Валютний ринок: курси валют (продаж, купівля, обмін)

User_5

Заблокирован
Реєстрація
09.12.07
Місто
Украина





☝️ Онлайн-покупка валюты в банках | Курси валют для online-операцій
 
Причина: Онлайн-покупка валюты в банках
Останнє редагування модератором:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Вот благодаря таким как ты и этот гемор.
У.. нашел крайнего :) У меня не возьмут, потому и я не беру, все просто. В основном пользуюсь национальной валютой.
Ни в одной нормально стране мира (те что не США) тебе не откажут в обмене доллара потому что они не синие
Попробуй у немцев поменять, как у нас, в каждой подворотне? Очень удивишься...))
Ты сам не понимаешь что это ненормально?
Мне пофиг, не я устанавливаю правила игры, и не гражданин США, чтобы болеть за свою валюту. Не вижу ничего плохого в том, чтобы ходить летом голым в общественных местах, бо очень жарко, или отлить когда хочется под любое дерево, а не искать сортир и платить 10грн, но общество и закон как-то против)))
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Ни в одной нормально стране мира (те что не США) тебе не откажут в обмене доллара потому что они не синие. Ты сам не понимаешь что это ненормально?
Так і у нас в банках не відмовлять. А обмінки... ну це бариги які плювали на закони, їм головне заробити на повітрі
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Ще раз - долар у нас це не платіжний засіб можна так сказати
те що ми звикли його ховати під матрасом, купувати за нього в чорну квартири/машини, та оплачувати мінети, не значить взагалі нічого.
а все через нашу девальвацію і недовіру до гривні.
була б нормальна країна з нормальною економікою- ні в кого б не спадало на думку тримати гроші в якихось там доларах.
Вся Європа зараз всі розрахунки в євро проводить.
Долар любимо ми, рф, і інші бананові республіки
Post automatically merged:

Так і у нас в банках не відмовлять
Серед банків реально безвідмовний це Укрексімбанк
Я їм скормлював і сірі, і старі, і з плямами
Але то й же абанк наприклад такі не приймає. Як і сенс. Або треба скандалити час щоб взяли. Або не витрачати час в йти в Укрексімбанк
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Насправді приймають і в усіх банках і обмінках. Достатньо 1 дзвінка на гарячу лінію НБУ на місці, прямо після того як кажуть що не приймають. Перевірено місяць тому в 3 різних обмінках які не хотіли приймати, а у мене як раз закінчилась гривня і 3 рази міняв по старій сотці. Тупо заходив у найближчу обмінку, усі 3 рази крутили носом, але щойно я починав дзвонити на гарячу лінію - у 2х обмінках поміняли без питань, у третій сказали що для таких купюр курс на 10 копійок нижче і теж за корегованим курсом поміняли без питань. Було у Києві. За обмінки у регіонах не берусь казати, але думаю що з банками точно працює, незалежно від міста.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
А в яких країнах світу можна розраховуватись доларом ? З нормальних Окрім США ?
зараз багато друзів-знайомих в Європі, так ось кажуть що долар там не дуже в обігу. Навіть синій. Не те щоб білий-зелений
Вы странные люди. :) Речь про обменки. Стань главой центробанка, сделай как в Польше злотый и никто не будет рассчитываться долларом.
Post automatically merged:

Долар любимо ми, рф, і інші бананові республіки
Так в РФ все расчеты за недвигу давно в рублях, я уже не говорю про авто. :)
Post automatically merged:

Насправді приймають і в усіх банках і обмінках. Достатньо 1 дзвінка на гарячу лінію НБУ на місці, прямо після того як кажуть що не приймають.
Так я это и сказал :) Тетка только спряталась за окошком
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Так в РФ все расчеты за недвигу давно в рублях, я уже не говорю про авто. :)
Колись в них було на долар все. Як зараз - не слідкую. Може вони і повірили в рубель 😂 був 25, зараз 100. Вони багатшають 😂


Стань главой центробанка, сделай как в Польше злотый и никто не будет рассчитываться долларом.
😂 це якись сюр. Ти про що взагалі?
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Колись в них було на долар все. Як зараз - не слідкую. Може вони і повірили в рубель 😂 був 25, зараз 100. Вони багатшають 😂
В них вже дуже давно народ доллар не використовує. Його накаплюють хіба що хабарники і то дуже часто густо в рублях останній час.
😂 це якись сюр. Ти про що взагалі?
Сюр на сюр. Ты не знаешь нашей реальности?
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Сюр на сюр. Ты не знаешь нашей реальности?
Якої такої нашої ?

В них вже дуже давно народ доллар не використовує. Його накаплюють хіба що хабарники і то дуже часто густо в рублях останній час.
Ну так про хабарників і річ.
а що, ми казали про пересічного рфця? Так і нього зп 30 тис рублів. Що від буде міняти на долар щоб ховати під подушкою? Він і в рублях не пряче, бо нема що прятати
А великі хабарникі все ж таки напевно зберігають в євро/доларах
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Ну так про хабарників і річ.
а що, ми казали про пересічного рфця? Так і нього зп 30 тис рублів. Що від буде міняти на долар щоб ховати під подушкою? Він і в рублях не пряче, бо нема що прятати
А великі хабарникі все ж таки напевно зберігають в євро/доларах
Ти живеш поза реальністю. В нас все добре. Всі розрахунки в нацвалюті, а раші нема на що хліба купити. Ах да, ще влітку 23 гроку будем пити каву на набережній Ялти. Діскусія закінчена. Більше не пиши
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
що саме и в чому геморой?
Неужели не понятно? Продавец расскажет что хочет только новые купюры. Страна не пуганных идиотов. (с)
Дивлюсь у всі очі і щось недоганяю :)
Screenshot_20240129-070410~2.png
Придивився уважніше, точно не доганяю :D
Screenshot_20240129-070420~2.png
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
що саме и в чому геморой?
Неужели не понятно? Продавец расскажет что хочет только новые купюры. Страна не пуганных идиотов. (с)
Дивлюсь у всі очі і щось недоганяю :)
Переглянути вкладення 59402
Придивився уважніше, точно не доганяю :D
Переглянути вкладення 59403
Так буває коли цитуючи вибираєш "вибрати все", потім підчищаєш, залишаються тільки ті що зверху. І виходить що цитата належить не тому, кому належить в дійсності.
Особистий досвід.
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Кто то объяснит что там с долларами? Почему отказываются брать 1996 года? Я давно далёк от темы, вчера просто офигел.
с полгода как

кроме тех аспектов что уже назвали одним из катализаторов скорее всего стало усложнение логистики по вывозу "старых"/ завозу "новых" долларов
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Попробуй у немцев поменять, как у нас, в каждой подворотне? Очень удивишься...))
А там не нужны подворотни и вообще наличка не особо нужна, можно поменять онлайн и снять в банкомате в местной валюте или вообще не менять и просто рассчитываться. Нет кучи разных курсов: оф. курс - это курс, по которому можно обменять валюту без ограничений (+ комиссия, которая честно указывается и зависит от суммы).
 
Реєстрація
22.03.11
Місто
Киев
Телефон
Google Pixel 6
кроме тех аспектов что уже назвали одним из катализаторов скорее всего стало усложнение логистики по вывозу "старых"/ завозу "новых" долларов
Это единственный "аспект". Был дефицит кэша, потом его устранили, но разделение по цене для белого/зеленого осталось "по привычке".
 

Zetonik

Заблокирован
Реєстрація
18.08.08
Місто
Львів
Вперше стикнувся з проблемою "1996" в липні 2023р.(так як була субота, банки не працювали) дві обмінки відмовились брати, в третій запропонували курс на 1грн менший, в четвертій без проблем взяли.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Вперше стикнувся з проблемою "1996" в липні 2023р.(так як була субота, банки не працювали) дві обмінки відмовились брати, в третій запропонували курс на 1грн менший, в четвертій без проблем взяли.
Чутки про таку проблему почали з'являтися, ще до 22р.
 
Зверху