
На него не подключают, но у кого есть , наверное пользуются
Новые не подключают, наверное. Действующие номера можно перевести в ЛК на этот тариф. У меня на всех линиях он предлагается для миграции, как и универсальный s, в том месяце одну линию перевёл на универсальный, всё прекрасно перевелось.
 
Реєстрація
01.03.12
Місто
Харьков
Телефон
мэйзу с9
Тариф Бизнес лайф 30, кто подскажет актуальные тарифы на сейчас? И не попал ли он в список на "покращення"?
На него не подключают, но у кого есть , наверное пользуются
Новые не подключают, наверное. Действующие номера можно перевести в ЛК на этот тариф. У меня на всех линиях он предлагается для миграции, как и универсальный s, в том месяце одну линию перевёл на универсальный, всё прекрасно перевелось.
А Вы попробуйте перевести в бизнес, 30.
 
Реєстрація
01.04.22
Місто
Харьков
Так им из-за агрессии очень нужны деньги - хотят чтобы я сначала за Диджитал Офис 40 заплатил 90 гривен, потом пополнил на сумму абонплаты 30 гривен, потом 30 гривен заплатил за переход, а потом уже пробовал.
У меня уже на одной линии с Бизнес Интернет 150 лежат 100 гривен, линия заблокирована, звонить не даёт, перевести не даёт.
Я тоже жадный стал, нехочу пробывать.
А то что говорит поддержка, я уже убедился, вообще ничего не значит.
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Так им из-за агрессии очень нужны деньги - хотят чтобы я сначала за Диджитал Офис 40 заплатил 90 гривен, потом пополнил на сумму абонплаты 30 гривен, потом 30 гривен заплатил за переход, а потом уже пробовал.
У меня уже на одной линии с Бизнес Интернет 150 лежат 100 гривен, линия заблокирована, звонить не даёт, перевести не даёт.
Я тоже жадный стал, нехочу пробывать.
А то что говорит поддержка, я уже убедился, вообще ничего не значит.
Подскажите в тарифе Бизнес 30, если не снята абонплата, тоже блокируют исходящие звонки?
 
Реєстрація
01.04.22
Місто
Харьков
Чтобы это узнать надо на него перейти и попробывать.
На сайте может быть указанно одно, горячка скажет другое, а на самом деле будет третье.
Пы Сы: я про услугу второй номер хотел узнать что будет слышать звонящий мне абонент при неоплате мной послуги ( номер 60 дней сохраняется) - поддержки не знают( платинум и корпоративная), оставили запрос и третий день отвечают.
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Чтобы это узнать надо на него перейти и попробывать.
На сайте может быть указанно одно, горячка скажет другое, а на самом деле будет третье.
Пы Сы: я про услугу второй номер хотел узнать что будет слышать звонящий мне абонент при неоплате мной послуги ( номер 60 дней сохраняется) - поддержки не знают( платинум и корпоративная), оставили запрос и третий день отвечают.
Возможно при неоплате тарифа Бизнес интернет 150, входящие звонки через 3 месяца, тоже будут заблокированы. Как и в тарифе, Ваш Выбор.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
В мене он не пускає в роумінг ні водогона ні кс, певне через несплачену абонку, роумінг бо покриття нема лайф, це я собі так думаю, пробувати не хочу хоча там 20 грн тирчить і 20 треба добавити.
 
Реєстрація
20.06.18
Місто
Одеса
Саппорт говорит, что для перевода моего припэйда в корпорацию (мою же) необходимо лично прийти в их магазин.
Кто-то знает или есть какой-то способ осуществить эту процедуру дистанционно? Номер когда-то уже был в этой корпорации, он активен. Я владелец корпорации :))
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Саппорт говорит, что для перевода моего припэйда в корпорацию (мою же) необходимо лично прийти в их магазин.
Кто-то знает или есть какой-то способ осуществить эту процедуру дистанционно? Номер когда-то уже был в этой корпорации, он активен. Я владелец корпорации :))
У вас повинен бути персональний менеджер. В мене маленька корпа і колись його давали, але я ніколи не звертався. Спробуйте через нього
 
Реєстрація
03.01.21
Місто
м.Буча
Інтернет для бізнесу 100 GB -прихованого шейпу не має ?
Хочу в роутер в офісі поставити...
 
  • Like
Реакції: moby
Реєстрація
01.04.22
Місто
Харьков
Інтернет для бізнесу 100 GB -прихованого шейпу не має ?
Хочу в роутер в офісі поставити...
Нет никакого шейпа, в рамках тарифных гигабайт всё по честному. Проверено лично и в роутере и через раздачу.
 
  • Like
Реакції: moby
Зверху